طراحی سایت
طراحی سایت صنعت فنرسازی
06/10/2018
طراحی سایت دفتر کاریابی
06/10/2018
نمایش همه

قوانین گوگل در پیاده سازی طراحی سایت

طراحی سایت

قوانین گوگل در پیاده سازی طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت طراحی سایت تهران

ماه گذشته ما در مورد چیزی که گوگل دوست دارد را در طراحی سایت و طراحی وب سایت نگاه کردیم. در این ماه به شما اجازه می دهیم بدانید چه چیزی از گوگل نفرت دارد. و اگر شما هر یا بسیاری از موارد زیر را انجام داده اید، ممکن است هنگامی که از نتایج جستجوی وب سایت شما ناپدید می شوند، صفحه خود را مشت کنید. ما به طور خاص به دنبال چه چیزی آسیب می رساند رتبه بندی جستجو طراحی سایت شما. این فهرست همه چیز را شامل نمی شود، اما بسیاری از اقدامات را پوشش می دهد که می تواند سایت شما را به طور مرتب نمایش دهد و یا در نتیجه نتایج جستجو کند. اضافه کردن متن رتبه بندی نمی تواند ناامید کننده باشد. خرید یک لینک ممکن است شنیده باشید که اگر طراحی سایت دیگری به سایت شما پیوند دهد، رتبه بندی جستجوی وب سایت شما را به نفع شما می گذارد. درست است با این حال، این لینک در آن طراحی وب سایت دیگر چگونه بود آیا آن را در آنجا قرار داده اید، زیرا در سایت خود چیز جالبی داشتید که کسی می خواست پیوند دهد عالی است. آیا برای کسی دلار هزینه کردید تا لینک خود را در پایین صفحه طراحی سایت خود قرار دهید و فقط این اتفاق می افتد که کلمه در لینک متن لنگر یک اصطلاح بسیار مورد جستجو است که رقابت زیادی دارد این بد است. بسیاری از شرکت ها، از جمله شرکت های بزرگ، برای خرید لینک ها از طراحی سایت مجازات شده اند انجامش نده.

 

 

تبلیغات برای طراحی سایت

طراحی سایت های پر از تبلیغات اگر املاک و مستغلات طراحی سایت خود را با سطل زباله پوشانده شده است، در محله گوگل بسیار خوش آمدید نیست. بد نیست چیزی را بخواهید که با تبلیغ تبلیغات در طراحی سایت خود کمی پول بدست بیاورد. با این حال، اگر آگهی ها را از محتویات جداگانه دشوار شود و اگر تبلیغات به اندازه کافی مزاحم برای ارائه آنچه به عنوان یک تجربه بد برای کاربر در نظر بگیرد، رتبه بندی جستجوی شما در طراحی سایت کاهش خواهد یافت. متن پنهان در طراحی سایت متن به مانند شکلات به شما و من است. آن را دوست دارد پیدا کردن متن، جمع آوری آن، و اضافه کردن آن به پایگاه داده خود. یک عمل بد وجود دارد که برخی از صاحبان وب سایت ها و مدیران طراحی وب سایت پیروی می کنند و این متن را مخفی می کنند، بنابراین تنها بوت های جستجو می توانند آن را پیدا کنند. این کار با داشتن متن سفید در یک زمینه سفید و یا دستکاری کد صفحه طراحی سایت برای مخفی کردن متن از فردی که از طراحی سایت بازدید می کند، هنوز یک خزنده موتور جستجو را قادر می سازد بدون هیچ مشکلی دیدن آن را انجام دهد. این یک روش عالی برای از بین بردن طراحی سایت شما از نتایج جستجوی گوگل است.

 

 

