طراحی سایت
طراحی سایت برای کسب و کار
16/09/2018
طراحی سایت
طراحی سایت ساعت فروشی
16/09/2018
نمایش همه

عوامل عدم موفقیت در طراحی سایت

طراحی سایت

 

 

عوامل عدم موفقیت در طراحی سایت

 

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران

 

شاید شما نیز هنگام وب گردی ها در فضای مجازی با سایت هایی مواجه شده اید که بسیار آشفته و به هم ریخته هستند و یا در شرایطی قرار دارند که تصاویر و یا فونت ها دچار به هم ریختگی شده اند. در واقع عوامل بسیار زیادی وجود دارند که باعث موفقیت و یا عدم موفقیت یک سایت خواهند شد. در ادامه به مواردی اشاره خواهیم داشت که باعث موفقیت و یا عدم موفقیت سایت ها خواهند شد.

 

 

 

فونت ها در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

یکی از مهم ترین مشکلات طراحی سایت مشکل فونت هست. در واقع زیاد بودن فونت ها در موارد بسیار زیادی باعث ناخوانا شدن مطالب و محتوای سایت می شود. استفاده از فونت های فانتزی که در برخی از نمایشگر های کوچک قابل نمایش نیست بدون شک برای مخاطبان و بازدید کنندگان سایت شما دردسر ساز خواهد بود.

 

چپاندن کلمات کلیدی در طراحی سایت

 

استفاده ی بسیار زیاد از کلیدواژه ها در محتوای سایت تان یکی دیگر از عواملی است که علاوه بر خسته کردن مخاطبان سایت تان می تواند باعث شود که سایت گوگل نیز به سایت تان اخطار و یا امتیاز منفی بدهد. بنابراین سعی کنید در استفاده از کلمات کلیدی بسیار با دقت عمل کنید و کلمات کلیدی تان نباید از تعداد مشخصی فراتر رود و باعث سردر گمی مخاطبین تان شود. در واقع در انتخاب کلیدواژه ها سعی کنید با دقت و محتاط عمل کنید.

 

اجرا و پخش موسیقی و فیلم در طراحی سایت

 

طراحی سایت

طراحی سایت

سعی کنید در استفاده از موسیقی و فیلم نیز با دقت باشید استفاده ی بیش از حد از موسیقی ها و فیلم می تواند می تواند باعث نارضایتی مخاطبین تان شود. در صورت به کارگیری موسیقی و فیلم در سایت تان باید به گونه ای آنها را به اجرا درآورید که در صورت انتخاب مخاطبین پخش شود در غیر این صورت این موضوع یکی از عوامل عدم موفقیت سایت شما خواهد بود.

 

مشکلات تصاویر در طراحی سایت

 

طراحی سایت

سعی کنید به جای استفاده از تصاویر بی کیفیت و یا کپی شده از سایت های دیگر از تصاویری که خودتان گرفته اید استفاده کنید. تصاویر سایت تان در صورت مناسب بودن و با کیفیت بودن یکی از تجربه های مهم مخاطبان تان در سایت شما خواهد بود.