طراحی سایت کترینگ
24/01/2018
طراحی سایت مزون لباس عروس
24/01/2018
نمایش همه

طراحی سایت کنسرت

طراحی سایت کنسرت

طراحی سایت را از کجا شروع کنیم ؟

طراحی سایت

با گسترش همه جانبه ی خدمات الکترونیکی و با توجه به روند رو به رشد ان و پذیرش این موضوع که این روند هرگز توقف پذیر نیست شاهد بسیاری از خدمات به صورت ان لاین و بر خط هستیم. یکی از خدماتی که امروزه بسیار مورد توجه بوده و ار اقبال عمومی برخوردار شده است سایت رزرو کنسرت هاست . درواقع طراحی سایت کنسرت ها بسیار باعث سهولت در امر رزروانسون شده است و نیز باعث کاهش تردد و کاهش الودگی هوا و به مراتب کاهش هزینه نیز برای افراد شده است .

 

طراحی سایت چاپ

ویژگی ها و امکانات طراحی سایت کنسرت

طراحی سایت برای کنسرت ها باید یک سایت ساده باشد این چنین سایتی حتما باید واکنشگرا باشد تا افراد بتوانند از روی موبایل و تبلت و کامپیوتر ها به راحتی به ثبت سفارش بلیط خود اقدام نمایند. طراحی سایت کنسرت باید بتواند سرعت لود بالایی داشته باشد. چرا که در زمان برگزاری کنسرت ها و با افزایش آنی مراجعه افراد به سایت برای سفارش بلیط ها ممکن است باعث ترافیک و شلوغی سایت و به تبع ان باعث افت سرعت سایت نیز خواهد شد.

امکان بلوکه کردن یک یا چندین صندلی و تعیین صندلی هایی بعنوان صندلی های وی ای پی که باید چنین تنظیماتی در سایت طراحی شده در نظر گرفته شود. تعیین هزینه و سپس امکان پرداخت به صورت ان لاین باید برای افراد فراهم گردد . گزارش صندلی های رزرو شده و مشخص بوده صندلی های آزاد در سایت نیزباید از جمله امکانات برای سایت طراحی شده باشد . سایت های کنسرت به دلیل مواجه شدن با انبوه مخاطبان و علاقه مندان میتواند دارای اسپانسر باشد و میتوان از این فرصت برای تبلیغات در حاشیه ی سایت استفاده نمود و این فرصت را مغتنم شمرد. همچنین بلیط خریداری شده توسط افراد باید قابلیت پیگیری داشته باشد از طریق ارسال کد پیگیری به افراد و یا ایجاد امکان پرینت بلیط در سایت پس از ثبت سفارش و پرداخت هزینه ی بلیط به صورت ان لاین . همچنین درصورتی که برای برخی کنسرت ها تخفیف لحاظ شود می توان در سایت طراحی شده ی کنسرت کد تخفیف را به مخاطبان ارائه کرد و یا شرایطی را برای برخی از صندلی ها و برخی از میهمانان به عنوان تخفیف و یا جمع اوری امتیاز در نظر گرفت و همه ی این امکانات باید در زمان طراحی سایت کنسرت درنظر گرفته و اجرا گردد.