تاثیر طراحی سایت در کسب و کارهای کوچک

کسب و کار کوچک متاسفانه با هر بروزرسانی الگوریتم در طراحی سایت و طراحی وب سایت، این موضوع بیشتر و بیشتر آشکار می شود. شما ممکن است متوجه شده باشید که اولین صفحه نتایج جستجو بیشتر و بیشتر توسط مارک های بزرگ انحصار شده است. انجام یک جستجو برای یک آیتم محبوب برای خرید، به عنوان مثال یک طراحی سایت، آیا شما می بینید هر شرکت کوچک در نتایج جستجوی آلی پرداخت نشده ما هم نیستیم اگر کسب و کار شما تنها به صورت آنلاین باشد، رقابت با مارک های بزرگ در هنگام جستجو در رتبه بندی مشکل تر می شود. اگر شما یک شرکت طراحی سایت نیستید، ممکن است بهترین قیمت ها و خدمات به مشتریان را در اختیار وب سایت داشته باشید، اما به گوگل نمی توانید در صفحه برای رقابت ترین کلمات جستجو کنید. این یکی از دلایلی است که کارشناسان بهینه سازی موتورهای جستجو را در سایت خود بکار ببرند تا از تخصص و دانش خود استفاده کنند تا طراحی سایت شما با پسران بزرگ رتبه بندی شود. محتویات نازک یک عمل معمول در میان صاحبان سایت در تلاش برای دستکاری نتایج جستجودر طراحی سایت، ایجاد هزاران صفحه است که با استفاده از عبارت جستجوی کلمات کلیدی مختلف و محتوای بسیار کم برای بازدید کننده خود ایجاد می کنند. اگر محتوای طراحی سایت صفحه شامل یک پاراگراف کوتاه متن با یک عبارت جستجو است که به طور فراوان درون متن استفاده می شود، برای بازدیدکننده وب سایت بسیار مفید نیست و ارزشمند نیست.

 

 

محتوای تکراری در طراحی سایت

محتوای تکراری گوگل به دنبال محتوای جدید و تازه برای اضافه کردن به پایگاه داده های بزرگ خود در طراحی سایت و طراحی وب سایت است. اگر محتوای مشابهی را که در وب سایت دیگری یافت می شود پیدا می کند، علاقه زیادی به چیزی که شما باید ارائه دهد را نشان نمی دهد. اگر طراحی سایت شما یک محصول را به فروش می رساند و توضیحات دقیقی از محصول ارائه شده توسط سازنده ارائه می دهد که هر وب سایت دیگر که این محصول را استفاده می کند، از محتوای تکراری محسوب می شود. اگر یک مقاله در وبلاگ خود را از یکی از آن سایت های مقاله رایگان که چندین وبلاگ دیگر در آن قرار گرفته استرا در طراحی سایت ارسال کنید، همچنین محتوای تکراری در نظر گرفته می شود. همه چیز را در وب سایت خود به صورت اصلی و منحصر به فرد انجام دهید و نتایج جستجوی خود را بهبود ببخشید. فلش همانطور که قبلا در این مقاله گفته شد، به دنبال متن است. فلش یک روش برای ساخت وب سایت های بسیار متحرک است که فراتر از چیزی است که می تواند با استاندارد انجام شود. ربات جستجو که استفاده می کند در خواندن طراحی سایت ها با استفاده از فلش بسیار خوب نیست. اگر بر روی یک صفحه وب راست کلیک کرده و گزینه یا را از منو انتخاب کنید، یک نسخه مشابه از صفحه وب سایت را که می بیند، خواهید دید. اگر طراحی وب سایت شما در فلش ساخته شده باشد، وقتی متن منبع را مشاهده می کنید، متن بسیار کمی نمایش داده می شود. هیچ متن برای برای خواندن و هیچ نشانه ای برای آنچه که طراحی سایت شما در آن قرار دارد و مربوط به آن است، برابر نیست.

 

 

فشرده سازی تصاویر در طراحی سایت

آهسته گوگل عجله دارد و می داند شما هم همینطور. این می خواهد طراحی سایت و طراحی وب سایت ها را در نتایج جستجو نشان دهد که بهترین تجربه کاربر را نشان می دهد. اگر صفحات وب شما کمتر از دیگران بارگذاری نشود، رتبه بندی نخواهد شد و همچنین سرعت سریع آن اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما برای سرعت با تصاویر فشرده، کد ساده و وب سرور سریع بهینه شده است تا اطمینان حاصل شود که بازدید کنندگان شما توسط یک طراحی سایت و طراحی وب سایت آهسته ناامید نشوید. این ما را به نتیجه گیری از نگاه ما به چیزی که گوگل از آن متنفر است، به ارمغان می آورد. اطمینان حاصل کنید که دوباره به عقب برگردید تا اطلاعات بیشتری در مورد مواردی که از بهینه سازی موتورهای جستجو در طراحی سایت از گرفته شده است بیاموزید.