طراحی سایت
درج اطلاعات تماس در طراحی سایت
08/05/2019
تگ عنوان در طراحی سایت
08/05/2019
نمایش همه

قابلیت گوگل پلاس جهت بهینه سازی طراحی سایت

نموه کد طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

قابلیت گوگل پلاس جهت بهینه سازی طراحی سایت با این حال با وجود این که گوگل پلاس تعداد زیادی از کاربران شبکه های اجتماعی وطراحی سایت  را در اختیار ندارد اما شامل عناصر و مزایای بسیار بیشتری می باشد که میزان ارزش کسب وکاروطراحی سایت  شما را نشان می دهد به ویژه هنگامی که باعث افزایش طبیعی میزان ترافیک وبازدید طراحی سایت شما می گردد. ما در این مقاله به بعضی از روش هایی که شما می توانید برای اهداف سئو وکسب وکار خود از گوگل استفاده کنید اشاره کنیم.

 

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

استفاده از جستجوی شخصی در طراحی سایت

یکی از منحصر به فرد ترین راه حل هایی که گوگل پلاس به کسب وکاروطراحی سایت  شما کمک می کند این است که از طریق جستجوی شخصی امکان رتبه بندی طبیعی را برای طراحی سایت شما فراهم می اورد .به عبارت ساده تر جستجوی شخصی وقتی اتفاق می افتد که یک کاربر به حساب گوگل خود وارد شده باشد ونتیجه جستجو را و تفاوت با کاربران دیگر که به حساب خود وارد نشده اند می بیند.

این موضوع به این دلیل می باشد که گوگل تنظیمات  کاربر را زمانی که به حساب کاربری خود در گوگل وارد می شوند ذخیره می کند و سعی می کند نتایج جستجو طراحی سایت را بر اساس تنظیمات کاربر تغیر دهد .این موضوع به این دلیل می باشد که گوگل تنظیمات را برای آن کسب وکار یا نویسنده تشخیص می دهد واین مورد در صورت جستجو شدن در گوگل که قبلا توسط فرد یا کسب وکاری پاسخ داده شده باشد ویا مورد بحث قرار گرفته باشد را در رتبه بالا نمایش می دهد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

گوگل پلاس محلی طراحی سایت

هنگامی که یک کاربر اینترنتی نام یک خدماتی را که در طراحی سایت نیاز دارد در موتورجستجو گوگل تایپ می کند موقعیت جغرافیایی آن خدمات برای آن کاربر مهم می باشد. بنابراین گوگل با استفاده از نمودار و گراف دانش خود (الگوریتم جستجوی گوگل) لیست طراحی سایت منطقه ای مرتبط را در پایین تبلیغات اینترنتی گوگل در صفحه نتایج جستجو نمایش می دهد. اگر کسب وکار شما منحصر به فرد و ویژه باشد در جای مناسبی از نتایج جستجوی گوگل که بر اساس الگوریتم جستجوی گوگل مشخص می شود قرار می گیرد. درج اطلاعات تماس در طراحی سایت که از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

نتایج جستجوی برند و نام تجاری طراحی سایت

وقتی یک کاربر اینترنتی نام یک شرکت یا برند خاصی را در طراحی سایت جستجو می کند ممکن است از گراف دانش دیگری استفاده شود .اطلاعاتی که از گراف دانش برندها نمایش داده می شود بسیار وسیع تر وبا جزئیات بیشتری نسبت به گراف دانش جستجوی محصولات و خدمات است. با گراف دانش برندها کابر می تواند تصویر پروفایل گوگل پلاس کمپانی مورد نظر خود را در طراحی سایت ببیند و یا حتی گوگل می تواند محل کمپانی مورد نظر خود را بروی نقشه مشخص کند و نظرات کاربران در مورد کمپانی نمایش دهد واین همه اطلاعات از صفحه تجاری گوگل پلاس استخراج می شود.