طراحی وب
اصول طراحی سایت حکاکی
16/06/2019
لینک های متنی طراحی سایت
17/06/2019
نمایش همه

فهرستی از بهترین ابزارها جهت ساخت طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

فهرستی از بهترین ابزارها جهت ساخت طراحی سایت در این لیست، من قصد دارم بیش از ۱۹ ابزار مختلف که به طراحان و توسعه دهندگان در سازماندهی طراحی سایت باقی بماند. من سخت تلاش کردم تا اطمینان پیدا کنم که ابزارهای ویژه غیر سازنده و غیر توسعه دهنده را جمع آوری کنم تا هر دو حرفه بتوانند از این پست در طراحی سایت بهره مند شوند. هدف در اینجا این است که ابزار یا دو ابزار را در طراحی سایت به اشتراک بگذارید که نمی دانید می تواند.

به شما کمک کند که خیلی بیشتر سازمان یافته تر از آنچه که در حال حاضر هستید در طراحی سایت بمانید. بیایید شروع کنیم. سازمان دهی طراحی سایت یک ابزار است که به شما کمک می کند جلسات کارآمدتری را در طراحی سایت اجرا کنید. ما همه را برای جلسات داریم من درک میکنم چه حسی داری. با این حال، کرک می تواند به بهبود کیفیت جلسات شما در طراحی سایت کمک کند. این ابزار عالی برای کارکنان و مترجمان آزاد در طراحی سایت است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

ویپنوت در طراحی سایت

ویپنوت یک ابزار هیجان انگیز است چرا که آن را از سخنرانی کنفرانس از صحبت کردن به متن در طراحی سایت پیوند می دهد. با ویپنوت، می توانید روی جلسات و افراد دیگری که با آنها مکالمه می کنید، به جای یادداشت ها در طراحی سایت تمرکز کنید. به علاوه، این ابزار تاریخچه کامل رونویسی از جلسات را برای مرور در آینده در طراحی سایت فراهم می کند اصول طراحی سایت حکاکی که از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

حافظه ای آی در طراحی سایت حافظه ای آی یک ابزار ردیابی زمان است که توسط هوش مصنوعی در طراحی سایت ایجاد شده است. این توسط تیملی در طراحی سایت ایجاد شده است. حافظه ای آی اجازه می دهد تا شما را در مورد انجام کار خود را بدون نیاز به نگرانی در مورد زمان ردیابی. این می تواند مفید باشد اگر شما می خواهید به صورت خودکار ساعت ها را در طراحی سایت وارد کنید و صفحات زمان خودکار را ایجاد کنید.

 

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

ورکسولو در طراحی سایت

یک ابزار مدیریت سازمانی برای مترجمان آزاد در طراحی سایت است. این یک برنامه فقط برای ای او اس است. این در ردیابی زمان، مدیریت پروژه طراحی سایت و ذخیره سازی سند کمک می کند. سی او در طراحی سایت و سی او یک برنامه حسابداری چند منظوره برای مترجمان آزاد در طراحی سایت است. اخیرا توسط فیبر خریداری شده است و اکنون رایگان است. پلت فرم سی او انعطاف پذیر است. این کمک می کند که مترجمان فرانسوی پیگیری صورتحساب، قراردادها، پرداخت ها و مدیریت زمان را در طراحی سایت دنبال کنند.

این برنامه به شما می دهد یک مروری خوب از پول در آینده، پول بیرون رفتن و آنچه که هنوز توسط مشتری در طراحی سایت پرداخت می شود تودویست در طراحی سایت تودویست یک ابزار مدیریت وظیفه در طراحی سایت است. این برای تیم ها و افراد عالی است. این برنامه به خاطر توانایی های همکاری و همچنین ساختار عملی در طراحی سایت شناخته شده است. این در مورد هر پلت فرم کار می کند و به عنوان یک افزونه برای اکثر مرورگرها در طراحی سایت می آید.

 

نموه کد طراحی سایت

تقویم گوگل در طراحی سایت

تقویم گوگل یک ابزار عملی برای تیمها است زیرا شما باید توانایی اشتراک تقویم ها را بین همکاران خود در طراحی سایت داشته باشید. این عالی است که بتوانید با افرادی که با آنها صحبت می کنید در طراحی سایت همگام سازی کنید. حتی با و هم ادغام می شود تا اطمینان حاصل کند که در هر جایی که کار می کنید در طراحی سایت کمک می کند. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید!

شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از اکنون سعی کنید به صورت رایگان! بومرنگ در طراحی سایت بومرنگ یک ابزار عالی برای نگهداری ایمیل در طراحی سایت شما است. این کمک می کند تا مدیریت پیام های ایمیل شما را دریافت کنید با این حال، بومرنگ فقط با جیمیل در طراحی سایت ادغام می شود.

 

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

صندوق ورودی گوگل در طراحی سایت

صندوق ورودی یکی دیگر از موارد استفاده از جیمیل در طراحی سایت است. صندوق ورودی به دنبال ارسال ایمیل هایی است که مهمترین آنها است. برنامه بسته های ایمیل به شیوه ای متفاوت از آن پیش فرض. شما می توانید در یک نگاه از نکات برجسته ایمیل و همچنین ایمیل های چرت زدن برای ظهور دوباره در طراحی سایت استفاده کنید. شما می توانید یادآوری ها را تنظیم کنید و صندوق ورودی خود را مانند یک فهرست انجام دهید، در صورتی که این کار شما را در طراحی سایت ترجیح می دهد.

