طراحی سایت
آشنایی با نقش دراپ باکس در طراحی سایت
24/06/2019
طراحی سایت
اصول طراحی سایت استاتیک
24/06/2019
نمایش همه

عنصر جاسازی در صفحه طراحی سایت

اصطلاحات طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

عنصر جاسازی در صفحه طراحی سایت طراحی سایت نمایش داده می شود درباره رسانه های غنی بیشتر بیاموزید شما همچنین می توانید یک نقشه استاتیک را مستقیما از وب سایت نقشه های گوگل جاسازی کنید. فقط کد جاسازی را بردارید و آن را در یک عنصر جاسازی در صفحه طراحی سایت خود قرار دهید. شما باید با به روز رسانی کد خود، عرض و ارتفاع نقشه را تغییر دهید. شما می توانید هر دو را به تنظیم کنید، سپس هر مقادیر عرض و ارتفاع را به عنصر جاسازی در سبک پانلی برای اعمال ابعاد دلخواه اعمال کنید.

برای یادگیری نقشه ها از سیستم عامل های مختلف طراحی سایت این آموزش ها را بررسی کنید ایجاد یک کلید برای استفاده از یک نقشه زنده در طراحی سایت شما، باید یک کلید را به پروژه خود اضافه کنید تنظیمات نقشه را باز کنید روی نقشه بر روی بوم دوبار کلیک کنید یا آن را انتخاب کرده و را فشار دهید. روی افزودن کلید  کلیک کنید. شما به تنظیمات پروژه طراحی سایت خود وارد می شوید یکپارچگی نقشه های گوگل این جایی است که شما در کلید خود برای نقشه های گوگل کپی می کنید.

 

نموه کد طراحی سایت

 تنظیمات پروژه طراحی سایت

شنا به بازی یک کلید ایجاد کنید به پلتفرم بروید، روی شروع کلیک کنید و دستورالعمل ها را برای تولید کلید خود دنبال کنید نقشه ها را انتخاب کنید یک پروژه جدید طراحی سایت ایجاد کنید یا از منوی کشویی برای انتخاب پروژه ای که قبلا ایجاد کرده اید استفاده کنید حساب واریز خود را تنظیم کنید روی مجوزها در سمت چپ کلیک کنید ایجاد مجوزهای طراحی سایت کلید را انتخاب کنید را برای پروژه فعال کنید کپی کلید که تولید می شود.

کلید را به پروژه خود اضافه کنید اکنون که کلید خود را به کلیپ بورد خود کپی کرده اید، باید آن را به پروژه خود اضافه کنید به تنظیمات پروژه طراحی سایت خود بروید بخش ادغام بخش کلید را در فیلد جاوا اسکریپت جاگذاری کنید تغییرات را ذخیره کنید طراحی سایت خود را منتشر کنید شنا به بازی کلید خود را محدود کنید.

 

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

پروژه جدید طراحی سایت

بازگشت به کنسول جایی که کلید طراحی سایت خود را از آن کپی کردید کلید محدود را کلیک کنید شما همچنین می توانید محدودیت های کلیدی تحت اعتبارات دسترسی داشته باشید اعتبار کلید فقط روی کلیک کنید که می خواهید محدودیت ها را اضافه کنید. رجیسترهای وب سایت ها را تحت محدودیت های کلیدی انتخاب کنید دامنه های طراحی سایت خود را تحت درخواست های پذیرفته شده از این ارجاعگرهای وب سایت ها وارد کنید محدودیت های کلید خود را ذخیره کنید.

پروژه طراحی سایت خود را در ثبت کنید ممکن است لازم باشد پروژه خود را برای فعال کردن ثبت کنید. برای ثبت نام پروژه خود و فعال کردن نقشه ها، این مراحل را دنبال کنید به کنسول بروید اموالی را که میخواهید را فعال کنید انتخاب کنید روی برگه در نوار کناری سمت طراحی سایت کلیک کنید در بخش نقشه ها از صفحه، نقشه جاوا اسکریپت طراحی سایت را کلیک کنید اگر نشانگر فعال را ببینید، بدان معنی است که شما هیچ چیز دیگری ندارید.

