طراحی سایت
رعایت اصول اولیه طراحی سایت
11/03/2019
نموه کد طراحی سایت
پنج عامل موفقیت در طراحی سایت
11/03/2019
نمایش همه

مزایا و معایب استفاده از گواهی SSL در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

مزایا و معایب استفاده از گواهی SSL در طراحی سایت در طراحی سایت با توجه به این موضوع که ssl تاثیر مستقیم در سئو سایت دارد این سوال ممکن است پیش بیاید این گواهی نامه علاوه بر مزایا ممکن است معایبی نیز داشته باشد. در این مقاله ما به معایب ومزایای این گواهی نامه می پردازیم. ساخت سایت که یکی از مقاله های کاربردی وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی سایت

مزایای گواهی نامه sslبرای طراحی سایت

بالا رفتن میزان اعتماد کاربران درطراحی سایت و استفاده از سایت و عدم مواجه شدن کاربران با علایم عدم امنیت سایت این آسودگی خاطر را به کاربران  می دهد که به راحتی داخل سایت بمانند. همانطور که در بالا توضیح دادیم گواهی اس اس ال باعث افزایش رتبه طراحی سایت در گوگل می شود. گواهی اس اس ال  باعث  می شود تبادل اطلاعات ودادها در فضای امن تری صورت بگیرد.

 

معایب گواهی نامه sslبرای طراحی سایت

با توضیحاتی که در مورد مزایای گواهی نامه اس اس ال در طراحی سایت بیان کردیم شاید این تصور پیش بیاید که با داشتن این مزایا  دیگر نباید معایبی داشته باشد .ولی این تصور اشتباه است .چرا که تبادل اطلاعات وداده ها بین مرورگر و سرورباعث کند شدن سرعت سایت می شود اگر سرعت اینترنت کاربر بالا باشد چندان مشهود نیست اما اگر سرعت اینترنت کاربر نیز پایین باشد با کاهش بار گزاری سایت مواجه خواهد شد. در صورتی که طراحی سایت در ابتدا راه اندازی گواهی اس اس ال نداشته باشد و بعد از مدتی این گواهی نامه را فعال کند آدرس سایت ونحوه ایندکس شدن آن تغیر خواهد کرد و مدیر سایت برای تغیر آدرس طراحی سایت باید اقدام کند .پس با توجه به این موضوع طراحان سایت باید در ابتدا به داشتن این گواهی نامه توجه کنند.

 

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

نسخه رایگان گواهی ssl در طراحی سایت

ممکن است برای طراحی سایت این سوال پیش بیاید که با وجود انواع گوناگون گواهی sslآیا نصب نسخه رایگان این گواهی برای سایت مفید است .خیلی از هاستینگ ها گواهی اس اس ال را به صورت رایگان در اختیار سایت ها قرار می دهند این گواهی تا حد زیادی می تواند باعث افزایش اعتبار طراحی سایت گردد و همچنین باعث افزایش اعتماد کاربر به سایت می شود و همچنین باعث افزایش رتبه گوگل نیز می گردد ولی نکته با اهمیتی که در این قسمت وجود دارد این موضوع است که آیا نسخه رایگان آن که در اختیار مدیران سایت قرار می گیرد قابلیت ها ی امنیتی که نسخه پولی آن دارد. نسخه رایگان گواهی اس اس ال در این این نوع گواهی نامه فقط جنبه سوری داشته و فقط برای جلب نظر گوگل است .برای بالا رفتن رتبه سایت ولی اگر شما واقعا قصد دارید رتبه طراحی سایت خود را بالا ببرید پیشنهاد ما به شما این است که بهتر است برای طراحی سایت خود  اندکی هزینه کنید .