طراحی سایت
چگونه طراحی سایت آنلاین موفق طراحی نمایید
07/08/2018
طراحی سایت
سفارش طراحی سایت خود را آغاز نمایید
07/08/2018
نمایش همه

محتوای کپی را از طراحی سایت خود پاک کنید

محتوای کپی را از طراحی سایت خود پاک کنید

 

 

طراحی سایتطراحی وب سایتطراحی سایت تهران صاحب طراحی سایت و کسب و کار رویاهای روزی را که محتوای آن ویروسی است – به شیوهای خوب، یعنی. نسخه آنلاین “ساخت آن بزرگ”، که نمی خواهد میلیون ها نفر از بازدید کنندگان طراحی سایت باشد در حالی که اکثر مردم در مورد فیلم های موسیقی مانند  یا کمپین های تبلیغاتی تبلیغاتی فکر می کنند، محتوای ویروسی می تواند تمام اشکال داشته باشد. به یاد داشته باشید لباس؟ پست های وبلاگ،، عکس ها، الگوهای رفتاری و حتی توییت می تواند ویروسی باشد.

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

محتوا کپی طراحی سایت شما را پنالتی می نماید

 

کمی درباره فرمول دقیق شناخته شده است که باعث می شود محتوا را به یک زندگی شخصی تبدیل کند. تعداد کمی از مردم در جهت توسعه آن موفق بوده اند و حتی کمتر توانستند روند را تکرار کنند. با این حال، برخی از ویژگی های که در مورد همه محتوای ویروسی مشترک است وجود دارد. در حالی که هیچ کس نمی تواند تضمین کند که مقاله بعدی، ویدیو یا تصویر شما یک احساس جهانی است، و این چند نکته مطمئنا باعث افزایش شانس شما خواهد شد.

 

 

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

شما هر مسابقه ای را که دوستانتان در فیس بوک و یا هر مقاله ای که به صورت آنلاین مطالعه می کنید به اشتراک نمی گذارید و احتمالا پیام کسی را مجددا نشنیدید زیرا فقط از شما خواسته شده است که آن را انجام دهید. به همین دلیل است که صرف نظر از آنچه که پلت فرم رسانه های اجتماعی شما به طور عمده استفاده می کنید، این بازتاب شماست. شما فقط محتوایی را که شناسایی میکنید به اشتراک میگذارید و در مورد آن احساس میکنید.

 

 

 محتوا ویروسی را در طراحی سایت خود پاک نمایید

 

محتوای ویروسی باید با مخاطب خود نوعی احساسات را به خود جلب کند، چه این خوشبختی، سرگرمی، خشم، و یا منافع عمومی برای دستیابی به هر حرکتی باشد. محتویاتی که باعث احساسات مثبت می شوند بیشتر احتمال دارد که کشش بیشتری نسبت به آنهایی که بر روی آن ها ایجاد می شود، باشد. پس از همه، شما می توانید نسبت به یک دوست نسبت به شما یک ویدیو خنده دار را نشان دهیم تا از یک مقوله اطلاعاتی که باعث کاهش میزان جرم و جنایت شما می شود، برخوردار شوید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

محتوا نیز ممکن است به دلیل وابستگی آن به اشتراک گذاشته شود. این زمانی است که یک قطعه محتوا به طرز دقیقی از افکار مخاطبان خاصی جذب می شود که به عنوان یک نوع حمایت و بیان خود به اشتراک گذاشته می شود. این قطعه ممکن است به ایده هایی بپردازد که افراد برای تحمیل یا ترس از بیان خودشان تلاش می کنند. نمونه هایی از این می تواند کارتون های سیاسی و قطعات عقیده باشد.

 

 

 

محتو ا را در طراحی سایت خود بهینه نمایید

همانطور که محتوا در محبوبیت ایجاد می شود، منحصر به فردی را ایجاد می کند که مردم را به گروه هایی از کسانی که آن را دیده اند و کسانی که آن را ندیده اند، منحصر به فرد می سازد. افرادی که محتوا را دیده اند احساس می کنند که گویا بخشی از چیزی خاص هستند. آنها با به اشتراک گذاشتن مطالب با شخص دیگری، افتخار می کنند که دیگران را به این گروه جذب کنند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

هنگام تلاش برای ایجاد محتوای ویروسی، در مورد “باشگاه” که می خواهید ایجاد کنید، فکر کنید. کدام یک از این بیانیه ها این محتوا را به اشتراک می گذارد؟ از آنجا که موفقیت محتوا شما بستگی به تمایل و تماشای افراد در باشگاه دیده می شود، شما باید راهی برای جذب این باشگاه برای مخاطبان خود پیدا کنید.محتویات ویروسی به نظر می رسد کمی پررنگ تر از پست معمول وبلاگ، عکس یا به روز رسانی رسانه های اجتماعی است. آن را از قالب های کوکی ها برش می شکند و تمام قوانین را دور می زند. این نمی ترسد به تعجب، شوک، حیرت، ناراحتی یا حتی در هزینه خود احمقانه باشد. شما باید مایل به خلاقیت فکر کنید، باید مایل باشید که ایده های “آنچه که اگر …” دنبال می کنید، و شما باید مایل به چند شانس باشید. مهمتر از همه، شما باید انعطاف پذیر باشید. ایجاد بازاریابی ویروسی آسان نیست، بنابراین بسیاری از ایده های شما در حال نداشتن است و یا ممکن است آنها نتوانند از آن استفاده کنند.