 

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

مسئولیت اطلاعات طراحی سایت

اگر دکمه را مشاهده می کنید، روی آن کلیک کنید تا را برای ملک خود فعال کنید نیاز به دانستن  سلب مسئولیت اطلاعات طراحی سایت در این بخش ممکن است دقیق باشد لطفا از اسناد گوگل لینک ها در این بخش برای اطلاعات بیشتر تا آخرین اطلاعات بخوانید. نقشه پلت فرم گوگل طراحی سایت مدل جدید قیمت پرداخت به عنوان شما را معرفی کرد که از ژوئیه شروع می شود برای های نقشه آنها برای هر حساب صورتحساب طراحی سایت در هر ماه دلار اعتبار بسترهای نرم افزاری در دسترس است.

این به شما می دهد بار صفحه رایگان در هر ماه. استفاده از بالاتر از آن، برای بار اول بار نقشه، باید برای هر بار نقشه دلار باشد. در مورد استفاده از نقشه طراحی سایت جاوااسکریپت و صورتحساب بیشتر بدانید.اگر قبلا های نقشه داشته باشید، از ابزار جابجایی نقشه برای اضافه کردن صورتحساب به پروژه های موجود خود و ایمن کردن کلیدهای خود استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر، از صفحه پرسش های طراحی سایت دیدن کنید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

پشتیبانی طراحی سایت

برای پشتیبانی طراحی سایت و سوالات بیشتر در مورد نقشه های گوگل، صفحه پشتیبانی و منابع نقشه های را بررسی کنید تنظیمات نقشه عنصر نقشه یک پیش نمایش عمومی از نقشه شما در طراح نشان می دهد، اما شما می توانید نقشه فعلی را در طراحی سایت منتشر شده خود ببینید. این یک پیش نمایش عمومی است شما می توانید نقشه فعلی در طراحی سایت منتشر شده خود را مشاهده کنید. اگر ما بر روی نقشه دوبار کلیک کنیم، می توانید یک آدرس یا یک مکان عمومی را تایپ کنید و وارد کنید.

اگر نقشه های گوگل طراحی سایت این آدرس را روشن کند، آن را در قسمت آدرس به روز می شود به سمت بازی تنظیمات را مشاهده کنید شما می توانید با کلیک کردن بر روی در پنجره بازشو یا با رفتن به پنل تنظیمات به تنظیمات نقشه بیشتر دسترسی پیدا کنید. در اینجا می توانید نقشه خاصی را که ظاهر می شود و رفتار کنید مشخص کنید. شما می توانید موارد زیر را تنظیم کنید راهنمای ابزار متن را مشخص کنید که در بالای پین کارت طراحی سایت شما برای مکان شما ظاهر می شود.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

سطح بزرگنمایی طراحی سایت

سطح بزرگنمایی طراحی سایت نقشه را تنظیم کنید یک منطقه بزرگر را نشان می دهد در حالی که در مکان شما تنظیم شده است. نوع نقشه بین چهار نوع نقشه ها را انتخاب کنید جاده، زمین، ماهواره یا ترکیبی شنا به بازی تنظیمات را لمس کنید و لمس کنید شما همچنین می توانید چگونگی رفتار نقشه خود را هنگامی که کسی با آن در تعامل با آن در پنل تنظیمات عناصر تنظیمات نقشه طراحی سایت را انتخاب کنید. این باعث می شود که اسکرولین زوم بر روی نقشه فعال یا غیرفعال شود.

اگر شما به یک صفحه پیمایش طراحی سایت کرده و موشواره خود را در داخل نقشه مرزی فرود می کند، حرکت پیمایش روی یک اسکرول یا پد لمسی باعث می شود که نقشه بزرگنمایی و کوچک نمایی شود. اگر این رفتار را نمی خواهید را علامت بزنید شنا به بازی لمسی طراحی سایت را فعال کنید این حرکات لمسی دو انگشت مانند و زوم را روی دستگاه های لمسی فعال یا غیرفعال می کند. با علامت زدن این چک باکس از شما به طور تصادفی حرکت می کند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

صفحه فعلی طراحی سایت

در اطراف در نقشه به جای استفاده از انگشت خود برای حرکت در صفحه فعلی طراحی سایت جلوگیری می کند شنا به بازی یک ظاهر طراحی شده یک نقشه البته، شما می توانید عنصر نقشه را برای تنظیم رفتار و موقعیت خود، سبک کنید. به طور پیش فرض برخی از ارتفاع ها وجود دارد، اما می توانید مقادیر خود را برای اندازه و موقعیت قرار دهید. شما می توانید کلاس خود را تغییر نام دهید و همان کلاس را به نقشه های دیگر طراحی سایت اعمال کنید. آشنایی با شیوه های مدرن طراحی سایت که از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

