طراحی سایت
ایجاد محتوای کاربرپسند در طراحی سایت
۲۱/۰۸/۱۳۹۷
طراحی سایت مجری رادیو و تلویزیون
۲۲/۰۸/۱۳۹۷
نمایش همه

قدیمی ترین شرکت طراحی سایت

قدیمی ترین شرکت طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

روزانه میلیون ها کاربر در سراسر جهان از طراحی سایت های اینترنتی بازدیدد می نمایند ، اهداف و خواسته های کاربران با هم متفاوت می باشد و فضای اینترنت به صورتی است که برای هر سلیقه و نیازی، طراحی سایت طراحی شده است . اولین طراحی سایت در جهان در سال ۱۹۹۱ میلادی انجام گشته است و طراح آن تیم برنرز لی بوده که با استفاده از کدهای ساده اچ تی ام ال توانست اولین طراحی سایت جهان را طراحی نماید و پیوسته و به مرور زمان با پیشرفت تکنولوژی ، برنامه نویسی های حرفه ای تر و گرافیک و طراحی مدرن تر در طراحی سایت ها انجام شد.

 

 

پیشرفت علم و تاثیر آن بر طراحی سایت

طراحی سایت علاوه بر قرار دادن متن و عکس از فرمول ها و روش هایی برای جذب بیشترکابران استفاده می کنند. اچ تی ام ال نوعی کدگذاری می باشد که ساختار ساده ای داشته و شامل سرتیتر و پاراگراف بوده و لینک این سایت قابلیت این که به سایت های دیگر متصل بشود را نیز دارد. ولی بعدها سی اس اس جای این روش کدگذاری را گرفته و با پیشرفت علم ، هر روزه روش های جدیدی برای کدگذاری وارد بازار می شوند.

 

 

اولین شرکت طراحی سایت

اولین شرکت طراحی سایت در جهان توسط اندرسون تاسیس گشته است و نام شرکتNetscape communication می باشد وبرای این منظور تعداد زیادی برنامه نویس استخدام کرده بودند و اولین شرکت رسمی طراحی سایت را در سال ۱۹۹۴ تاسیس کردند . در ایران نیز شرکت های طراحی سایت زیادی وجود دارند که بسیاری از آن ها قدمت بالای ۱۰ سال دارند و شرکت هایی که در این امر قدیمی تر و با سابقه تر می باشند ، مسلما توانایی های بالاتری نیز در این امر دارند . زیرا تجربیات بالا در امر طراحی سایت و مواجهه با انواع سلایق کارفرمایان موجب گشته است شرکت هایی که قدمت بالایی در این امر دارند بسیار حرفه ای تر در این زمینه فعالیت نمایند .

 

 

 

 

 

 

//]]>