طراحی سایت
بهترین شرکت طراحی سایت در تبریز
23/02/2019
طراحی سایت با زبان کد نویسی XML
طراحی سایت برای کسب و کارهای کوچک
24/02/2019
نمایش همه

قوانین مربوط به پیمایش در طراحی سایت

اصطلاحات طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

قوانین مربوط به پیمایش در طراحی سایت با اسلایدها، شما را از یک صفحه خالی شروع نمی کنیم. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که عناصری را که دوست دارید بهتر در طراحی سایت انتخاب کنید و آن ها را ترکیب کنید. هر اسلاید با دقت ساخته شده برای برآورده شدن سه معیار اصلی: زیبایی شناسی، عملکرد و قابلیت استفاده. به این ترتیب شما می دانید که هر عنصر با هم یکپارچه با افزایش تاثیر محتوای شما در طراحی سایت کار می کند. علاوه بر این، دکترین فوق العاده ای که در حال برگزاری اسکرول بود، در حال حاضر به عنوان اسطوره در طراحی سایت شناخته شده است.

حقیقت، طبق مطالعات واقعی، این است که کاربران واقعا پیمایش نمی کنند. تمرین دادن همه چیز در بالای ردیف از بین رفتن همه چیز در امتداد یک اسکرول صاف در طراحی سایت است. البته، اسطوره محبوب شد، البته این بود که اسکرولینگ تنها پس از پیشرفت در جاوا اسکریپت و  CSS، به عنوان یک الگوی طراحی سایت عمدی در نظر گرفته شد. قبل از آن، ساختن اسکرول از طریق داستان بصری خیلی مشکل تر بود. همان طور که ممکن است تصور کنید، یک صفحه طولانی پر از متن (قطع شده توسط تصاویر گاه به گاه) یک طرح رابط کاربری بسیار جذاب در طراحی سایت نیست.

 

طراحی سایت

آیا استفاده از پیمایش در طراحی سایت شما مناسب است؟

اما هنگامی که شما شروع به نزدیک شدن به اسکرول طولانی به عنوان یک بوم برای نشان دادن آغاز، وسط و پایان (از طریق گرافیک، انیمیشن، آیکون، و غیره) شروع می کنید، پس شما شروع به دیدن آن قدرت فیلم مانند در توجه کاربر. در واقع، برخی از الگوهای هیبرید در حال ظهور به عنوان آخرین روند در پیمایش. به عنوان مثال، “اسکرو ثابت شده در محل که ما در صفحه Tour UXPin  خود در طراحی سایت استفاده می کنیم همان تجربه تعاملی یک طراحی سایت سنتی با طولانی است که بدون استفاده از آن به صورت عمودی بسط داده می شود.

با هر تکنیک و ابزار طراحی سایت، کسانی هستند که مفهوم را دوست دارند و کسانی که از آن نفرت دارند. در بیشتر موارد، هیچ یک از طرفین ذاتا درست یا غلط نیستند؛ به همین دلیل مهم است که قبل از مقابله با چنین پروژه ای، همه ملاحظات را در طراحی سایت محاسبه کنید.

 

طراحی سایت تهران

مزایای پیمایش در طراحی سایت

تعامل را تشویق می کند و با تحریک همیشه متحرک تغییر می کند، می تواند یک روش قصه گویی جالب باشد که تعامل کاربر را تشویق می کند، به خصوص با پیمایش اختلاف منظر با سلیقه. سریع تر و اسکرول طولانی تر از کلیک کردن از طریق یک مسیر ناوبری پیچیده در طراحی سایت است و سرعت عمل کاربر را کم یا محدود نمی کند. همان طور که در Best Practices Design Interaction شرح داده شده، ادراک زمان اغلب مهم تر از گذشت زمان واقعی است. کاربران را متعجب می کند و سهولت استفاده، باعث افزایش تعامل و افزایش زمان در طراحی سایت می شود. این به ویژه برای طراحی سایت های پیمایش بی نهایت، جایی که شما می توانید به کاربران کمک کنید محتوای مربوطه را کشف کنید که ممکن است آنها حتی فکر نکنند. طراحی سایت پاسخ گو و طراحی صفحه می تواند در سراسر دستگاه های با اندازه های مختلف صفحه نمایش و قابلیت های پیچیده، اما پیمایش در طراحی سایت کمک می کند تا تفاوت ها را ساده کند. کنترل حرکات و پیمایش به نظر منطقی با لمس مرتبط می شود، زیرا کشیدن به پایین بسیار ساده تر از ضربه های تکراری در مناطق مختلف صفحه نمایش در طراحی سایت است. کاربران (به ویژه تلفن همراه) معمولا این را به عنوان راهی برای نمایش اطلاعات در طراحی سایت می پذیرند. طراحی سایت لذت بخش و چند کلیک می تواند تعاملات سریع تر را برای یک تجربه کاربری نرم افزار و یا بازی مانند.