شما ممکن است در پروژه طراحی سایت خود استفاده کنید برای دیدن نحوه نمایش نقشه خود، انتشار و بازدید از سایت شما دکمه های رسانه های اجتماعی این ویدیو دارای یک رابط کاربری قدیمی است. به روز رسانی نسخه به زودی! اضافه کردن دکمه های فیس بوک و توییتر به وب سایت شما می تواند به افزایش تعامل کاربر و ترافیک به هر دو وب سایت و صفحات اجتماعی طراحی سایت شما کمک کند در این مقاله ما به شما نحوه استفاده از دو عنصر رسانه های اجتماعی می باشد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

پنل طراحی سایت

موجود در پنل طراحی سایت را نشان خواهیم داد و موارد زیر را اضافه کنید دکمه فیس بوک مانند اضافه را اضافه کنید اضافه کردن توییتر دنبال و دکمه های صدای دکمه فیس بوک مانند اضافه را اضافه کنید شنا به بازی هنگامی که دکمه فیسبوک را به بوم اضافه می کنید، آن را به صورت زیر تنظیم کنید فیس بوک خود را وصل کنید طرح بندی فیس بوک و اندازه فیس بوک طراحی سایت را سفارشی کنید مشخص کنید فیس بوک فیس بوک خود را وصل کنید.

در تنظیمات فیس بوک طراحی سایت نشانی اینترنتی صفحه فیس بوک را که می خواهید برای اتصال به دکمه وارد کنید وارد کنید. شما می توانید چندین دکمه فیس بوک را به پروژه خود اضافه کنید اگر میخواهید چندین آدرس فیس بوک منحصر به فرد را متصل کنید طرح بندی فیس بوک و اندازه فیس بوک را سفارشی کنید به طور پیش فرض، دکمه فیس بوک در کنار تعداد مورد علاقه در صفحه فیس بوک طراحی سایت شما ارتباط برقرار خواهد کرد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

تنظیمات دکمه طراحی سایت

در تنظیمات فیس بوک طراحی سایت شما می توانید دکمه و تعداد مورد علاقه نمایش داده شده سفارشی کنید شما می توانید بین گزینه طرح بندی در تنظیمات دکمه را انتخاب کنید استاندارد دکمه مانند و خلاصه متن را در یک خط نمایش می دهد جعبه دکمه مانند و تعداد مورد در یک جعبه را به صورت عمودی قرار می دهد دکمه مانند و تعداد دلخواه در یک دکمه را خراب می کند در تنظیمات دکمه طراحی سایت می توانید عرض و قد سفارشی را برای دکمه نیز تنظیم کنید.

برای انجام این کار، عرض و ارتفاع مورد نظر را در فیلدهای ورودی وارد کنید مشخص کنید فیس بوک  شما می توانید تنظیمات منطقه ای طراحی سایت و زبان جزء فیس بوک را با استفاده از تنظیمات محلی تعیین کنید. اضافه کردن توییتر دنبال و دکمه های صدای  دکمه توییتر را از پانل اضافه اضافه کنید. سپس، کدام نوع از دکمه توییتر طراحی سایت را می خواهید این را انتخاب کنید یک دکمه دنبال یا یک دکمه صدای یک دکمه توییت ایجاد کنید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

دکمه صدای طراحی سایت

دکمه صدای طراحی سایت اجازه می دهد تا کاربران به سرعت یک لینک به سایت شما و یا یک صفحه خاص از سایت خود را از پروفایل توییتر خود به اشتراک بگذارید. دکمه صدای طراحی سایت کمک می کند تا از طریق توییتر به سایت شما حرکت کند و محتوای محتوای شما را افزایش دهد. هنگامی که دکمه توییتر را به بوم اضافه کرده اید و دکمه صدای طراحی سایت را انتخاب کرده اید، می توانید تنظیمات دکمه صدای را به روز کنید سهم را وارد کنید.

این نشانی اینترنتی طراحی سایت است که صدای را هنگامی که کاربران صفحه شما را به اشتراک می گذارد پر خواهد کرد. متن صدای را وارد کنید متن را سفارشی کنید که قبلا صدای جیر جیر را به اشتراک بگذارد شنا به بازی یک پیوند توییتر طراحی سایت ایجاد کنید دکمه دنبال می کند که کاربران می توانند به سرعت از پروفایل توییتر خود رد شوند و از مشخصات طراحی سایت شما بازدید کنند. هنگامی که دکمه توییتر را به بوم اضافه کرده اید.