طراحی سایت
طراحی سایت شرکت شکلات سازی
14/06/2017
طراحی سایت پارچه
طراحی سایت هنری
14/06/2017
نمایش همه

طراحی سایت کتابخانه

طراحی سایت ریسپانسیو و اشتباهات آن

طراحی سایت ریسپانسیو و اشتباهات آن

طراحی سایت کتابخانه

 

طراحی سایت کتابخانه به منظور گسترش عملکرد کتابخانه و نیز اهداف آموزشی طراحی می گردد. طراحی سایت کتابخانه می تواند دسته بندی که در قفسه های کتابخانه دیده می شود را به واسط منوها و زیر منوها ایجاد نمایید و افراد را به بخش و زیر منوای که مورد نظر آنها هست هدایت نمایید.

 

 

طراحی وب سایت کتابخانه

 

 

طراحی وب سایت کتابخانه می تواند اماری از کتاب هایی که در کتابخانه موجود است را فراهم نماید تا افراد به راحتی با جستجویی بتوانند کتاب مورد نظر خود را بیابند. طراحی سایت کتابخانه می تواند امکان جستجو را داشته باشد تا افراد بتوانند کتاب مورد نظر خود را بیابند.امکان جستجو می تواند این فرصت را ایجاد نماید تا در کوتاه ترین تایم زمانی افراد و کاربران در خصوص وجود یا عدم وجود کتاب مورد نظر خود اطلاع کسب نمایند.

 

 

امکانات طراحی سایت کتابخانه

 

 

طراحی سایت کتابخانه می تواند امکانات بسیاری را در جهت رفاه بیشتر کاربران فراهم آورد. طراحی سایت کتابخانه می تواند مدیریت کتابخانه را بهبود بخشد تا کاربران نام کتابی که می خواهند را در کوتاه ترین زمان بیابند. امکان نظر گذاشتن بر روی کتاب ها که توسط کاربرانی که کتاب را مطالعه نموده اند انجام شده است نیز از دیگر امکاناتی می باشد که در طراحی سایت کتابخانه منظور می گردد و می تواند کارایی خوبی را داشته باشد.