طراحی سایت
طراحی سایت خود را به روز نمایی نمایید
15/08/2018
طراحی سایت
طراحی سایت تجارت الکترونیکی چه ویژگی هایی دارد
16/08/2018
نمایش همه

محتوا طراحی سایت و ارتباط مشتریان

طراحی سایت

طراحی سایت

محتوا طراحی سایت و ارتباط مشتریان

 

 

انتخاب مشتریان با کسب و کار شما، تصمیم مهمی است که نباید به آسانی انجام شود. این که آیا آنها در مورد خدمات شما سوال می کنند، در مورد یک محصول سوال می کنند، در جستجوی یک کار هستند یا حتی شکایت دارند، انتظارات خاصی از زمانی که شما اطلاعات تماس خود را ارسال می کنید، انتظار می رود: انتظار می رود بتوانید به آنها دسترسی پیدا کنید شما – و در زمان معقولی معقول و شما می توانید انتظار داشته باشید که از تمام گزینه های آنها استفاده کنید. در اینجا چند مورد با هر روش تماس وجود دارد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

ساعات کاری را در طراحی سایت خود درج نمایید

 

با ارسال ساعاتی که برای کسب و کار باز می کنید، احتمالا مشتریانی دارید که برنامه خود را به طرز گوناگون یا به تناسب تنظیمات خود تنظیم می کنند. شاید آنها کمی زودتر کار کنند، بنابراین می توانند توسط فروشگاه شما متوقف شوند، یا شاید بخشی از ناهار خود را کنار بگذارند تا زمان برای برقراری تماس داشته باشند. کشف یک کسب و کار باز نمی شود، زمانی که طراحی سایت خود می گوید باز بودن یک تجربه ناامید کننده است. فقط وقت خود را در دسترس مشتریان خود قرار دهید، اگر قصد دارید به آنها بچسبید. اگر قصد دارید یک ساعت برای ناهار بخوابید، یا اگر روز خود را در روز جمعه به پایان برساند، اطمینان حاصل کنید که اطلاعات در دسترس است.

 

 

ایمیل خود را در طراحی سایت خود درج نمایید

طراحی سایت

طراحی سایت

ایمیل می تواند یکی از ساده ترین و راحت ترین گزینه های ارتباطی باشد چرا که هر دو صاحبان کسب و کار و مشتریان می توانند افکار خود را در زمان خودشان بیان کنند، اما این امر لزوما به این معنی نیست که برای هر شرکت مناسب است. در برخی موارد، معاملات را نمی توان از طریق ایمیل انجام داد و یا طبیعت کسب و کار شما ممکن است ارتباطات ایمیل را دشوار کند. اگر مربوط به طریق ایمیل واقعی برای شما یا شرکت شما نیست، فقط به خاطر آن شامل آن را شامل نمی شود. اگر شما شامل یک آدرس ایمیل می شوید، به مشتریان اطلاع دهید زمانی که آنها می توانند یک پاسخ انتظار داشته باشند.

 

 

فرم ارسال آنلاین را در طراحی سایت خود طراحی نمایید

 

یک فرم ارسال آنلاین می تواند علاوه بر طراحی سایت شما سرگرم کننده باشد، به شما این امکان را می دهد که افراد با یک شرکت سریع و آسان با شرکت خود ارتباط برقرار کنند. همانطور که فرم های ارسال معمولا به آدرس ایمیل مرتبط می شوند، انتظارات مشابهی نیز وجود دارد. به یاد داشته باشید که آدرس ایمیل فعلی را نگه دارید و حساب کاربری را برای پیام های جدید به صورت روزانه بررسی کنید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

تلگرام اسکایپ را در طراحی سایت خود بگذارید

 

برای شرکت درست، اجازه دادن به مشتریان شما با شما از طریق اسکایپ می تواند روابط قوی ایجاد کند در حالی که منعکس کننده فرهنگ مرسوم، مد روز شرکت شما است. برای سایر شرکت ها، این می تواند یک گزینه غیر واقعی باشد یا منحرف کننده ناخواسته باشد. اگر شما ایده چت ویدئویی را دوست دارید، اما نه خود به خودی خود، در نظر گرفتن جلسات اسکایپ را تنها با قرار ملاقات در نظر بگیرید.

تلفن خود را در طراحی سایت درج نمایید

 

اگر انتخاب کنید شماره تلفن خود را وارد کنید، ممکن است بخواهید ساعتهای کاری خود را نیز شامل کنید. این کار باعث جلوگیری از تماس افراد با شرکت در هنگام باز شدن نمی شود و زمانی که شما کار نمی کنید، از تماس های کسب و کار شما جلوگیری می شود. اگر شما یک دفتر خانه دارید و از دادن رقم های شخصی خود اجتناب می کنید، در نظر بگیرید که از طریق گوگل یا اسکایپ یک شماره جدید برای اهداف تجاری تنظیم کنید.

