طراحی سایت
مبانی طراحی سایت بخش اول
08/11/2016
طراحی سایت
مبانی طراحی سایت بخش سوم
09/11/2016
نمایش همه

مبانی طراحی سایت بخش دوم

طراحی سایت

مراحل مختلف طراحی سایت

در طراحی سایت نکات متفاوتی را باید مد نظر قرار داد. به صورت کلی این نکات را می توان به بخش های مختلفی تقسیم کرد، بخش هایی از قبیل نیازسنجی، طراحی، پیاده سازی و تست و پشتیبانی که متخصصین طراحی سایت لیموترش مد نظر قرار داده و بهترین ها را در اختیار مشتریان قرار می دهند. برای توضیحات بیشتر و مفصل تر به جدول زیر مراجعه کنید.

در این نوشتار و مقالات آتی سایت به تفصیل هر کدام از بخش های فوق را به تفصیل بررسی خواهیم کرد.

مدیران متقاضی سایت چه اهداف و برنامه هایی دارند

در گام اول کارشناسان باید مشخص کنند که مدیران چه اهداف و طرح هایی را در نظر دارند و سپس با توجه به درک تکنولوژی و اطلاعات خود این ایده ها را در طراحی سایت پیاده سازی کنند. با توجه به این موضوع که متقاضی سایت چه رویکردی(تبلیغی، ترویجی، فروشگاهی و یا اطلاع رسانی) دارد طراحی سایت کاملاً متفاوت خواهد بود و این اساس یک سایت است که باید به دقت طرح ریزی شود.

طراحی وب سایت

مشخص کردن جامعه هدف و مخاطبان سایت

یکی از دلایلی که می تواند باعث موفقیت یک سایت شود اطلاع از نیازها و سلایق مخاطبین و جامعه ای که به عنوان مخاطب مورد توجه قرار می دهیم است. باید گفت که یکی از مواردی که باعث می شود بین سایت های مختلف تمایز قائل شویم تعداد مخاطبین و استقبال افراد مختلف از آن سایت است که باعث می شود تعداد معدودی از سایت ها از میان میلیون ها سایت شهرت بیشتری داشته باشند و کارایی و اهداف آنها به خوبی تحقق یابد. در طراحی سایت نیز باید به دقت جامعه هدف و نیازها و خواسته های آنها مورد توجه قرار گیرد و از نظرات آنها استفاده شود.