طراحی نرم افزار
با عناصر کلیدی طراحی سایت آشنا شوید
07/03/2019
فریم ورک های php در طراحی سایت
09/03/2019
نمایش همه

فرآیند پرسش و پاسخ در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

فرآیند پرسش و پاسخ در طراحی سایت در طراحی سایت و دنیای اینترنت سیستم درخواست و پاسخ همیشه در همه حال در حال انجام است وقتی شما یک درخواست را ازجانب سیستم طراحی سایت خود ارائه می کنید و دکمه اینتر را فشار می دهید درخواست از مرورگر شما شروع می شود ودرخواست شما به ردیف های کار گذاری دامنه ip وصل می شود تا از طریق سرور ارسال کند و سرور طراحی سایت مورد نظر را یافت می کند و اطلاعات را در اختیار درخواست کننده قرار می دهد.

طراحی سایت

در خواست یا ریکویست عملیات در طراحی سایت

زمانی که در طراحی سایت، سایتی که از آن درخواست شده است دامنه تاپ شده در مرورگر پاسخ دهد شروع به ارسال می کند و اطلاعات را ریکویست پاسخ می دهد وشما می توانید اطلاعاتی که برای شما ارسال کرده را مشاهده کنید. اطلاعت ISPسایتی که در مرورگر خود تایپ کرده اید را مشاهده کنید. تمام مراحل بالا دارای جزئیاتی هستند و در مراکز داده ها فرآیندهایی اتفاق می افتد. شما هر زمان داخل گوگل به دنبال مطلبی می گردید این فرآیند اتفاق می افتد. هرزمان صفحه ای رادر طراحی سایت در وب فراخوانی کنید همین عملیات تکرار می شود.

طراحی سایت

سرچ طراحی سایت در گوگل

هنگام سرچ در طراحی سایت شما با علامت ایکونی روبه رو می شوید که به صورت چرخنده است برخورد می کنید در مرورگرها این آیکون طوسی به معنی سرعت کم است. وقتی این ایکون روی تب مرورگر نمایش داده می شود به معنی این است که در حال ریکویست و عملیات طراحی سایت است وقتی آیکون سبز یا آبی شود باسرعت بیشتری به دنبال اطلاعات مورد جستجو است. ساخت سایت که از کاربردی ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

طراحی سایت

تاثیر سرور و هاست خارج از کشور در تعین زمان پاسخگویی طراحی سایت

ممکن است شما هنگام سرچ و جستجو یک وب سایت در طراحی سایت زمان و تایم زیادی را از شما بگیرد این pingزمانی اتفاق می افتد که از هاست وسرور خارج از کشور استفاده کنید که موجب کاهش سرعت شما می شود. زمانی که شما از سرور وهاست در طراحی سایت در داخل ازایران استفاده می کنید ممکن است سرعت ریکویست شما بالا رود واین استفاده کردن شما از سرور و دامنه داخل کشور تاثیر مستقیم در ریکویست شما دارد و البته ناگفته نماند حجم اطلاعات درخواستی نیز در ریکویست اطلاعات تاثیر مستقیم دارد و صفحات طراحی سایت کم حجم در لود شدن از سرعت بالایی برخوردار هستند.