 

طراحی وب

طراحی وب

آدرس فیزیکی خود را در طراحی سایت درج نمایید

 

با افزودن یک آدرس فیزیکی به عنوان بخشی از اطلاعات تماس شما، احتمالا می توانید برخی از ایمیل های ناخواسته را دریافت و حتی چند بازدید کننده غافلگیر کنید. اگر ناراحت هستید با افرادی که در حال از بین رفتن هستند یا اگر کسب و کار خود را خارج از منزل خود انجام می دهید، آدرس خود را رد کنید و یک آدرس اینترنتی را ارائه دهید. جعبه به جای

 

با ابزارهایی مانند Weebly، ایجاد طراحی سایت خود آسان می تواند آسان باشد، اما همیشه کار آسانی نیست. طراحی سایت، طراحان گرافیک و کپی رایتندر اولین کسانی هستند که به شما می گویند که به ایجاد ظاهر حرفه ای، نام تجاری هدفمند و تجربه ی کاربر پسند می پردازد. در حالی که نمی توان همه چیز را در یک شب یاد گرفت، در اینجا چند ایده درباره اینکه چگونه می توانید طراحی سایت خود را افزایش دهید!

 

طراحی سایت با زبان کد نویسی XML

طراحی سایت با زبان کد نویسی XML

فونت طراحی سایت خود را مناسب انتخاب نمایید

 

نامه هایی با سایه های زیاد، کتک زدن و فرل ممکن است وسوسه استفاده شود، اما می توانید آن را بخوانید. همیشه یک متن روشن با کپی خود حداقل ۱۶ اندازه را انتخاب کنید. هنگام انتخاب رنگ متن، حتما آن را با رنگ پس زمینه تضاد کنید بدون آنکه بیش از حد بلند باشید. نئون صورتی ممکن است برای زیرنویس های شما کار کند، اما برای متن اصلی در سایت شما نیست.

 

هدایت کاربران به صفحه مورد نظرشان در طراحی سایت خود آسان نمایید

 

در حالی که طراحی سایت شما باید اصلی باشد، بازدید کنندگان شما هنوز هم انتظار دارند که عناصر خاصی در جای خود باشند. به عنوان مثال، جایی که زبانه های منو را قرار می دهید، منطقه ای نیست که بتواند قالب را شکست دهد. با ساختارهای طراحی سایت که به اثبات رسیده است، به کار خود ادامه دهید. بازدیدکنندگان باید بتوانند از هر کجا که در حال حاضر هستند، به تقریبا هر مکان طراحی سایت شما دسترسی داشته باشند.

طراحی سایت را از کجا شروع کنیم ؟

طراحی سایت

رنگ های شلوغ و زننده را در طراحی سایت خود استفاده ننمایید

 

طراحی سایت با زنگ و سوت زیادی نشانه مطمئن از طراحی آماتور است. از پس زمینه های شلوغ، مکان نما زرق و برق و ابزارهای غیر ضروری گذر کنید. در عوض، فقط یک جرقه از رنگ و تنها چند ترکیب فونت. فضای سفید در طراحی سایت شما بازدیدکنندگان برخی از اتاق های تنفسی را فراهم می کند.

 

 

اشتباهات را در محتوای طراحی سایت خود کشف نمایید

 

پیدا کردن اشتباهات، اشتباهات و مسائل گرامری در سراسر سایت شما، طعم بد را در دهان بازدید کنندگان خود را ترک خواهد کرد. از آنجا که برخی از برنامه های طراحی وب شامل چک های طلسم و گرامر نیستند، این اشتباهات بسیار آسان است. شما می توانید خودتان را با اتصال محتوای خود به یک برنامه پردازش کلمه قبل از ارسال آنلاین، یا با داشتن کسی که طراحی سایت خود را اصلاح کنید، بررسی کنید.

 

بخش بلاگ را در طراحی سایت خود داشته باشید

 

موتورهای جستجو محتوا را تازه می کند و کاربران طراحی سایت شما نیز خواهند شد! با نگه داشتن وبلاگ خود به صورت روزانه یا هفتگی به روز شده، شما رتبه بندی خود را بالا نگه دارید، مشتریان جدید خود را جذب کنید و مشتریان قدیمی را به عقب بر گردانید.

 

محاسبه تعرفه طراحی سایت

طراحی سایت

 

تصاویر طراحی سایت خود را با لوگو طراحی نمایید

 

اگر عکس ها، نمودار ها و تصاویر شما در طراحی سایت شما از تصویر گوگل گرفته شده باشد، شانس خوبی برای نقض حق نسخه برداری وجود دارد! استفاده از مطالب دارای حق انحصاری بدون مجوز مالک، عواقب ناشی از آن دارد: علاوه بر خواسته شدن برای حذف تصاویر، ممکن است مجاز به پرداخت خسارت یا درصد سود خود باشید. طراحی سایت خود را با ایجاد تصاویر خودتان خودتان، شخصی سازی کنید تا تصاویر خود را برای شما ایجاد کنید یا تصاویر خود را از طراحی سایت های بدون حق امتیاز مانند Veer.com، iStockPhoto.com یا ImageSource.com، تمیز کنید.

 

 

تلفن همراه خود را در طراحی سایت خود بگذارید

 

بیش از نیمی از ترافیک آنلاین از اسمارت فون ها و تبلت ها می آید، بنابراین اگر طراحی سایت شما سازگار نباشد، این چیزی است که به طور جدی در نظر گرفته شده است. بینندگان طراحی سایت شما تنها کسانی نیستند که از توانایی دسترسی به اطلاعات شما در هنگام رفتن قدردانی می کنند. داشتن یک سایت دوستانه همراه، احتمالا به فروش شما نیز کمک می کند.