آموزش نرم افزار artisteer در طراحی سایت لیموترش :
27/11/2016
طراحی سایت
آموزش طراحی قالب در طراحی سایت لیموترش
28/11/2016
نمایش همه

فرایند طراحی سایت -خودم یا دیگران بخش اول

طراحی سایت

شاخص ها و مؤلفه های زیادی وجود دارد که که بر روی تصمیم گیری در خصوص انجام طراحی سایت تأثیر گذار است. بررسی این شاخص ها می تواند به شما کمک کند تا در مورد اینکه خود شما طراحی سایت را انجام دهید یا آن را به یک طراح یا شرکت طراحی سایت معتبر بسپارید تأثیر گذار است. شاخص اولی که می توان نام برد در نظر گرفتن سطح توقعات و خواسته های شما و پرسنل شما در طراحی سایت است. اینکه به دنبال طراحی سایتی مورد علاقه کاربران هستید و می خواهید کارایی زیادی را نیز داشته باشد. تصمیم گیری در مرحله اول به تخصص شما در امر طراحی سایت بستگی دارد. سپس به ویژگی هایی که مورد نیاز شما است و اهدافی که در مورد پروژه در سر دارید و نیز زمانی که می توانید به این کار اختصاص دهید. تمامی این ویژگی ها بر روی اینکه ساخت و طراحی سایت را خود شما انجام دهید یا آن را به غیر بسپرید تأثیر دارد.

ویژگی اول؛ مهارت های مورد نیاز طراحی سایت

 

طراحی سایت

    توانایی استفاده از نرم افزار های گرافیک؛ تولید تصاویر شفاف و با کیفیت و گرافیک سایت و کاهش حجم تصاویر تا حد امکان از جمله مواردی است که دارا بودن توانایی استفاده از نرم افزارهای گراافیکی را طلب می کند.
    تسلط بر HTML؛ توانایی استفاده از زبان HTML و نرم افزارهای خوب طراحی سایت از توانایی هایی است که در زمینه طراحی سایت کمک فراوانی به شما خواهد کرد.
    سلیقه هنری؛ طراحی سایت خود خلق یک اثر هنری می باشد و دارا بودن سلیقه ای خوب برای انتخاب رنگ ها و دیگر جزئیات سایت از موارد ضروری است که دارا بودن آن باعث به وجود آوردن یک سایت جذاب خواهد شد.

    توانایی تعیین ساختار سایت؛ یکی از مهمترین توانایی های کارشناس طراحی سایت مشخص کردن ساختار سایت و طراحی و اجرای آن می باشد.
    تسلط به برنامه نویسی؛ برای جذابیت بیشتر صفحات سایت باید به برنامه نویسی مسلط باشد و بتوانید برای CGI، کدهای جاوا اسکریپت و برنامه نویسی برای دیتابیس را انجام دهید.
    توانایی بازاریابی و اقتصادی کارشناس طراحی سایت؛ تعدادی از مؤلفه های تجاری به گونه ای است که تجاری یا شخصی بودن سایت چندان مهم نیست و متخصص طراحی سایت باید از ابتدای کار تا انتها به این مؤلفه ها و مهارت ها توجه داسته باسند.