طراحی سایت شبکه اجتماعی
10/10/2017
طراحی سایت پانا
طراحی سایت خرید و فروش اینترنتی
12/10/2017
نمایش همه

طراحی سایت کتاب

طراحی سایت با زبان کد نویسی XML

طراحی سایت با زبان کد نویسی XML

طراحی سایت کتاب

 

 

 

طراحی سایت کتاب به مانند فروشگاه خرید کتاب است که به راحتی می توانید در دسته بندی های خود لیست کتاب ها را درج نماید و کاربران به راحتی می توانند لیست کتاب ها را مشاهده نمایند و سپس در خصوص خرید کتاب به صورت آنلاین اقدام نمایند. طراحی سایت کتاب می تواند امکان جستجو را فراهم نماید و راحتی کاربران را فراهم می اورد.

 

 

 

 

طراحی وب سایت کتاب

 

 

طراحی وب سایت کتاب انواع مختلف کتاب های آموزشی ،دانشگاهی را فراهم می آورد که کاربران به راحتی با وارد شدن به منو و زیر منوی مربوط بتوانند لیست کتاب ها را مشاهده نمایند و در خصوص خرید آنها اقدام نمایند. به واسط درج هر کتاب توضیحاتی در خصوص کتاب ، نام کتاب ، سر فصل های آنها  ونیز همچنین می توانید نظر کاربران را نیز درج نمایید و می تواند برای دیگر کاربران در خصوص کتاب بسیار اثرگذار باشد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

 

طراحی سایت کتاب چه مواردی را شامل می گردد؟

 

 

طراحی سایت کتاب مواردی همچون امکان جستجو ، امکان دسته بندی کتاب ها ، امکان نظر گذاشتن برای کتاب ها ، پرداخت آنلاین ، امکان خرید اینترنتی مواردی می باشند که در طراحی سایت کتاب قرار می گیرد. طراحی سایت کتاب به راحتی این امکان را برای کاربران فراهم می آورد که وارد سایت شوند و لیست کتاب ها را مشاهده نمایند و اطلاعات درج شده را مشاهده نمایند. نظرات درج شده کاربران می تواند در زمان خرید کتاب بسیار موثر عمل باشد. کاربران تمامیپروسه خرید کتاب را می توانند در بستر طراحی سایت کتاب داشته باشند و همچنین اینکه در خصوص تحویل کتاب می توانند به واسط درج آدرس به راحتی تحویل را داشته باشند.