طراحی سایت
طراحی وب سایت دانلود
23/12/2017
طراحی سایت
انتخاب دامنه مناسب در طراحی سایت
25/12/2017
نمایش همه

طراحی وب سایت بازرگانی

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی وب سایت بازرگانی

 

آیتم های تخصصی طراحی وب سایت بازرگانی: جذب مشتری برای بازرگانان جزء اولین اولویت های آنها در رونق کسب و کارشان میباشد. البته چون از هر ابزاری میتوان برای جذب مشتری و مخاطب برای فروش کالا و سرویس های خود استفاده کرد پس دستیابی به این هدف کار چندان راحتی نیست. وجود وب سایت میتواند رسیدن به این هدف را آسانتر  کرده و از شرایط کاربران بسیار زیاد آنلاین بهره برداری کرد.

 

 

امروزه طراحی سایت فروشگاه های آنلاین بسیار خوب و معروفی در ایران فعالیت میکنند که میتواند این گفته را اثبات کند. با معرفی خود و سازمانتان و مدت زمان فعالیت و همچنین موفقیت هایی که در امر بازرگانی داشته اید میتوانید خود را به مخاطبان خود بیشتر و بهتر معرفی کنید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

رزومه کاری در طراحی سایت وکلا

 

 

امروزه با ارائه رزومه کاری به صورت آنلاین در هر کسب و کاری بسیار جا افتاده است چرا که بسیاری از مخاطبان آنلاین وب سایت بازرگانی شما با همین روش رزومه را برای دیگران ارسال کرده و این امر باعث معروفیت بیشتر و دیده شدن شما خواهد شد.

معرفی نمایندگی های فروش میتواند مخاطبان زیادی را برای وب سایت شما به همراه داشته باشد و دیگران به راحتی شما را پیدا نمایند. همچنین نمایش محصولات منتخب یا قوانین جدیدی که برای یک کالای خاص در کشور تصویب میشود را میتوان با بهترین کیفیت به نظر مخاطبان آنلاین وب سایت خود برسانید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

وجود بخش اخبار و مقالات همیشه در هر وب سایتی مخصوصا وب سایت بازرگانی میتواند باعث گردد تا هر روزه بر حسب عادت کاربران وارد وب سایت مورد نظر شوند. همچنین وجود این قسمت خودش به عنوان بالا رفتن رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجوگر مانند گوگل می شود. بطوریکه کاربران با تایپ کلمه کلیدی خود در این وب سایت ها در اولین نتایج جستجو, وب سایت شما را خواهند دید که این امر باعث افزایش فروش شما نیزمیشود.

 

طراحی سایت

 

معمولا در یک وب سایت بازرگانی میتوانید سرویس های زیر را به صورت آنلاین به مخاطبان ارائه دهیدکه عبارتند از:

  • طراحی وب سایت برای دسته بندی محصولات وارداتی و صادراتی
  • طراحی وب سایت برای معرفی محصولات و نحوه استفاده از محصول به همراه جرئیات کامل مانند تصاویر و کاتالوگ و بروشور و…
  • طراحی وب سایت برای نمایش محصولات منتخب
  • طراحی وب سایت برای معرفی نمایندگان فروش
  • طراحی وب سایت برای درج و مدیریت نظر کاربران درباره محصول
  • طراحی وب سایت برای برگزاری قرعه کشی آنلاین در مدت زمان های مشخص و اعلام نتیجه آن تنها به صورت آنلاین