طراحی سایت شرکت ترخیص کالا
طراحی سایت سازگار و موبایل فرندلی
22/07/2018
طراحی وب سایت لوازم خانگی
۳ نکته در طراحی سایت برای محتوای جذاب تر
22/07/2018
نمایش همه

محتوانویسی در طراحی سایت

طراحی سایت را از کجا شروع کنیم ؟

طراحی سایت

محتوانویسی در طراحی سایت

 

طراحی وب سایت همه ما اهمیت بهینه سازی محتوای طراحی سایت خود را می دانیم تا اطمینان حاصل شود که هدف، موثر و زیبایی شناختی آن است. اما اغلب ما در مورد یکی از ستون های اصلی کپی موفق – قابل خواندن است. اگر محتوای شما دوستانه خواندن نیست، هیچ عبارتی از شوخی که پیام شما را در اختیار شما قرار می دهد وجود ندارد.

 

 

 

 

 

طراحی سایت تهران هنگام خواندن یک کتاب یا یک مقاله در یک مجله، ما معمولا کلمه ای را به کلمه می خوانیم. جذب تمام متن و سپس تلاش برای فیلتر کردن ماهیت آن. در طراحی سایت ، با این حال، بسیاری از ما اطلاعات را اسکن می کنیم، از یک نقطه از علاقه به آینده پرش می کنیم، امیدواریم سفر به حقایق مربوطه را انجام دهیم.

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

بنابراین، برای اطمینان از اینکه کاربران شما بیشتر از محتوای مورد نظر خود را دریافت می کنند، ما ۸ دستورالعمل را برای بهبود خوانایی و در نهایت، گفتگو با بازدید کنندگان خود را جمع آوری کرده ایم.

 

انتخاب فونت مناسب در طراحی سایت

 

بیایید با بخش اصلی هر محتوای نوشته شده شروع کنیم. در ابتدای وب، فونتها و سبکها توسط مرورگر وب کاربر تعریف شده است. تنها با تدوین و استاندارد سازی نهایی از تگ <font> در HTML همراه با معرفی فونتهای وب، طراحان وب سایت، کنترل بیشتری بر ارائه متن داشتند. در حال حاضر، این یک چیز خوب یا بد است؟ فونت های استاندارد محدود بودند، اما در عین حال، اتاق های کم طراحی برای انتخاب مناسب نبود. خلاقیت به راحتی می تواند در هزینه خوانایی خوب باشد.

 

 

 

سرفصل ها باید به راحتی اسکن شوند، اما معمولا، آنها خیلی طولانی نیستند، بنابراین شما می توانید برای فونت خلاق تر اینجا بروید. فقط مطمئن شوید که از هر دو حروف بزرگ و بزرگ استفاده کنید، زیرا تفاوت ارتفاع نامه باعث ساده تر شدن اسکن می شود.

 

برای متون طولانی، شما باید از فونت های بدون صراحت استفاده کنید. در حالی که serifs به خواندن در رسانه های چاپی کمک می کند با حمایت از جریان خواندن، آنها در وب برعکس عمل می کنند. بر روی صفحه نمایش، سرفس های کوچک می توانند به راحتی با هم مخلوط شوند، و خواندن متن دشوارتر می شود.

 

 

اندازه فونت در طراحی سایت

 

امروزه ما باید برای طیف گسترده ای از دستگاه ها و قطعنامه های صفحه نمایش طراحی کنیم. بنابراین در حالی که یک اندازه فونت ثابت، تعریف شده توسط پیکسل، ممکن است بر روی یک صفحه نمایش بزرگ روی صفحه نمایش بزرگ باشد، احتمالا برای موبایل بسیار بزرگ است. علاوه بر این، افراد ترجیح می دهند اندازه فونت های مختلف را با توجه به سن، بینایی و تنظیمات شخصی ترجیح دهند.

 

برخی معتقدند که ۱۶ پیکسل اندازه فونت مناسب است، در حالی که دیگران موافقند که شما باید درصد را به جای ارتفاع ثابت استفاده کنید. درصد به تنظیمات مرورگر شخصی و قطعنامه های صفحه نمایش متفاوت است. فقط به خاطر داشته باشید که مردم معمولا از روی صفحه نمایششان دورتر از آنچه که از یک کتاب می آیند. در واقع فاصله توصیه شده بین چشم و مانیتور ۲۸ اینچ است.

 

 

طراحی سایت چاپ

طراحی سایت

خلاصه محتوا طراحی سایت

 

چیزی که ممکن است به عنوان فوق العاده مناسب به شما اشاره نکند، خلاصه ای از نوشتن شما است. هنگامی که برای رسانه آفلاین نوشتهاید، آسان است چیزی درباره چیزی بگویم چون ما میتوانیم. یا شاید دلیل این باشد که ما می خواهیم خوانندگان خود را به همان اندازه که ممکن است پول خود را به آنها بدهیم.

 

در وب، متفاوت است. خوانندگان شما تنبل هستند، یا حداقل ۷۵٪ آنها هستند، و برای زبان تصویری بیش از حد اهمیتی نمی دهند. آنها می خواهند سریعا آنچه را که دنبال می کنند پیدا کنند. اگر این بدان معنی است که همه متن را اسکن کنید، پس مطمئن شوید که آن را کوتاه و به نقطه ای نگه دارید.