طراحی سایت
طراحی سایت شرکت تصفیه آب
22/09/2018
طراحی سایت
تجزیه و تحلیل طراحی سایت
22/09/2018
نمایش همه

محتوانویسی در طراحی سایت

طراحی سایت را از کجا شروع کنیم ؟

طراحی سایت

 

محتوانویسی در طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

می توانید متن را به صفحات طراحی سایت اضافه کنید تا جزئیات آنچه در ویدیو اتفاق می افتد، به طوری که افرادی که نمی توانند متن را بخوانند و نه گفتار و توضیحات صوتی را بشنوند، می توانند از نمایشگرهای برلی برای درک ویدیو استفاده کنند. اگر طراحی سایت شما صوتی زنده داشته باشد، شما می توانید یک را برای ارائه شرح تصاویر زمان واقعی دریافت کنید. باز هم، اگر محتوای قبل از شنیدن را بدانید، مطالب را در طول صدای زنده منتشر کنید یا در صورت امکان یک رونویسی را منتشر کنید. تبریک می گوییم که این کار را خیلی زود انجام می دهم، می دانم که به نظر می رسد که خیلی به یاد داشته باشید، اما به خاطر داشته باشید که ما یک منطقه پیچیده را پوشش می دهیم کمک به کاربران خود برای درک اطلاعات چند رسانه ای که نمی توانند ببینند و یا شنیدن پای چینی برای جشن گرفتن، و بیایید ادامه بدهیم. شما باید محتوای طراحی سایت خود را علامت بزنید تا مرورگر کاربر و هر تکنیک های جانبی که در آن استفاده می کنید، بتوانند سلسله مراتب اطلاعات را درک کنند و اینکه چگونه هر بخش از اطلاعات مربوط به بقیه است. یک بار دیگر شما احتمالا می دانید که چگونه این کار را انجام دهید از هر عنصر مناسب طراحی سایت برای هر بخش از اطلاعات استفاده کنید.

علامت گذاری عنوان ها، لیست ها، دکمه ها، دکمه های رادیویی، جعبه ها و لینک ها با مناسب ترین عنصر. اگر به دنبال چیزی برای انجام این کار هستید تا این طراحی سایت را مشغول نگه دارید، از طریق لیست عناصر بروید. آیا شما عناصری را دیده اید که نمی دانید یا هرگز استفاده نکردید آیا عناصری را که می توانید در پروژه های فعلی طراحی سایت خود استفاده کنید را علامت بزنید تا مطالب را با دقت بیشتری مشخص کنید همچنین، ویژگی های پیشرفته و دسترسی به جدول را مرور کنید، نحوه ساخت فرم و نحوه استفاده از ویدجت های طراحی سایت ممکن است شما با چه مقدار از فقط می توانید شگفت زده شوید هنگامی که شما آنها را تسلط دارید، می توانید وب سایت خود را برای همه کاربران خود بسیار مفید تر کنید.

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

دسترسی به اطلاعات بصری در طراحی سایت

اگر طراحی سایت شما شامل اطلاعاتی باشد که کاربر شما باید در یک سفارش خاص بخواند، باید اطمینان حاصل کنید که مرورگر و تکنیک های کمک آن می توانند اطلاعات را در این منظور ارائه دهند. به فضای خالی فایده ندهید تا بتوانید این نظم را بصری ایجاد کنید. بررسی کنید که منظور از اطلاعات حساس است، زمانی که و فضای سفید طراحی سایت را قالب بندی نمی کنند. همچنین، با استفاده از کلید برای حرکت تمرکز از طریق لینک ها و شکل دهی ویدجت ها در طراحی سایت خود، سعی کنید. آیا تمرکز به کجا منتهی می شود در هنگام استفاده از سفارش در یا این را در ذهن داشته باشید. شما نباید فرض کنید که کاربران شما می توانند ویژگی های حسی چیزها را در طراحی سایت شما شناسایی کنند. بعضی از کاربران نمیتوانند آنچه را که روی صفحه قرار داده اند، بگویند. به عنوان مثال، به جای درخواست کاربران خود برای انتخاب یکی از گزینه های طراحی سایت می توانید از آنها بخواهید یکی از محصولات جدید ما را انتخاب کنید و به آن قسمت از طراحی سایت پیوند دهید.

