تگ عنوان در طراحی سایت
08/05/2019
طراحی سایت رستوران
اصول انتخاب رنگ برای طراحی سایت
11/05/2019
نمایش همه

متا تگ های مهم در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

متا تگ های مهم در طراحی سایت وردپرس به شما اجازه می دهد به صورت پیش فرض دو نوع محتوا در طراحی سایت ایجاد کنید و پست ها و صفحات. برای پست و صفحات شما می توانید محتوا را در فرمت پاراگراف در ویرایشگر تصویر در مدیر طراحی سایت وردپرس بنویسید. این محتوا توسط موضوع شما در قسمت جلو وردپرس نشان داده می شود. اما همانطور که شما شروع به استفاده از وردپرس برای انواع مختلف طراحی سایت و شروع به انتشار انواع مختلف از مطالب با استفاده از وردپرس، ممکن است نیاز به مرتبط با مطالب بیشتر با پست پیدا کنید.

این محتوا می تواند جدا از متن و عنوان شما را برای پست در طراحی سایت ارسال کنید. ویژگی پست های متا همچنین به عنوان زمینه های سفارشی از وردپرس کمک می کند تا مطالب بیشتری را با یک پست مرتبط کنیم. این محتوا می تواند بسته به نوع طراحی سایت شما ایجاد شود. شما همچنین می توانید هر تعداد پست متا را ایجاد کنید که می توانید به یک پست مرتبط کنید. بنابراین در این مقاله ما خواهیم دید که چگونه ما می توانیم اضافه، نمایش و استفاده از پست متا در طراحی سایت وردپرسی ما.

 

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

نحوه اضافه کردن پست متا در طراحی سایت

اضافه کردن پست متا به پست را می توان به راحتی از طریق مدیر وردپرس در طراحی سایت انجام می شود. در صفحه ویرایش پست می توانید پست متا را به پست اضافه کنید. در صورتی که پسوند متا زمینه های متداول سفارشی را در صفحه ویرایش پست مشاهده نکنید، می توانید برای ارسال متا از گزینه های صفحه به عنوان زیر نشان داده شده را در طراحی سایت فعال کنید. هنگامی که متا پست را از گزینه های صفحه نمایش فعال کرده اید. می بایست قادر به دیدن پست متا زمینه های متداول متابوکو زیر ویرایشگر بصری محتوای پست زیر باشید.

در اینجا در لیست کشویی تمام کلیدهای پست الکترونیکی که ممکن است برای هر پست دیگری اضافه کرده باشید را در طراحی سایت ببینید. شما می توانید متا کلید را از لیست کشویی انتخاب کنید در صورتی که می خواهید همین پست را متا حتی به این پست اضافه کنید، یا می توانید یک کلیک جدید را با کلیک بر روی وارد کردن جدید در طراحی سایت تعریف کنید. پس از کلیک بر روی وارد کردن جدید می توانید پست متا و مقدار را اضافه کنید و سپس روی افزودن زمینه سفارشی به صورت زیر کلیک کنید.

 

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

ضرورت استفاده از پست متا در طراحی سایت

پس از اضافه شدن پست متا به پست، ممکن است لازم باشد آن را در پست طراحی سایت نمایش دهید. وردپرس به ما توابع می دهد که ما می توانیم پست متا مرتبط با یک پست را بخوانیم. برای خواندن پست متا از پست شما می توانید از تابع وردپرس در طراحی سایت استفاده کنید. این تابع در سه استدلال دریافت می کند. اول، شناسه پست است که شما می خواهید آن را در طراحی سایت بخوانید. پارامتر دوم کلید متا است که می خواهید در پست بخوانید و پارامتر سوم یک بولین است که در آن اگر شما تصحیح کنید، مقدار متا را به عنوان یک رشته می گیرد و اگر داده کاذب باشد.

مقادیر متا را به صورت آرایه این امر در صورت داشتن مقادیر متعدد در همان کلید متا در همان پست در طراحی سایت سودمند خواهد بود. بنابراین در صورتی که ما می خواهیم نمایش متا که در پست شما اضافه کردیم، باید خطوط زیر را به موضوع خود در طراحی سایت اضافه کنید، بسته به اینکه شما می خواهید متا را نمایش دهید. کد هنگامی که در حلقه اضافه می شود، متا را در طراحی سایت نمایش می دهد.

 

نموه کد طراحی سایت

چگونگی ایجاد پست از طریق کد در طراحی سایت

ممکن است برخی از پست های متا وجود داشته باشد که شما می خواهید نویسنده پست از طریق مدیریت وردپرس در طراحی سایت به روزرسانی شود. اما ممکن است مواردی وجود داشته باشد که ممکن است بخواهید به طور برنامه نویسی اضافه به روز رسانی پست متا. وردپرس توابع را برای به روز رسانی پست متا به نام آپدیت پست متا فراهم می کند این تابع اولین پارامتر را به عنوان پست ای دی در طراحی سایت می گیرد، دوم کلید متا است، سوم مقدار متا است و چهار استدلال اختیاری است که مقدار قبلی را که می خواهید به روز رسانی می کند را در طراحی سایت می گیرد.

