طراحی سایت
طراحی سایت صرافی
30/10/2016
طراحی سایت
طراحی سایت مدارس
01/11/2016
نمایش همه

طراحی سایت کتاب فروشی

طراحی وب سایت

مدتی است فروش کتاب به صورت آنلاین اتفاق می افتد اما هنوز نمی توان گفت باب شده است  . فروشگاه های کتاب در سرار کشور می توانند با طراحی وب سایت کتاب فروشی ، فروشگاهی ۲۴ ساعته برای کسب و کارتان راه بیندازید و کتاب های خود را به صورت اینترنتی به فروش برسانید . با طراحی سایت کتاب فروشی در هزینه و زمان مشتریان صرفه جویی خواهد شد و کاربران وب سایت به مرور زمان افزایش خواهند یافت . یکی از دیگر از مزایا طراحی وب سایت کتاب فروشی تبلیغ فروشگاه تان به صورت اینترنتی می باشد .

در طراحی وب سایت کتاب فروشی می بایست قابلیت هایی تعبیه شوند که از جمله آن ها قابلیت جستجو در وب سایت می باشد . با وجود امکان جستجو در وب سایت مخاطب می تواند به آسانی و با صرف کمترین زمان به کتاب مورد نظر خود برسد . البته شایان ذکر است که بدانید قبل از این کار می بایست دسته بندی صحیحی از کتاب ها در سایت موجود باشد . هم چنین در این وب سایت ها وجود امکان نظر سنجی بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد .

 

نقش اسلاید شو در طراحی وب سایت :

وجود اسلاید شو در طراحی وب سایت کتاب فروشی برای به نمایش گذاشتن آثار نویسندگان بسیار مهم می باشد و جذابیت طراحی وب سایت تان را افزایش می دهد . هم چنین با تعیین بخشی در وب سایت برای پر فروش ترین کتاب ها می توانید توجه کاربران را به این قسمت از طراحی سایت جلب نمایید . در طراحی وب سایت کتاب فروشی می بایست بدانید که معمولا در این نوع از طراحی سایت ها از پنل مدیریتی ساده ای استفاده می کنند تا مدیر سایت بتواند به آسانی آن را به روز رسانی نماید .

در طراحی سایت تان می توانید بخشی برای بیان تجربیات مختلف کاربران از کتاب هایی که قبلا مطالعه نموده اند در نظر بگیرید . با این کار دیگر کاربران وب سایت می توانند در انتخاب کتاب ها بهتر عمل کنند . با این روش افرادی که کتاب ها را مطالعه نموده اند می توانند تجربیات خود را در وب سایت درج نمایند .