طراحی سایت
فهرستی از بهترین ابزارها جهت ساخت طراحی سایت
17/06/2019
طراحی سایت
برنامه نویسی طراحی سایت
17/06/2019
نمایش همه

لینک های متنی طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

لینک های متنی طراحی سایت لینک متنی طراحی سایت زمانی استفاده می شود که تنها چیزی که شما نیاز به آن عنصر متنی دارید یک لینک است، مانند زمانی که شما در حال ایجاد متون لنگر هستید لینک متنی افزودن یک لینک متنی شما می توانید یک پیوند متنی را از پنل تایپوگرافی اضافه کنید. برای ویرایش متن طراحی سایت فقط روی متن دوبار کلیک کنید یا عنصر را انتخاب کرده و را فشار دهید شنا به بازی پیوندهای متنی درج شده شما می توانید لینک ها را به کلمات یا جملات طراحی سایت در یک پاراگراف اضافه کنید.

با برجسته کردن متن و کلیک طراحی سایت بر روی نماد پیوند در منوی قالب بندی متن. در حال حاضر این متن تبدیل به یک لینک متنی درون عنصر پاراگراف طراحی سایت است شنا به بازی تنظیمات پیوند شما می توانید هر نوع پیوند به پیوند متن را از پنجره تنظیمات که هنگام کلیک بر روی نماد تنظیمات طراحی سایت در کنار برچسب پیوند متن یا با باز کردن پانل تنظیمات عنصر میانبر در نوار کناری سمت راست کلیک کنید، اضافه کنید. درباره تنظیمات لینک بیشتر بدانید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

تنظیمات لینک طراحی سایت

تنظیمات لینک وب یک لایه متن ساده عناصر لینک با ظاهر متن پیش فرض آبی و زیر خط است. شما می توانید با استفاده از عنصر تنظیمات لینک از این سبك پیش فرض استفاده كنید. یک ترفند خوب این است که تمام برچسب های پیوند را سبک کنید تا مطمئن شوید که تمام لینک ها در وب سایت شما یک ظاهر مشابه داشته باشند نوک طرفدار یک دکمه در واقع یک لینک متنی است که سبک شده است. این یک رنگ پس زمینه به طور پیش فرض آبی، متن سفید، بدون برجسته و داخلی تنظیمات لینک در داخل است.

درباره دکمه های تنظیمات لینک بیشتر بدانید یکپارچه سازی تمام لینک ها برای سبک برچسب همه لینک ها هر عنصر لینک را انتخاب کنید این مهم است  را در یا در پنجره های ویندوز فشار دهید. این منوی انتخاب را باز می کند برچسب صورتی همه لینک ها را در پایین لیست تنظیمات لینک انتخاب کنید. نکته با فشار دادن کلید برچسب را انتخاب می کند، با فشار دادن آن را انتخاب می کند در اینجا می توانید تغییراتی را در لینک های پیش فرض در پروژه تنظیمات لینک خود نشان دهید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

سرفصل های طراحی سایت

این طراحی سایت می تواند شامل دکمه ها، بلوک های لینک، پیوندهای پیوندی باشد و هنگامی که هر لینک جدیدی اضافه می کنید یا در یک لینک متنی جدید بکشید، نشانه های سبک را از تغییراتی که به ایجاد کرده اید، خواهید دید سرصفحه طراحی سایت عنوان ها در یک وب سایت توسط هر دو کاربران و موتورهای جستجو مورد استفاده قرار میگیرند تا محتوای را در صفحه طراحی سایت خود تعیین کنند عنوان ها توسط انسان ها و موتورهای جستجو استفاده می شود.

اضافه کردن یک عنوان طراحی سایت گزینه برای دسته بندی از بزرگترین به کوچکترین طراحی سایت وجود دارد هنگامی که شما یک عنصر عنوان را در اضافه می کنید، به شما این امکان را می دهد که انتخاب کنید که کدام عنوان مورد استفاده است شنا به بازی انتخاب نوع عنوان درست روش های زیادی برای سازماندهی محتوا در یک وب سایت با استفاده از سرفصل ها وجود دارد. عنوان اصلی بالای صفحه طراحی سایت اولین کلماتی است که کاربران و موتورهای جستجو می بینند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

رتبه بندی جستجو طراحی سایت

معمولا طراحی سایت می شود شما می توانید به عنوان یک عنوان روزنامه فکر کنید شباهت روزنامه عنوان ها باید مختصر و منحصر به صفحه طراحی سایت باشند که در آن هستید و برای خواندن خواسته های افراد بشر نوشته شده است. این کار خوبی نیست که کلمات کلیدی را به عنوان کلمات کلیدی انجام دهید، تمرین اضافه کردن کلمات خاص به عنوان برای رتبه بندی طراحی سایت بالاتر برای این اصطلاحات در نتایج جستجو. کاربران نمی خواهند عنوان های کلیدی با کلمات کلیدی طراحی سایت را بخوانند.