همچنین در صورتی که کلید قبلا اضافه نشده باشد بنابراین اکنون شاهد نمونه کوچکی خواهیم بود که هر بار که یک پست را ذخیره میکنید و مقدار متا قیمت بیش از دلار است، ما یک پست جدید متا را به عنوان تخفیف در طراحی سایت اضافه خواهیم کرد. در این تابع مقدار متا قیمت را می خوانیم و اگر بیش از دلار باشد بررسی می کنیم. سپس بر روی آپدیت کلیک کنید تا تخفیف در پست طراحی سایت به روز شود. بنابراین در حال حاضر اگر یک پست اضافه کنیم که دارای قیمت بیش از دلار باشد، تخفیف به صورت خودکار به صورت به صورت زیر در طراحی سایت نمایش داده می شود.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

بررسی توابع مفید در طراحی سایت

در زیر برخی از توابع مفید دیگر است که شما می توانید با پست های متا در طراحی سایت استفاده کنید این تابع در شناسه پست دریافت می کند و یک آرایه از کلیدهای متا مرتبط با آن پست را در طراحی سایت باز می کند. شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد آن را در طراحی سایت بخوانید. این تابع برای دریافت تمام مقادیر خاص در یک پست طراحی سایت استفاده می شود. این تنها مفید است اگر شما دارای مقادیر غیر منحصر به فرد در یک کلید است.

شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد آن را در طراحی سایت بخوانید. این تابع را به عنوان ورودی دریافت می کند و یک آرایه از کلیدهای متا و مقادیر در یک پست خاص را در طراحی سایت باز می گرداند. شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد آن را بخوانید. این تابع در شناسه پست و کلید متا که شما می خواهید آن را در طراحی سایت حذف کنید. شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد آن را بخوانید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

پست سفارشی در طراحی سایت

ارسال متا یک ویژگی بسیار مفید در طراحی سایت است. این می تواند با ویژگی پست سفارشی وردپرس ترکیب شود. این دو ویژگی هنگامی که با هم ترکیب می شوند واقعا می توانند برای ایجاد انواع مختلف طراحی سایت ها در وردپرس مفید باشند. برای پست متا در نوع پست سفارشی شما باید فیلدهای سفارشی را در پارامتر پشتیبانی از عملکرد رجیستر به عنوان نشان داده شده در طراحی سایت اضافه کنید. برای دانستن بیشتر درباره نوع پست سفارشی در طراحی سایت وردپرس، می توانید این مقاله را بخوانید.

با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از ۱۰۰ جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان! پس از انتشار پست شما متا پست به این پست در طراحی سایت متصل خواهد شد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

دلیل استفاده از تصاویر برجسته در طراحی سایت

وردپرس سطح خوبی از قابلیت ها و امکانات را برای افزودن انواع مختلف رسانه به پست شما در طراحی سایت دارد. شما می توانید تصاویر، فیلم ها و غیره را هنگام اضافه کردن یک پست جدید یا ویرایش محتوای آن اضافه کنید. وردپرس همچنین به شما اجازه می دهد یک نوع خاص از تصویر را به پست ارسال شده به عنوان یک تصویر برجسته در طراحی سایت اضافه کنید. این تصویر برجسته بخشی از محتوای نیست بلکه می تواند در مکان های مختلف در موضوع برای نمایش پست در طراحی سایت مورد استفاده قرار گیرد. این تصویر ویژگی مانند عنوان پست می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای شناسایی و بازار محتوای پست است.

این می تواند آنچه را که محتوای پست در آن قرار دارد را در طراحی سایت نشان دهد.باید عملکرد فانکشین را در طراحی سایت خود داشته باشید. این پشتیبانی تصویر برجسته فقط برای پست یا صفحه در طراحی سایت اضافه خواهد شد. تگ عنوان در طراحی سایت از جدید ترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد که مطالعه آن را به کاربران و علاقه مندان پیشنهاد می کنیم.

 

طراحی سایت

 

نتیجه گیری

وردپرس همواره یک چارچوب بسیار انعطاف پذیر در طراحی سایت بوده است. همچنین همیشه در طراحی سایت هایی استفاده می شود که فقط از وبلاگ های ساده استفاده نمی کنند. با ویژگی هایی مانند پست متا وردپرس می توانید سفارشی شده و برای انواع وسیعی از طراحی سایت ها مانند سایت نمایش محصول به یک طراحی سایت نمونه کارها حرفه ای برای مثال استفاده کنید. وردپرس همچنین طیف گسترده ای از توابع در سراسر پست متا را فراهم می کند تا استفاده از پست متا در تم یا پلاگین خود را انجام دهد. این توابع ساده برای استفاده و پنهان کردن تمام پیچیدگی های پشت آنها در طراحی سایت است.

بنابراین در هنگام ایجاد پست متا در طراحی سایت وردپرس بعدی خود، سرگرم شوید فعال کردن پشتیبانی در طراحی سایت قابلیت تصویر برجسته در وردپرس تنها در صورتی فعال می شود که موضوعی که فعال کرده اید از تصویر برجسته در طراحی سایت پشتیبانی می کند. این قابلیت حمایت تصویر برای هر دو پست و برای صفحات را در طراحی سایت فعال می کند. در صورتی که می خواهید برای پشتیبانی از تصاویر برجسته فقط برای پست یا صفحه اضافه کنید.