طراحی سایت
آشنایی با روش های رایج برای طراحی سایت
17/07/2019
سئو سایت و معرفی تکنیک کلاه سفید در طراحی سایت
17/07/2019
نمایش همه

مزایای استفاده از وبلاگ در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

مزایای استفاده از وبلاگ در طراحی سایت همان طور که در مقاله های گذشته اشاره کردیم استفاده ازوبلاگ پس از طراحی سایت، بهترین گزینه برای کسب منابع مالی و مشهور شدن در بین رقبا می باشد با ایجاد وبلاگ مناسب که به خوبی به معرفی شما و کسب و کارتان بپردازد زمینه را برای جلب اعتماد بیشتر مردم فراهم می کنید و با این کار اجازه می دهید تا بیشتر شما و زمینه ی فعالیتان  را بشناسند.

طراحی سایت موفق از جنبه های مختلفی بررسی می شود نحوه کد نویسی، گرافیک سایت و سرعت بالا آمدن سایت از جمله عواملی هستند که برای بررسی طراحی سایت تهران موفق موثر است یکی دیگر از عواملی که در این بررسی مورد سنجش قرار می گیرد داشتن وبلاگ بروز و معتبر می باشد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

مزایای داشتن وبلاگ در طراحی سایت به صورت زیر دسته بندی می شود :

 

  • معرفی بهتر خود و کسب و کارتان

شما با ایجاد وبلاگ می توانید خود را به عنوان یک شرکت معرفی کنید و طراحی سایت خود را از دید ناظر پویا کنید وبلاگ یک بخش اساسی بوده و تاثیر شما بر مخاطب ، بر نگرشی که از کسب و کار شما پیدا می کند بسیار موثر است.

 

  • کشش ایجاد می کنید

شما با ایجاد وبلاگ، سایت خود را به منبعی غنی از مطالب مفید تبدیل می کنید با تبدیل شدن وبلاگ شما به یک منبع قوی از اطلاعات در زمینه شغلی تان باعث می شوید تا کاربران به طور مرتب به طراحی وب سایت شما سر بزنند و و این خود باعث بهبود رتبه ی طراحی سایت تان می شود.

 

  • افزایش سئو طراحی سایت

با افزایش مطالب خود در وبلاگ، صفحات بیشتری در گوگل ثبت می کنید درنتیجه تاییده ی بیشتری دریافت می کنید و رتبه بهتری در موتور های جستجوگر پیدا می کنید.

 

  • افزایش ترافیک ورودی به طراحی سایت

با ایجاد یک وبلاگ سرگرم کننده و مناسب با طراحی سایت تان و با استفاده از اطلاعات و مفید و مرتبط ورودی های بیشتری از گوگل دریافت می کنید به خاطر داشته باشید عدم وجود بازدید کننده به معنی عدم وجود طراحی سایت است.

 

  • ارتباط با کاربران

باطراحی وبلاگ می توانید با کاربران ارتباط برقرار کنید و از سلایق و علاقه ی آنها با خبر شوید از قسمت نظرات وبلاگ خود غافل نشوید و مرتب به بررسی آن بپردازید تا با نظرات کاربران خود آشنا شوید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

سخن آخر

با توجه به مطالبی که ارایه شد عدم استفاده از وبلاگ در طراحی سایت تان یک مشکل اساسی بوده و بررونق کسب و کارتان تاثیر منفی خواهد گذاشت اگر تا کنون به طراحی وبلاگ اهمیت نمی دادید حال زمان آن رسیده تا به صورت جدی به به آن فکر کنید و در صدد ایجاد آن برآیید . آشنایی با روش های رایج برای طراحی سایت که از جمله جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.