طراحی سایت
جاوا اسکریپت و طراحی وب سایت
17/02/2018
طراحی سایت
۱۵ویژگی بسیار مهم یک سایت حرفه ای
19/02/2018
نمایش همه

قوانین نانوشته ای در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

قوانین نانوشته ای در طراحی سایت

 

طراحی سایت : یکی از موضوعاتی که بدون تردید موفقیت شما را در مدیریت سایت و بازدهی از سایت تان تضمین خواهد کرد طراحی سایت تان است . یک طراحی از جمله زیبایی باید دارای پارامترهای بسیار زیادی داشته باشد از جمله اینکه خرید از سایت تان برای کاربر بازدید کننده یک تجربه ی اسان و متفاوت باشد و بسیاری از ویژگی های دیگر که همگی در کنار یکدیگر می تواند موفقیت شغلی شما را رقم بزند.

 

 

 

طراحی سایت و سلیقه را فدای اهدافتان کنید

طراحی سایت با زبان کد نویسی XML

طراحی سایت با زبان کد نویسی XML

طراحی وب سایت : موضوعی که در این زمینه باید همواره به ان توجه کنید هدف شما از ایجاد این سایت و چگونگی کاربری و در نهایت بازدهی ان است . بنابراین طبیعی است که طراحی سایت تان در مواردی در تضاد با سلیقه شما قرار بگیرد در چنین مواردی شما باید اولویت را هدفت تان قرار دهید تا بتوانید از این طریق با خواسته تان از سایت ایجاد شده دست یابید.

 

در طراحی سایت همیشه احترام وصداقت را در کارهای خود رعایت نماید

 

رعایت اصول احترام و صداقت از جمله مواردی است که هم باید در ارتباط با مخاطبان و کاربرانتان و هم در رابطه با کارفرمایانتان باید مد نظرتان قرر دهید . بدون شک نتیجه و بازخورد این احترام و صداقت در نهایت به خودتان باز خواهد گشت .

 

 

در طراحی سایت اجتناب از پرگویی های بی مورد

طراحی سایت

طراحی سایت

بهتر است بجای استفاده از سخنان بی هدف و اضافه گویی ها در محتوایتان دقت بیشتری داشته باشید . لزومی ندارد که کاربران کلمات بی محتوا و اضافه گویی ها ی زیاد را در سایت تان شاهد باشند در صورتی که می توانید به جای ان از تصاویر برای ارائه ی بهتر مفاهیم استفاده نمایید .

 

در طراحی سایت رعایت احترام در نقد دوستانه از طراحان

 

 

در هنگام نقد و مقایسه از کار طراح و قیاس با طراحان مشهور این  مقایسه باید در سطحی بسیار کم صورت بگیرد. در صورت امکان از این مقایسه ها دوری کنید مگر در مواردی که سایت شما قرار است در رقابت با سایت مورد نظر باشد .

 

در هنگام نقد از کارهای طراحی سایت قوانین و اصول طراحی را در نظر بگیرید

 

برای این کار شما باید اطلاعات کافی از نظرات و همچنین حیطه ی کاری طراح و اصلاحات و چگونگی انها داشته باشید و از نقطه نظر طراح سایت مطلع شوید . قوانین نانوشته در طراحی سایت به ما می گوید اگر یک سایت با موضوعی و  یک طراحی مشخص موفق بوده لزومی ندارد شما نیز دقیقا با همان الگو و طراحی دنباله رو سایت مد نظر باشید در صورتی که می توانید با یک طراحی و ایده ی نو به رقابت با سایت مورد نظر تان بپردازید .  بنابراین باید نظرات و ایده های طراحان را تا حد زیادی بپزیرید زیرا انها با این فضا همه روزه درگیر بوده و بدون شک مطلع تر عمل می کنند.