در واقع می توانند رتبه بندی جستجو طراحی سایت را تحت تأثیر منفی قرار دهند بخش های دیگر سایت شما ممکن است حاوی زیرمجموعه ها باشند که معمولا شامل عنوان های می باشد. عنوان را می توان به عنوان سطح پایین تر تحت عنوان اضافه کرد و به همین ترتیب عنوان ها برای دادن اطلاعات شخصی طراحی سایت و موتورهای جستجو به ایده خوبی از محتوای در پاراگراف های زیر استفاده می شود شنا به بازی شما همیشه به هر سطح سرصفحه طراحی سایت نیاز ندارید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

ویرایش متن طراحی سایت

گاهی اوقات طراحی سایت معنی ندارد که چندین عنوان داشته باشد یک صفحه ساده می تواند فقط یک عنوان داشته باشد یک ظاهر طراحی شده یک ظاهر طراحی سایت شده در ساده است. شما می توانید یک عنوان جدید را به پروژه خود اضافه کنید، آن را با کشیدن آن از بوم از شما می توانید برای ویرایش محتوای دوبار کلیک کنید و سپس از پنل سبک طراحی سایت برای ویرایش فونت، اندازه قلم، فونت وزن، رنگ، و غیره استفاده کنید. اگر قبلا دارای یک مدل کپی شده باشید، می توانید به سادگی کلاس مربوطه طراحی سایت را اختصاص دهید.

شنا به بازی طراحی سایت همیشه استفاده از تمام سطوح سرفصل در یک صفحه ضروری نیست. اگر معنای چندین عنوان وجود ندارد، یک صفحه ساده می تواند فقط یک عنوان طراحی سایت داشته باشد ویرایش عنوان برای ویرایش متن، بر روی عنصر دوبار کلیک کنید یا آن را انتخاب کرده و را فشار دهید. سپس متن جاروبرقی را انتخاب کنید و آن را با محتوای طراحی سایت خود جایگزین کنید فرمت کردن متن درونی اگر می خواهید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

اضافه کردن پاراگراف به متن طراحی سایت

یا بخش خاصی از عنوان متن طراحی سایت خود را بنویسید، می توانید این کار را با دوبار کلیک کردن بر روی عنصر انجام دهید. سپس قطعاتی را که میخواهید انتخاب کنید و از سبک منوی زمینه استفاده کنید. شما می توانید نمونه ها را ببینید و بیشتر در مورد این روند را بخوانید پاراگراف متن طراحی سایت وقتی میخواهید بلوکهای طولانی متن را به پروژه اضافه کنید، یا انتخاب کنید که از عنصر پاراگراف یا یک عنصر متنی متن استفاده کنید. در اینجا ما بیش از همه شما نیاز به دانستن در مورد پاراگراف متن طراحی سایت می باشد.

در این درس اضافه کردن پاراگراف به متن طراحی سایت ها پاراگراف های یک ظاهر طراحی شده تنظیم فاصله بین پاراگرافها قالب بندی و یکپارچه سازی متن درون خطی اضافه کردن پاراگراف شما می توانید عنصر پاراگراف را از پنل عناصر میانبر اضافه کنید. به طور پیش فرض طراحی سایت عنصر پاراگراف حاوی یک بلوک از متن حفره یا سوراخ است. شما می توانید با تایپ کردن یا چسباندن در محتوای خود، دوبار کلیک کنید، متن را انتخاب کنید و آن طراحی سایت را جایگزین کنید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

انتخاب عنصر طراحی سایت

شما همچنین می توانید با انتخاب عنصر طراحی سایت و فشار دادن را وارد کنید حالت ویرایش متن را وارد کنید شنا به بازی اضافه کردن چند پاراگراف طراحی سایت ممکن است لازم باشد چندین پاراگراف را به یک قسمت در صفحه اضافه کنید. اگر چه شما می توانید این کار را با تایپ کردن وارد کردن بین پاراگراف ها در یک عنصر پاراگراف انجام دهید، بهتر است که از یک عنصر طراحی سایت پاراگراف جداگانه برای هر پاراگراف استفاده کنید.