 

طراحی وب سایت

معایب پیمایش در طراحی سایت

کاربران ناتوان و نگران نباشید چرا که بعضی از کاربران همیشه در برابر تغییر مقاومت می کنند. با این حال، تکنیک در حال حاضر بسیار گسترده (به ویژه در تجربه های تلفن همراه) در طراحی سایت است که احتمالا ایمن است که می گویند اکثر کاربران به تکنیک عادت کرده اند. اشکالات SEO داشتن تنها یک صفحه ممکن است تاثیر منفی بر SEO طراحی سایت داشته باشد. (برای یادگیری نحوه به حداقل رساندن این رکوردها SEO، چک کردن این قطعه Moz برای پیمایش اختلاف منظر و این قطعه Quicksprout برای اسکرول بی نهایت در طراحی سایت.

Disorienting قطع ارتباط بین پیمایش و محتوا در طراحی سایت ممکن است کاربران را گیج و یا از هم جدا کنند. مشکلات ناوبری ممکن است ناخودآگاه “بازگشت” به محتوای قبلی در صفحه باشد. برای مقابله با این، شما می توانید ناوبری بالای دائمی در طراحی سایت ایجاد کنید که هر آیتم به یک بخش صفحه متصل است. سرعت طراحی سایت و قطعه بزرگ محتوا مانند ویدئو یا گالری تصاویر ممکن است سرعت طراحی سایت را کاهش دهد، به ویژه برای طراحی سایت های پیمایش اختلاف منظر که بر جاوا اسکریپت و jQuery متکی هستند (برای بررسی نحوه ایجاد طراحی سایت های دارای پارالاکس بدون سرعت وب سایت. هیچ پاسیاری با طراحی سایت های پیمایش بی نهایت، ما می خواهیم یک پاکت لایه “چسبنده” را توصیه کنیم تا بتوانید قابلیت حمل و نقل را در طراحی سایت قربانی نکنید. در غیر این صورت، کاربران با کمبود ناوبری بیشتر در پایین صفحه ممکن است اشتباه کنند.

 

طراحی سایت

مزایا و معایب در پیمایش طراحی سایت

مزایا و معایب کنار هم، اسکرول طولانی یک تکنیک در طراحی سایت است که برای برخی از انواع طراحی سایت ها مناسب تر از سایرین است. طراحی سایت های پیمایش طولانی تر و مناسب برای طرح های محتوا و طراحی که در حال رفتن به بخش قابل توجهی از ترافیک تلفن همراه (اکثر کاربران) شامل به روز رسانی های مکرر یا محتوای جدید (مانند یک وبلاگ) اطلاعات زیادی ارائه شده به صورت یکنواخت برای درک مانند infographic   حاوی رسانه های غنی نیست زیرا از تخلیه می تواند در شرایط زمان بارگیری ایجاد شود.

