طراحی سایت
طراحی سایت آتلیه و عکاسی
۲۸/۰۹/۱۳۹۶
سبک سازی در طراحی سایت
طراحی وب سایت هنری
۲۹/۰۹/۱۳۹۶
نمایش همه

طراحی وب سایت رستوران ها

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی وب سایت رستوران ها

 

 

مسلما شما نیز این موضوع را قبول دارید که افراد برای نوشیدن یک فنجان قهوه از یک طراحی وب سایت کافی شاپ استفاده نخواهند کرد. اما به این موضوع نیز باید توجه داشته باشیم که امروزه معروف شدن رستوران یا یک کافی شاپ تازه کار کار مشکلی به حساب نمی آید. به طوریکه در سال های دور افراد باید سال ها در حرفه ی خود به طور جد فعالیت میکردند تا کسب و کارشان مورد توجه همگان قرار گیرد.

 

طراحی سایت

 

اما امروزه با وجود اینترنت و فضای مجازی تنها با داشتن یک طراحی سایت عالی و کاربر پسند میتوان به راحتی نظر تمامی این افراد در مدت زمانی کم به خود جلب کرد. موضوع جالب این است که امروزه در دنیا و بخصوص در ایران بیشتر افرادی که به اینترنت دسترسی دارند قشر جوان جامعه محسوب میشوند.و منطقی است که جوانان همیشه به دنبال مکان های جدی برای صرف ناهار و شام خود هستند.

 

 

ویژگی های طراحی سایت رستوران

طراحی وب

طراحی وب

به همین خاطر حضور داشتن در در دنیای اینترنت و ماعرفی کسب و کار خود بسیار بهتر از حضور نداشتن است. شما در وب سایت های مخصوص به خود میتوانید منوهای روزانه و غذاهای ویزه رستوران خود را به علاقه مندان و کاربران معرفی کنید. زیرا با دیدن تصاویر و محیط رستوران نظر آنها بیشتر به رستوران شما جلب میشود تا به آنجا بیایند.

معروف شدن وب سایت هایی که به غذا و تغذیه مربوط ماست کار دشواری نمیباشد. زیرا اینگونه وب سایت ها به خودی خود بازدیدکنندگان خود را دارند. و مشتریان راضی شما حتی میتوانند ۀن را به دیگران نیز معرفی کنند. فقط کافی وب سایت شما در موتورهای جستو جو گر گوگل رتبه ی خوبی را داشته باشد و نظر کاربران را به راحتی به سمت خود جلب کند.

 

 

در طراحی سایت رستوران چه ایتم هایی را بگذاریم؟

طراحی سایت با زبان کد نویسی XML

طراحی سایت با زبان کد نویسی XML

 

همچنین یکی دیگر از ویژگی های اینگونه وب سایت ها این است که شما میتوانید در وب سایت های خود آدرس تمامی شعبات و نمایندگی های خود را به همراه شماره تلفن قرار دهید، تا افراد بتوانند نزدیکترین شعبه شما به خود را نزدیک کنند. همچنین از دیگر ویژگی ها این است که شما میتوانید امکان رزرو آنلاین میز را در وب سات خود اضافه کنید تا افراد به صورت آنلاین با گوشی همراه ویا تبلت های خود اقدارم به این کار نمایند. همچنین میتوانید با تعیین کردن قرعه کشی هایی کاربران را هر روز به سمت خود وب سایت خود بکشانید.

طراحی سایت شرکت خدماتی

طراحی سایت

همچنین با قرار دادن نظرات مثبت مشتریان در وب سایت های خود مخاطبان و کاربران دیگر را به بازدید از رستوران های خود ترغیب و تشو نمایید .

 

//]]>