طراحی سایت بیمارستان
16/01/2018
طراحی سایت
طراحی سایت مهندسی و رباتیک
20/01/2018
نمایش همه

طراحی سایت گل فروشی

طراحی سایت تشریفات مجالس عروسی

طراحی سایت گل فروشی

 

طراحی سایت گل فروشی :  یکی از مزایایی که باعث گسترش اینترنت و طراحی سایت برای بیشتر مشاغل شده است، راحت تر شدن امور روزانه برای مشتریان و صاحبین مشاغل به وسیله ی اینترنت است.

 

 

برای هر شغلی طراحی سایت علاوه بر اینکه می تواند بسیاری از امور معمولی را راحت کند و باعث سهولت آنها شود، در بیشتر موارد برای صاحبان مشاغل با سود های بسیار زیادی همراه است.

در این مقاله قصد داریم تمامی امکانات و خدمات و مزایای طراحی سایت گل فروشی را شرح دهیم .

طراحی سایت

طراحی سایت

امروزه بیشتر مشتری ها ترجیح می دهند بدون اینکه در محل گل فروشی حاضر شوندکاتالوگی را پیش روی خود داشته باشند و گل مدنظر خود را از طریق آن کاتالوگ انتخاب کنرده و سفارش دهند. حال اگر این کار به صورت اینترنتی انجام شود بسیار راحتر و لذت بخش تر خواهد بود و مشتری ها از این طریق میتوانند در کمال آرامش مدل موردنظر خود را انتخاب کنند

 

بررسی امکانات طراحی سایت گل فروشی

 

یکی از اهداف اصلی از طراحی سایت گل فروشی تبدیل گل فروشی به برندی بزرگ و معتبر برای گرفتن سفارشات از تمام نقاط شهری که گل فروشی در آن قرار دارد میباشد . برای عملی شدن این هدف باید نسبت به رقبای خود پیشی بگیرید و کارهای متفاوتی نسبت به آنها انجام دهید. با ارائه خدمات ویژه و خاص در طراحی سایت گل فروشی خود قادر خواهید بود تا مشتریان بیشتری را بخود جذب کنید

بهانه های عدم طراحی سایت

برخی از امکاناتی که در طراحی سایت گل فروشی می توان ارائه داد عبارتند از:

 

دسته بندی گل ها و محصولات قابل فروش در طراحی سایت

 

برای ثبت سفارش گل و همچنین فروش اینترنتی گل باید از گل های موجود در گل فروشی خود عکس های تهیه کرده و در طراحی سایت خود قرار دهید و هرکدام را در دسته بندی خاص خود قرار دهید. مثلا دسته بندی ها میتواند شامل سبد های گل ، دسته گل ، تزیین ماشین عروس و… باشد. همچنین دسته بندی باید به گونه ای انجام شد باشد که دسترسی به آنها برای مشتری ها راحت باشد.

قرار دادن مقالات مرتبط در طراحی سایت گل فروشی

بازاریابی آنلاین

از بهترین و جذاب ترین بخش های طراحی سایت گل فروشی میتواند به بخش مطالب و مقالات اختصاص داده شود، زیرا این قسمت از سایت کاربران بسیار زیادی را به خود جذب میکند و از همین طریق آمار بازدید از طراحی سایت شما را بالا میبرد. با این کار میتوانید باعث افزایش اعتبار طراحی سایت خود شده و از این طریق مشتریان بشتری را به خود جذب کنید.