طراحی سایت
طراحی سایت برای کسب و کار
۲۵/۰۶/۱۳۹۷
طراحی سایت
طراحی سایت ساعت فروشی
۲۵/۰۶/۱۳۹۷
نمایش همه

عوامل عدم موفقیت در طراحی سایت

طراحی سایت

 

 

عوامل عدم موفقیت در طراحی سایت

 

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران

 

شاید شما نیز هنگام وب گردی ها در فضای مجازی با سایت هایی مواجه شده اید که بسیار آشفته و به هم ریخته هستند و یا در شرایطی قرار دارند که تصاویر و یا فونت ها دچار به هم ریختگی شده اند. در واقع عوامل بسیار زیادی وجود دارند که باعث موفقیت و یا عدم موفقیت یک سایت خواهند شد. در ادامه به مواردی اشاره خواهیم داشت که باعث موفقیت و یا عدم موفقیت سایت ها خواهند شد.

 

 

 

فونت ها در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

یکی از مهم ترین مشکلات طراحی سایت مشکل فونت هست. در واقع زیاد بودن فونت ها در موارد بسیار زیادی باعث ناخوانا شدن مطالب و محتوای سایت می شود. استفاده از فونت های فانتزی که در برخی از نمایشگر های کوچک قابل نمایش نیست بدون شک برای مخاطبان و بازدید کنندگان سایت شما دردسر ساز خواهد بود.

 

چپاندن کلمات کلیدی در طراحی سایت

 

استفاده ی بسیار زیاد از کلیدواژه ها در محتوای سایت تان یکی دیگر از عواملی است که علاوه بر خسته کردن مخاطبان سایت تان می تواند باعث شود که سایت گوگل نیز به سایت تان اخطار و یا امتیاز منفی بدهد. بنابراین سعی کنید در استفاده از کلمات کلیدی بسیار با دقت عمل کنید و کلمات کلیدی تان نباید از تعداد مشخصی فراتر رود و باعث سردر گمی مخاطبین تان شود. در واقع در انتخاب کلیدواژه ها سعی کنید با دقت و محتاط عمل کنید.

 

اجرا و پخش موسیقی و فیلم در طراحی سایت

 

طراحی سایت

طراحی سایت

سعی کنید در استفاده از موسیقی و فیلم نیز با دقت باشید استفاده ی بیش از حد از موسیقی ها و فیلم می تواند می تواند باعث نارضایتی مخاطبین تان شود. در صورت به کارگیری موسیقی و فیلم در سایت تان باید به گونه ای آنها را به اجرا درآورید که در صورت انتخاب مخاطبین پخش شود در غیر این صورت این موضوع یکی از عوامل عدم موفقیت سایت شما خواهد بود.

 

مشکلات تصاویر در طراحی سایت

 

طراحی سایت

سعی کنید به جای استفاده از تصاویر بی کیفیت و یا کپی شده از سایت های دیگر از تصاویری که خودتان گرفته اید استفاده کنید. تصاویر سایت تان در صورت مناسب بودن و با کیفیت بودن یکی از تجربه های مهم مخاطبان تان در سایت شما خواهد بود.

 

 

 

 

//]]>