طراحی سایت های رسانه های اجتماعی، با محتوای ثابت و گسترده تولید شده توسط کاربر، به خوبی با پیمایش طولانی (در واقع، فیس بوک و توییتر کمک کرده است به محبوبیت تکنیک سال ها پیش). از سوی دیگر، طراحی سایت های هدفمند مانند تجارت الکترونیک که نیازمند ناوبری منسجم هستند و تمایل بیشتری نسبت به طول صفحات محافظه کاری دارند. زمین میانی یک طراحی سایت مانند Etsy، یک فروشگاه آنلاین برای محصولات تولید شده توسط کاربر است که از یک راه حل ترکیبی استفاده می کند: چندین صفحه پیمایش به اصطلاح “بی نهایت”، پایان دادن به تماس به عمل “Show Me More. “. همانند تمام روند طراحی سایت، از مرورگرهای طولانی استفاده نکنید فقط به این دلیل که قوانین مربوط به پیمایش در طراحی سایت های دیگر را دیده اید که الگو را دنبال می کنند. اطمینان حاصل کنید که طراحی سایت شما مطابق با معیارهایی است که مورد بحث قرار گرفته است، در غیر این صورت شما ممکن است عملکرد بدتری را در طراحی سایت تجربه کنید.

 

طراحی سایت

پیمایش بهترین عملکردها در طراحی سایت

پیمایش طولانی، اثرات اختلاف منظر و مکانیزم های مشابه هنوز نسبت به طرح قلمرو نسبتا جدید است، اما هنوز برخی از محاکمه و خطاهای اولیه، بعضی از بهترین شیوه های بنیادی را در طراحی سایت ایجاد کرده اند. خلاصه شده از روند طراحی سایت ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶، در اینجا برخی از نکات روزمره برای تمرکز بر اهداف کاربر خود و پذیرفتن اینکه حتی طراحی سایت های پیمایش بی نهایت واقعا بی پایان نیستند. هنگام ایجاد طراحی سایت های دیگر پیمایش، درک کنید که کاربران هنوز نیاز به یک حس گرایش (مکان فعلی خود) و ناوبری (سایر مسیرهای ممکن) دارند. شامل نشانه های بصری است که به راهنمایی کاربران در اسکرول در طراحی سایت کمک می کند، مانند آیکون های کلاه ایمنی که در سمت چپ برای “هفت نوع موتور سوار موتورسیکلت” در زیر استفاده می شود. اسکرول کردن می تواند یک شمشیر دو طرفه در طراحی سایت باشد، بنابراین به استفاده از آن توصیه می شود تا از آسیب رساندن به آن بیشتر آسیب نرساند. از جدید ترین مقالات در وب سایت لیموترش می توان بهترین شرکت طراحی سایت در تبریز را نام برد که مطالعه ی آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

 

طراحی سایت تهران

نقش پیمایش در طراحی سایت و عملکرد آن

طراحی سایت های اسکرول طولانی به هیچ وجه نمی روند. در حالی که ما در اندازه صفحه نمایش ها در دستگاه های محبوب دیده ایم، جریان ها(یا افزایش و کاهش می یابد)، کوچک در آینده برای آینده قابل پیش بینی در طراحی سایت است و صفحه نمایش های کوچک نیاز به پیمایش بیشتر را در طراحی سایت دارند. در واقع، گذار از پیمایش طولانی به طراحی سایت بیگانه تا به حال آغاز شده است و برخی از طراحان مانند کسانی که در Digital Telepathy حتی اعتقاد دارند که آینده طراحی سایت است. همان طور که طراحی سایت ها همچنان برخی از محدودیت ها را در مورد اینکه کاربران درباره چه چیزی فکر می کنند و اطلاعات را مصرف می کنند، طراحان باید بیشتر درباره راه های بهتر ایجاد محتوا در محیط های مختلف طراحی سایت فکر کنند.

طراحی سایت تعامل پایه و اساس طراحی پیمایش طولانی است. اگر کاربران رابط کاربری را دوست داشته باشند و آن را بصری و سرگرم کننده برای استفاده در طراحی سایت پیدا کنند، پس از آن واقعا طول برنامه را نخواهند دید (تا زمانی که به سختی طولانی نیست). شما همیشه نیاز به کوتاه کردن خط و شما فقط می توانید صبر کنید تا بیشتر سرگرم کننده است. اگر شما این پست مفید را پیدا کردید، از طراحی سایت های رایگان طراحی سایت ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ بازدید کنید. علاوه بر بهترین شیوه های پیمایش طولانی، شما همچنین می توانید راهنمایی ها را برای ۹ روند دیگر موفق وب طراحی کنید. این تکنیک ها با نمونه هایی از ۱۶۰ مورد از بهترین طراحی سایت هایی که در دسترس هستند، نشان داده شده است.