زاپیر در طراحی سایت زایپر یک ابزار فوق العاده برای ایجاد انواع اتوماسیون در طراحی سایت است. این به معنای آن است که زندگی افراد پر مشغله را با توجه به وظایف خسته کننده و تکراری برای شما انجام دهیم. شما می توانید فقط در مورد هر چیزی در زایپر خودکار در طراحی سایت.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 بیس کمپ در طراحی سایت

یک ابزار ارتباطی مدیریت پروژه طراحی سایت و تیم است. بیس کمپ عالی است، زیرا به شما کمک می کند تا پروژه های طراحی سایت مختلف را در یک مکان پیگیری کنید. شما می توانید آن را به صورت داخلی با تیم خود یا خودتان استفاده کنید. با این حال، این نیز با مشتریان خارجی یا مترجمان آزاد کار می کند. این کمک می کند همه چیز شما را در سازماندهی در یک مکان در طراحی سایت کار می کند.

ترلو در طراحی سایت ترلو یکی دیگر از ابزارهای سازمان مدیریت پروژه طراحی سایت است. این می تواند برای سازماندهی کمپین ها، پیگیری پروژه ها البته ایجاد نقشه های محصول، درخواست های ویژگی و غیره استفاده شود. ترلو یک ابزار سازمان انعطاف پذیر و همه جانبه در طراحی سایت است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

کورلئولو در طراحی سایت

فرمت برای ترلو است. این ابزار تحلیلی است که اساسا یک داشبورد اسکروم در طراحی سایت است. این کمک می کند تا شما را در پیشرفت تلاش های تیم خود مطلع سازید. کورلئولو همچنین با تیم های کانبان نیز در طراحی سایت کار می کند. شما می توانید آن را به عنوان یک ارتقاء قدرت برای ترلو در نظر بگیرید تا مطمئن شوید پیشرفت شما در طراحی سایت خوب است.

پرونده های گوگل در طراحی سایت سند گوگل اگر شما با دیگران کار می کنید، یک ابزار لازم در طراحی سایت است. برای ایجاد اسناد برای اشتراک گذاری یا همکاری با دیگران عالی است. شما می توانید به راحتی با ارسال یک لینک به گوگل در طراحی سایت به اشتراک بگذارید. همکاران می توانند روی آن کار کنند، ویرایش و یا نظرات را انجام دهند و تغییرات آنها را در طراحی سایت در زمان واقعی ببینید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

ساخت پوشه در طراحی سایت

مت د. اسمیت یک ویدیو یوتیوب مفید در سال ۲۰۱۷ در ساختن پروژه های طراحی سایت ایجاد کرد. هیچ چیز بدتر از داشتن یک سیستم مدیریت فایل های نامناسب در طراحی سایت است. اگرچه مت با استفاده از ساختار پوشه ای که برای مترجمان آزاد با چندین مشتری دارد، این ایده می تواند برای تیم ها در طراحی سایت کار کند.

پروژه های برنامه نویسی در طراحی سایت برای توسعه دهندگان، من یک تهدیدی با کیفیت برای آن ها پیدا کردم که ساختار پوشه مشابهی را برای مت در طراحی سایت دارد. با این حال، این سازه ها مخصوص پروژه های دیو هستند. این موضوع به شما چند گزینه مختلف در مورد چگونگی ساختن ساختار فایل را در طراحی سایت ارائه می دهد بهترین کار را برای شما یا تیم خود در طراحی سایت انجام دهید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

زپلین در طراحی سایت

زپلین یک ابزار فوق العاده برای به اشتراک گذاری فایل های طراحی سایت بین طراحان و توسعه دهندگان است. این کمک می کند جزئیات طراحی سازماندهی شود. اما، این نیز فقط بخش دست انداز را بسیار ساده تر در طراحی سایت می کند. این یک ابزار فوق العاده برای نگه داشتن طرح نهایی و عناصر دستکاری همه در یک نقطه طراحی سایت است.

دراپ باکس در طراحی سایت من نمیتوانم در اینجا تصمیم بگیرم، بنابراین تصمیم گرفتم که با هر دو طرف باشم. درست مانند گوگل سند اجازه می دهد تا برای به اشتراک گذاری فایل و همکاری آسان، دراپ باکس به طراحی سایت شما اجازه می دهد تا فایل های محلی را بهتر نگه دارید. این ابزار حتی بهتر از سیستم فایل ساختاری در طراحی سایت شماست.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

پلاگین های عالی در طراحی سایت

فراموش نکنید که هر برنامه یا ابزار که شما از آن استفاده می کنید، جیمیل می تواند افزونه های افزودنی را در طراحی سایت داشته باشد. سبک کار شما هر چه باشد، می توانید اینترنت را برای پلاگین های خاص برنامه مرور کنید که زندگی شما را ساده تر و سازمان یافته تر در طراحی سایت می کند. فراموش نکنید که بومرنگ، به عنوان مثال پلاگین جیمیل در طراحی سایت است.

نتیجه گیری ابزارهای زیادی وجود دارد که می تواند به طراحان و توسعه دهندگان کمک کند و سازماندهی شوند. برخی از این ابزارها چیزهای بزرگ و عالی مانند دراپ باکس را در طراحی سایت انجام می دهند. برخی از ابزارها در یک کار خاص مانند زاپلین در طراحی سایت خاص و عالی هستند.