معایب طراحی سایت تجارت الکترونیک
18/02/2019
طراحی سایت
شروط لازم جهت طراحی سایت
19/02/2019
نمایش همه

قانون انتخاب نام دامنه برای طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

قانون انتخاب نام دامنه برای طراحی سایت یکی  از مراحل طراحی سایت انتخاب نام دامنه وب سایت است در انتخاب نام دامنه باید فاکتورهای مهمی مورد توجه قرار بگیرد. اگر شما دارای تجارت آنلاین هستید باید نامی را انتخاب کنید که نظر کاربران را هنگام جستجو به خود جلب کند. در زیر مواردی که در انتخاب نام دامنه طراحی سایت باید مورد توجه قرار بگیرد را عنوان می کنیم. معایب طراحی سایت تجارت الکترونیک که از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

انتخاب نام دامنه باید از بین ۵ کلمه کلیدی باشد

زمانی که شما به دنبال نام دامنه هستید باید ۵ واژه اول را که در ارتباط با کار و فعال شما است انتخاب کنید و با جفت کردن به پسوند و پیشوند نام دامنه ایده آل را انتخاب کنید به عنوان مثال اگر طراحی سایت که طراحی کرده اید در رابطه با مسکن است کلماتی مثل املاک، خانه دار شدن به دنبال واژه هایی که مناسب مسکن باشد بگردید تا اسم دامنه ایده آل خود را انتخاب کنید.

 

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

نام دامنه طراحی سایت باید منحصر به فرد باشد

اگر طراحی سایت شما جزء پر بیننده ترین سایت ها باشد و با اسم طراحی سایت دیگری اشتباه گرفته شود این یک فاجعه است توجه به این موضوع که دات کام موجود را انتخاب کنید اگر شما به موفقیت طراحی سایت خود در مدت طولانی فکر می کنید توجه به این موضوع که هدایت ترافیک همیشه به سمت دام کام ودات نت است پس در انتخاب نام دامنه در این زمان حیاتی است.

 

نوشتن و تایپ کردن نام دامنه طراحی سایت آسان باشد

در تجارت آنلاین و عصر بازاریابی کنونی استفاده از نام دامنه طولانی و سخت، باعث کاهش ارزش سایت از جهت بازدید خواهد شد. توجه به این موضوع که به خاطر سپاری نام دامنه آسان باشد طراحی سایت که نام آن به راحتی به ذهن سپرده شود به راحتی به دیگران معرفی می شود واین خود در هدایت ترافیک سایت بسیار موثر است.

 

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

نام دامنه انتخابی طراحی سایت شما باید کوتاه باشد

با توجه به دو مورد بالا به خاطرسپاری و تایپ سریع، پس نتیجه گیری به این صورت خواهد بود که نام انتخابی برای طراحی سایت کوتاه باید باشد. توجه به این موضوع که با انتخاب نام دامنه ایجاد وتحقق نظر دیگران نیز مهم است کاربران با شنیدن نام دامنه شما قادر به حدس زدن فعالیت دامنه باشند.

 

نام تجاری طراحی سایت خود را جدا از دیگران بگذارید

داشتن نام دامنه منحصربه فرد برای طراحی سایت یک مزیت محسوب می گردد و ترکیبی از نام تجاری شما با یک برند دیگر نباشد. توجه به این موضوع که از خط تیره در نام دامنه استفاده نکنید استفاده از خط تیره و اعداد هم تایپ نام دامنه شما را سخت تر خواهد کرد هم به خاطر سپاری آن راپس پیشنهاد می کنیم از خط تیره و اعداد در نام دامنه استفاده نکنید.