این به شما امکان کنترل طراحی سایت بیشتری بر روی فاصله پاراگراف را میدهد. با استفاده از عنصر متن غنی شما می توانید به راحتی چندین پاراگراف را با فشار دادن وارد کنید پاراگراف های یک ظاهر طراحی شده راه های بسیاری برای سبک بند وجود دارد. شما می توانید یک کلاس منحصر به فرد طراحی سایت ایجاد کنید و از این کلاس برای پاراگراف های مشابه استفاده کنید. شما می توانید تمام عناصر طراحی سایت پاراگراف را در یک زمان سبک کنید و آن را در آن قرار دهید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

عنصر پاراگراف طراحی سایت

یا ممکن است بخواهید سبک طراحی سایت را بر روی بدن تنظیم کنید و پاراگرافها این سبکها را به ارث برساند یک ظاهر طراحی شده با یک کلاس شما می توانید عنصر پاراگراف را با انتخاب پاراگراف و تغییر سبک خود را در سبک کنید این تغییرات طراحی سایت تحت نام کلاس ذخیره می شود. شما می توانید این کلاس را به پاراگراف های دیگر نیز اعمال کنید پاراگراف مورد نظر خود را انتخاب کنید روی فیلد را کلیک کنید همان نام کلاس را تایپ کنید مطبوعات طراحی سایت را وارد کنید. آشنایی با شیوه های مدرن طراحی سایت که از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

سبک های تایپوگرافی طراحی سایت

سبک بند شنا به بازی طراحی سایت در حال تکمیل برچسب همه پاراگراف ها بهترین راه برای شروع یک پروژه این است که سبک تگ تمام پاراگرافها را که سبک های پیش فرض برای همه پاراگرافهای پروژه شما را نگه می دارد داشته باشید یک پاراگراف را انتخاب کنید روی فیلد طراحی سایت را کلیک کنید تمام پاراگراف ها را انتخاب کنید سبک های خود را سفارشی کنید شنا به بازی متن یک ظاهر طراحی شده در برچسب طراحی سایت با این حال، ممکن است بخواهید.

سبک های تایپوگرافی مانند خانواده فونت و اندازه فونت را برای تمام عناصر متن خود، از جمله پاراگراف ها، مشخص کنید. برای تنظیم سبک های تایپوگرافی طراحی سایت پیش فرض بر روی کل پروژه، می خواهید تگ را ویرایش کنید عنصر بدن را انتخاب کنید روی فیلد را کلیک کنید انتخاب بدن همه صفحات سبک های تایپوگرافی طراحی سایت را سفارشی کنید تنظیم فاصله بین پاراگراف های طراحی سایت وقتی عناصر پاراگراف جداگانه ای دارید، می توانید.

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

قالب بندی طراحی سایت

فاصله بین این عناصر طراحی سایت را با استفاده از خصوصیت حاشیه تنظیم کنید یک پاراگراف را انتخاب کنید روی فیلد را کلیک کنید تمام پاراگراف ها را انتخاب کنید حاشیه پایین اضافه کن و هنگامی که شما نیاز به تنظیم فاصله برای فقط چند پاراگراف، شما می توانید یک کلاس به آن پاراگراف طراحی سایت اعمال می شود. در حال حاضر، هر گونه تغییر ظاهری ساخته شده در این کلاس به پاراگراف هایی که دارای همین کلاس طراحی سایت هستند اعمال خواهد شد.

قالب بندی طراحی سایت و یکپارچه سازی متن درون خطی در بعضی موارد ممکن است بخواهید بخشی از متن را در عنصر پاراگراف بخوانید. به عنوان مثال، شما ممکن است بخواهید کلاسی به صورت کلاسیک اضافه کنید یا یک پیوند طراحی سایت را به یک عبارت اضافه کنید یا حتی یک جمله را تائید کنید. شما می توانید این کار را با استفاده از نوار قالب بندی متن انجام دهید که وقتی عنصر پاراگراف طراحی سایت دوبار کلیک می کنید ظاهر می شود.