طراحی سایت
طراحی سایت تخفیف
28/12/2017
طراحی سایت
طراحی وب سایت دکوراسیون و لوازم منزل
30/12/2017
نمایش همه

طراحی وب سایت شخصی

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی وب سایت شخصی

 

 

طراحی سایت شخصی : امروزه افراد بسیاری و تجارت های زیادی به دنبال توان و تجربه علمی شما هستند که بسترهای زیادی هم برای دسترسی به هدف های خود دارند. که از مهمترین آنها استفاده از شبکه های اجتماعی مانند :

 

 

 

Facebook برای دوستان و آشنایان و پیدا کردن آنها

LinkedIn   برای ایجاد کسب و کار

Twitter  و +Google برای آپدیت کردن مطالب

 

 

 

اما از نظر افراد دیگر شما زمانی یک فرد حرفه ای می شوید که اول از همه در مکاتبات رسمی خود از ایمیل کمپانی هایی مثل Yahoo یا Google استفاده نکنید و دوم اینکه ایمیلی با نام خودتان را داشته باشید. این امر زمانی تحقق پیدا خواهد یافت که شما طراحی وب سایت شخصی خودتان را داشته باشید تا در فضای اینترنت شما را بهتر شناسایی نمایند.

 

 

طراحی سایت شخصی چه امکاناتی فراهم می نماید؟

 

طراحی سایت

طراحی سایت

از دیگر دلایل اصلی برای داشتن یک وب سایت شخصی این است که کاربران و مخاطبان شما از دیدن صفحه های تماس با ما یا صفحه مشخصات و دیدن رزومه شما به صورت آنلاین احساس خشودی و رضایتی به آنها دست میدهد.

 

زمانی که تصمیم گرفتید وب سایتی شخصی داشته باشید ، در ابتدا باید برنامه و هدف خود را از پیاده سازی و طراحی وب سایت خود مشخص کنید، آیا قصد شما از ایجاد وب سایت شخصی این است که بگویید من هم در دنیای اینترنت هستم؟ یا بهره برداری های بیشتری را از این وب سایت انتظار دارید؟

 

 

 

مزایای داشتن طراحی سایت شخصی

 

طراحی سایت

طراحی سایت

همچنین با ایجاد وب سایت شخصی برای خود افراد مختلف از سراسر دنیا با شما و نوع کسب و کار شما آشنا خواهند شد. بنابراین شرکت نونگار دلایل داشتن وب سایت های شخصی را در سه مورد دسته بندی کرده است که عبارتند از:

 

 

 

  • طراحی سایت شخصی و در دسترس بودن شما:

امروزه بسیاری از شرکت ها و افراد برای جذب نیروی کار از روشهای قدیمی مانند روزنامه و حتی رادیو و تلویزیون کمتر استفاده میکنند و برای اینکه هزینه کمتری صرف شود از اینترنت استفاده می کنند. آنها مایلند در رابطه با شخصی که میخواهند آن را به عنوان نیرو جذب کنند اطلاعات بیشتری مانند رزومه کاری یا تصاویر آنها و مهارت هایشان کسب کنند.

زمانی که نام شما را در گوگل جستجو میکنند، مطمئنا وب سایت شما در نتیجه جستجوی انجام شده برای آنها به نمایش درمیاید که این برای آنها بسایر ارزشمند است.

طراحی وب

طراحی وب

 

 

  • اجازه دهید شغل مورد نظر، شما را پیدا کنند:

داشتن یک وب سایت مانند این است که شما رزومه خود را برای همه ارسال میکنید و ممکن است هر هفته با چندین فرصت شغلی که به شما پیشنهاد داده می شود مواجه شوید.  بنابراین اگر مایلید در این فضای آنلاین فعال باشید باید در ابتدا وب سایت شخصی برای خود طراحی کنید.

 

 

  • در طراحی سایت شخصی رزومه خود را دیجیتالی کنید:

در گذشته رزومه ها پرینت می شدند اما امروزه اکثر آنها میتوانند به صورت دیجیتال به افراد مختلف ارسال شوند.