طراحی سایت
اصول بهینه سازی تصاویر طراحی سایت
15/06/2019
طراحی سایت
روند توسعه طراحی سایت در سال های اخیر
16/06/2019
نمایش همه

مدل های مختلف cms برای طراحی سایت

نموه کد طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

جوملا

مدل های مختلف cms برای طراحی سایت خیلی از شرکت های بزرگ از جوملا به عنوان سیستم مدیریت محتوا در طراحی سایت استفاده کرده اند این سیستم از جمله تکمیل ترین سیستم های مدیریت محتوا در طراحی سایت  است که با زبان برنامه نویسی پی اچ پی نوشته شده .تم ها وپوسته ها وافزونه ها ی مختلفی برای جوملا موجود است پس با نصب این cmsنیازی به  برنامه نویسی زیادی ندارید جوملا از سال ۲۰۰۵ در اختیار کاربران در طراحی سایت قرار گرفته است .معنی لغوی جوملا همه با هم است که از زبان سواحلی گرفته شده است از معروف ترین طراحی سایت هایی که از جوملا استفاده کرده اند می توان به سایت صدا وسیما ایران اشاره کرد .این سیستم یک یک سیستم نرم افزار متن باز در طراحی سایت است به این معنا که کدهای آن به هیچ شرکت اختصاص ندارد وهمه به آن ها دسترسی دارند .از مهمترین افتخارات این سیستم در طراحی سایت می توان به ۳ سال برگزیده شدن این سیستم به عنوان سیستم محتوا برتر اشاره کرد.

 

نموه کد طراحی سایت

نقاط قوت و ضعف جوملا

بیشتر از۷۰۰۰ پلاگین برای این سیستم در طراحی سایت وجود دارد .هویت کاربر در طراحی سایت با استفاده از اکانت گوگل قابل احراز است منابع آموزشی برای استفاده از آن به وفور یافت می شود اما این سیستم خیلی کاربر پسند نیست .کیفیت خیلی از تم های آن درطراحی سایت پایین است طراحی سایت هایی که از این سیستم مدیریت محتوا برای ساخت  طراحی سایت خود استفاده می کنند بسیار شبیه یکدیگرند .

 

دروپال

دروپال هم مانند جوملا با زبان برنامه نویسی پی اچ پی در طراحی سایت نوشته شده است .به دلیل انعطاف پذیری که این سیستم مدیریت محتوا دارد از آن برای طراحی سایت های مختلف اعم از طراحی سایت های بزرگ وکوچک استفاده می شود .دروپال هم از نظر رعایت قوانین سئو در طراحی سایت بسیار مناسب است .متاسفانه تم های این سیستم از نظر کیفیتی بسیار ضعیف است وهمانند جوملا طراحی سایت ساخته شده با آن شباهت زادی با هم دارند .

 

طراحی سایت

طراحی سایت

اکسپرشین

این سیستم با phpدر طراحی سایت برنامه نویسی شده است  قیمت این نرم افزار بالاست وتم ها وپلاگین های آن محدود است برای استفاده از آن در طراحی سایت هیچ نسخه ای آزمایشی موجود نیست وباید حتما آن را بخرید اما امنیت بسیار خوبی دارد .وهمچنین از نظر بهینه سازی طراحی سایت عملکرد خوبی نشان داده است .

 

تکست پاترن

یک سیستم مدیریت محتوای رایگان در طراحی سایت است که تعداد افزونه های در دسترس آن حدود ۷۰۰تا  می باشد . بسیار کاربر پسند وجهت ساخت طراحی سایت های مختلف مناسب می باشد قالب وتم های آ ن محدود است. اصول بهینه سازی تصاویر طراحی سایت که از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.