نقش طراحی سایت در پروسه ی برند سازی
01/01/2017
طراحی سایت داینامیک
آنچه در طراحی سایت داینامیک باید بدانید
02/01/2017
نمایش همه

علت پنالتی شدن طراحی سایت چیست

 

علت پنالتی شدن طراحی سایت چیست : احتمالا پیش از این مقاله صحبت هایی در ارتباط با کاهش رتبه و امتیاز وب سایت ها شنیده اید . ممکن است برخی از طراحی سایت ها از رتبه های به نسبت خوبی برخوردار باشند اما به دلیل عدم رعایت برخی نکات کوچک ، امکان کاهش رتبه و پنالتی شدن وب سایت تان وجود خواهد داشت . در این مقاله قصد داریم نکات بسیار مهمی را در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم که با رعایت آن ها می توانید از خطر پنالتی شدن وب سایت تان فاصله بگیرید .

تاثیر عدم به روز رسانی مداوم وب سایت در پنالتی شدن :

یکی از عوامل موثر در پنالتی شدن یک طراحی سایت به روز رسانی نکردن وب سایت می باشد . زمانی که در بروز رسانی وب سایت تان کوتاهی کنید رفته رفته اعتبار خود را در موتور های جستجو گر از دست خواهید داد و در نهایت وارد لیست سیاه گوگل خواهید شد .

پنالتی شدن طراحی سایت

تاثیر رنگ بندی متون :

همواره یکی از مشکلات همیشگی کاربران در برخورد با بعضی از وب سایت ها هم رنگ بودن متن و پس زمینه می باشد . در این مواقع خواندن مطالب برای بازدیدکنندگان دشوار خواهد شد . انجام این کار برای شما از سوی گوگل برای شما نمرات منفی به همراه خواهد داشت و در نهایت طراحی سایت شما پنالتی خواهد شد از این رو این نکته را همیشه در طراحی سایت تان در نظر داشته باشید .

پنالتی شدن طراحی سایت

کلمات کلیدی مرتبط :

یکی از موثر ترین موارد در پنالتی شدن یک وب سایت ، عدم ارتباط کلمات کلیدی و موضوع وب سایت می باشد . به طور مثال فرض کنید شما در زمینه IT و زیر شاخه طراحی نرم افزار های تحت وب در حال فعالیت می باشید و در محتوای وب سایت تان تمام کلمات مرتبط با IT همانند سخت افزار، شبکه و …. وارد می کنید . این دسته از کلمات ممکن است در جستجو موفق باشند اما در قسمت کاربری وب سایت تان موثر نخواهند بود و این امر برای سایت تان امتیاز منفی به همراه خواهد داشت و وب سایت شما پنالتی خواهد شد .