شما نباید روی رنگ به عنوان تنها راه انتقال چیزی به کاربران خود متکی باشید. برخی از کاربران شما نمیتوانند ببینند و برخی از کاربران شما نمیتوانند بین رنگها تشخیص دهند. به عنوان مثال، اگر طراحی سایت شما از سبز برای برجسته کردن محصولاتی که فروشگاه شما در انبار است استفاده کنید، می توانید برخی از متن ها را برای شناسایی این محصولات اضافه کنید، یا شما می توانید آنها را زیر عنوان زیر گروه بندی کنید. اگر طراحی سایت شما به طور خودکار بیش از ۳ ثانیه پخش می کند، باید اطمینان حاصل کنید که کاربران شما می توانند صدا را متوقف کنند یا حجم آن را تغییر دهند. بر روی کاربر خود متمایل نکنید که حجم صدا را بر روی رایانه خود روشن کنید. برخی از کاربران نیاز به شنیدن خواننده طراحی سایت در رایانه خود دارند، و برخی از کاربران فقط می خواهند به گوش دادن به آنچه که آنها گوش دادن قبل از صفحه وب خود را قطع آنها.

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

تنظیمات کاربری در طراحی سایت

باید در طراحی سایت اطمینان حاصل کنید که متن شما به اندازه کافی با پیشینه آن مقایسه می شود تا کاربران بتوانند آن را بخوانند. اکنون حساب ماشین حساب کنتراست کن را لمس کنید. شما می توانید رنگ متن و رنگ پس زمینه به عنوان رنگ نامیده شده، و یا به عنوان، و یا طراحی سایت را وارد کنید. شما باید مطمئن شوید که شما لازم نیست که این کار را برای کنترل های غیر فعال مانند کنترل های تزئینی، یا آرم ها انجام دهید، اما می توانید این کار را انجام دهید. شما باید اطمینان حاصل کنید که کاربران شما می توانند متن خود را درطراحی سایت خود تا بدون استفاده از تکنولوژی کمک خود تغییر دهند و همچنان به تمام محتوای و قابلیت های خود دسترسی داشته باشند. شما لازم نیست این کار را برای زیرنویس ها یا تصاویر متن انجام دهید. شما باید از تصاویر متن استفاده نکنید و فقط از متن طراحی سایت استفاده کنید. در طراحی سایت متن است. گرافیک گرافیکی است آنها را اشتباه نگیرید. حالا که می توانید خواص متن سبک قدرتمند را اعمال کنید، از برای قرار دادن دقیق متن استفاده کنید و هزاران فونت طراحی سایت را انتخاب کنید شما تقریبا هرگز نیاز به استفاده از تصاویر متن.

این دستورالعمل می گوید شما می توانید از تصاویر متن استفاده کنید اگر شما اجازه دهید کاربران خود فونت، اندازه، رنگ و پسزمینه متن را در تصویر متن مشخص کنند، اما من هرگز آن را در طراحی سایت واقعی مشاهده نکردم. همچنین، این به آرم ها اعمال نمی شود. بیایید دوباره به کنتراست رنگی برای یک ثانیه برگردیم. شما می توانید متن خود را حتی بیشتر با پس زمینه خود را ایجاد کنید، به طوری که حتی بیشتر از کاربران شما می توانید آن را بخوانید. برای انجام این کار، از ماشین حساب طراحی سایت استفاده کنید تا مطمئن شوید که اگر طراحی سایت شما دارای سخنرانی ضبط شده است، می توانید اطمینان حاصل کنید که هیچ صدایی برای پس زمینه وجود ندارد و یا کاربران شما می توانند صداهای پس زمینه را خاموش کنند. اگر این امکان وجود نداشته باشد، می توانید اطمینان حاصل کنید که هر پس زمینه صدایی که طولانی تر از چند ثانیه است حداقل چهار بار ساکت تر ازطراحی سایت است. این به های صوتی، آرم های صوتی، آواز خواندن یا رپینگ اعمال نمی شود.