طراحی سایت
استفاده از ویدئو بک گراند در طراحی سایت
25/02/2019
طراحی سایت
آموزش قالب بندی در طراحی سایت
26/02/2019
نمایش همه

طراحی وب سایت چیست

طراحی سایت

طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

طراحی وب سایت چیست بی شک واژه طراحی سایت را بارها شنیده اید و اگر جزءافرادی باشید که به تازگی وارد دنیای مجازی شده اید حتما این سوال برای شما پیش آمده که طراحی وب سایت چیست؟  در ذهن شما این سوال پیش آمده که آیا طراحی سایت همان برنامه نویسی است وآیا برنامه نویسی با طراحی سایت متفاوت است ؟ آیا شما به دنبال یک پاسخ کاربردی و ساده هستید ما در این مقاله توضیحاتی را در اختیار شما قرار می دهیم .

 

طراحی سایت

معنی لغوی وب چیست؟

وب چیست معنی لغتی و فنی وب چیست ؟ به چه چیزی وب می گویند ؟ وب همان چیزی است که امروزه به آن اینترنت می گوییم و به اختصار کلمه wwwنوشته می شود پس وب همان شبکه جهانی world wide webنامیده می شود. که از طریق یک مرور می توان با اتصال به این شبکه جهانی به تمام اطلاعات آن دست پیدا کرد. پس در تعریف وب می توان گفت که طراحی سایت همان اینترنت است که محلی از داده هاست که می توانیم به آن متصل بشویم . یکی از بهترین شرکت طراحی سایت در تهران شرکت نونگار پردازش می باشد که با سابقه ی بالایی که در حوزه ی طراحی سایت دارد بهترین پروژه های طراحی سایت به مشتریان خود تحویل می دهد.

 

آدرس وب سایت چیست؟

همان گونه که شما در فضای حقیقی برای زندگی کردن ناچار به اجاره یا خرید مکانی هستید در فضای مجازی نیز برای استفاده کردن از فضای مجازی شما ناچار به اجاره فضایی برای استفاد از آن فضا هستید. این بدان معنا است که بخشی ازاینترنت را اجاره می کنیم و برای مدتی متعلق به ما خواهد بود (در حقیقت وب سایت شخصی ما محسوب می شود )طراحی سایت ها زمین های اجاره ای ما هستند که می توانیم از آن استفاده های گوناگون داشته باشیم .در دنیای واقعی ابتدا زمین را می خریم و برای ساختن ساختمان در آن از بتن ،آهن ،میل گرد و آجر و….استفاده می کنیم و در مرحله آخر بعد از اتمام کار شروع به گچ کاری و سرامیک و کف پوش و …..می کنیم در دنیای مجازی نیزط کار کاملا مشابه به همین است ابتدا شما فضایی را اجاره می کنید وبعد طراحی سایت را می سازیم و سپس با ابزارهای جانبی (گرافیک و….)آن را زیبا می کنیم .

 

طراحی سایت تهران

طراحی وب سایت حرفه ای

بنابراین ابزارهایی که به شما کمک می کند طراحی سایت شما بهتر و زیبا تر دیده بشود به آن طراحی سایت گویند. یک طراح سایت تعین می کند که چه المانی در کدام قسمت سایت قرار بگیرد .مثلا متن ها به چه صورت با چه فونتی کجا قرار بگیرد یا عکس ها، لینک ها، لوگو، مقالات، منو در کجای وب قرار بگیرند.بعد از پاسخ به سوال وب چیست ، می رسیم به معنی وب سایت. بی شک شما هم بارها اسم وب سایت به گوشتان خورده است. می خواهم با یک مثال مفهوم طراحی سایت را برایتان توضیح دهم حتما به این موضوع برخورد کرده اید افرادی که صاحب کسب و کار یا مشاغلی هستند برای خود دارای آدرس طراحی سایت هستند واین سوال برای شما پیش آمده که چگونه ممکن است شخص یا شرکتی دارای آدرس وب سایت باشند.