 

 

 

علاوه بر تمایل به دستکاری مکان خود در اینترنت، شما همچنین نمی خواهید به نظر می رسد به عنوان اگر شما در حال تلاش بیش از حد سخت است. محتوا که ناامید کننده به نظر می رسد، بینندگان را به جای تشویق آنها برای به اشتراک گذاشتن، خاموش می کند. شما نیاز به بیش از یک مفهوم خوب برای محتوای ویروسی. شما نیاز به یک اعدام خوب دارید در غير اين صورت شما به علت غلط بودن محتواي خود را به خطر مي اندازيد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

اعتماد به نظر می رسد یک شاخص بسیار بزرگ از اینکه آیا محتوای به اشتراک گذاشته شود یا خیر. مقدار زیادی برای ایجاد محتوای قابل اعتماد است. برای شروع، باید از یک طراحی سایت  که دارای طراحی سایت مدرن است و به صورت منظم به روز شود. محتوای شما نیز باید بارگیری سریع باشد. این نباید در پنجره های تبلیغاتی یا تبلیغات قرار گیرد. بینندگان شما باید قادر باشند شناسایی کنند که کدام محتوا از کدام منبع است.اجرای خوب نیز به کیفیت قطعه شما اشاره دارد. اگر این عکس است، باید به خوبی شلیک شود. اگر این مقاله است، باید به درستی نوشته شود و از خطاهای املا و گرامری نباشد. اگر این ویدیو است، باید زمان کافی برای فرآیند ریخته گری، فیلمبرداری و ویرایش صرف شود.به خاطر داشته باشید که با استفاده از تصاویر نمیتوانید اشتباه کنید. یک مخاطب احتمال بیشتری دارد که محتوایی را که شامل تصاویری از محتوایی است که در آن نیست، به اشتراک بگذارد. این در تمام سیستم عامل های اجتماعی درست است.

 

 

 

 

اشتراک گذاری محتوا طراحی سایت خود را اجرا نمایید

طراحی سایت

طراحی سایت

اغلب مطالب ویروسی فقط به اطلاعات درست می آید که با افراد مناسب و در زمان مناسب به اشتراک گذاشته می شود. به همین دلیل است که شما می خواهید مطالب خود را سریع و آسان برای مردم برای تکان دادن، مصرف و فشار به جلو. علاوه بر ارسال محتوای شما در تمام کانال های رسانه های اجتماعی مناسب، شما باید آن را بیش از حد ساده برای دیگران برای به اشتراک گذاشتن آن در سیستم عامل آنها را انتخاب کنید. دکمه های اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی خود را در مکان های برجسته قرار دهید و شامل گزینه های فراتر از معمول فیس بوک، توییتر، Pinterest و LinkedIn را در نظر بگیرید.

 

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

شما باید محتوای مشابه را بیش از یک بار در طراحی سایت های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. تاریخ و زمان ارسال شما ممکن است همه تفاوت ها را در نظر بگیرد و آن را تبلیغ کند. با این گفتن، شما نمی خواهید بینندگان خود را با محتوای خود منفجر کنید. مهم نیست چند بار وبلاگ و یا ویدیو را پست کنید، نمی توانید آن را به صورت خود ویروسی کنید. ناوبری وب یکی از آن چیزهایی است که در آن زمانی که به درستی انجام شد، شما آن را به سختی متوجه خواهید شد، اما زمانی که بد نیست، نمی توانید طراحی سایت  را به اندازه کافی سریع ببرید. با اشاره به یک سیستم تعیین شده در محل که کاربران را قادر به حرکت در اطراف سایت می کند، ناوبری طراحی سایت را می توان با استفاده از ساختارهای مختلف اجرا کرد و می تواند شامل منوها، لینک ها و دکمه ها باشد. صرف نظر از چگونگی تنظیم جریان طراحی سایت  شما، هدف همیشه یکسان است: شما می خواهید که کاربران خود بتوانند از نقطه A به نقطه B سریعترین و ساده ترین راه ممکن را دریافت کنند.

 

طراحی وب

طراحی وب

 

یکی از راه هایی که شما می توانید ناوبری خود را بهبود بخشد، اطمینان حاصل کنید که کاربران خود را می توانید در هر نقطه از طراحی سایت  خود را از جایی که آنها در حال حاضر هستند. به عبارت دیگر، آنها نباید شش بار به دکمه برگشت بازگردند تا یک صفحه را که قبلا به آنجا رفته است، ببیند. (در حقیقت، آنها نباید مجبور باشند دکمه Back را به طور کامل فشار دهند) همچنین باید اطمینان حاصل کنید که ناوبری شما منطقی است. منوهای خود را سازماندهی کنید و دسته های کشویی خود را منطقی طبقه بندی کنید. شما همچنین باید لینک های شکسته را بررسی کنید. درست مثل اینکه شما از ساخت و ساز از طریق رانندگی لذت نمی برید، کاربران طراحی سایت  شما از ۴۰۴ در حال از دست نخواهند رفت. در نهایت، یک طراحی ساده، همراه با طراحی سایت مناسب، صدمه ای نخواهد داشت.