طراحی نرم افزار
افزایش سرعت ایندکس مطالب در طراحی سایت
16/02/2019
طراحی سایت
طراحی سایت بدون کد نویسی
16/02/2019
نمایش همه

عوامل اعتبار دامنه طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

عوامل اعتبار دامنه طراحی سایت در طراحی سایت عوامل موثردر اعتباردامنه سایت ،به این موضوع  می پردازد که چه مواردی باعث افزایش اعتبار دامنه طراحی سایت می شود. اصلا اعتبار دامنه چیست؟ یعنی پیش بینی جایگاه سایت شما در نتایج جستجو گوگل این امتیاز بین صفر تا صد است هر چقدر امتیاز بالا باشد شانس پدیدار شدن دامنه توسط موتور جستجو گوگل بیشتر است سیستم امتیاز moz.com که جایگاه شمارا در جستجو گوگل مشخص میکند. افزایش سرعت ایندکس مطالب در طراحی سایت از جمله موارد مهم در تقویت سئو و بهینه سازی وب سایت می باشد.

 

طراحی سایت تهران

طراحی سایت

عوامل موثر در اعتبار دامنه طراحی سایت به شرح زیر می باشد:

  • اولین عامل موثر در اعتبار دامنه لینک کردن از دامنه های مختلف است

همانطور که توضیح دادیم از عوامل موثر در اعتبار دامنه ،لینک به سایت شما است البته ناگفته نماند اگر از یک طراحی سایت شما ۱۰۰ لینک دریافت کنید اعتبارش کمتر است از ۵۰لینک ورودی از ۵۰دامنه مختلف و این بدان معنا است که سایت های مختلف به طراحی سایت شما لینک داده اند و باعث افزایش اعتبار سایت شما خواهد بود.

 

  • دومین عامل موثر در اعتبار دامنه رتبه است

رتبه طراحی سایت بر اساس لینک داده شده به آن از ۰ تا ۱۰رتبه بندی می شود . عدد moz که بستگی به کیفیت لینک های داده شده به طراحی سایت شما دارد. هر چقدر لینک های با کیفیت داشته باشید ارزش ان بیشتراز لینکها با ارزش پایین است.

 

  • سومین عامل در اعتبار دامنه اعتماد است

از عوامل دیگری که moz بروی آن تمرکز دارد ارتباط سایت شما با لینک های معتبر است .یعنی اگر وب سایتی به طراحی سایت شما لینک داده باشد و به سایت های معتبر هم لینک داده باشد باعث اعتبار سایت شما می شود.

 

  • چهارمین عامل موثر در اعتبار دامنه کیفیت محتوا است

زمانی که شما محتوا با کیفیتی را ارائه می کنید افراد بیشتری به محتوا با کیفیت شما لینک خواهند داد واین باعث افزایش اعتبار دامنه طراحی سایت شما خواهد شد.

 

  • پنجمین عامل در اعتبار دامنه شما سیگنال های اجتماعی است

زمانی که شما مقاله ای را در طراحی سایت خود به اشتراک می گذارید تعداد لایک های دریافتی مقاله شما بروی پلت فرم شبکه اجتماعی چقدر است. هر زمان مقاله ای توسط کاربران از طراحی سایت شما بروی شبکه های اجتماعی انتقال پیدا کند یعنی سایت شما به عنوان سایت مرجع شناخته شده است و این باعث افزایش اعتبار سایت شما می شود.