طراحی سایت
باور های اشتباه راجع به طراحی سایت رایگان
10/12/2016
خرید بک لینک و طراحی سایت
بررسی تاثیر منفی خرید بک لینک در طراحی سایت لیموترش
11/12/2016
نمایش همه

مضرات خرید بک لینک برای طراحی سایت

تاثیر منفی خرید بک لینک

 

یکی از ساده ترین روش ها برای رسیدن طراحی سایت به جایگاهی مناسب در نتایج موتور های جستجو ” خرید لینک ” می باشد . البته رسیدن به موفقیت از این مسیر نیازمند بودجه ای بزرگ برای سئو طراحی سایت می باشد . استفاده از این روش بر خلاف الگوریتم های گوگل می باشد و در آپدیت جدیدی که از الگوریتم پنگوئن مشاهده شده است تمامی طراحی سایت هایی که فرآیند ساخت لینک را به صورت خرید لینک انجام داده اند از سوی گوگل پنالتی و جریمه می شوند . به عبارت دیگر هنگامی که گوگل متوجه غیر طبیعی بودن بک لینک های وب سایت شما می شود هشداری را برای شما در webmaster tool ارسال می کند . در این هشدار از شما می خواهند اقدام به حذف آن لینک ها کنید و تا زمانی که این مشکل را رفع نکرده اید شاهد افت ترافیک شدیدی خواهید بود .

مخالفت گوگل با فرآیند خرید بک لینک :

آیا می دانستید بیش از ۷۵% از تمامی جستجو ها در فضای اینترنت در وب سایت گوگل اتفاق می افتد ؟

علت این مسئله چیست ؟

تاثیر منفی خرید بک لینک

دلیل این اتفاق این است که شرکت گوگل همیشه در تلاش بوده است تا دقیق ترین و صحیح ترین نتایج از طراحی وب سایت های معتبر را در اختیار کاربران خود قرار دهد . از آنجایی که گوگل به هیچ قیمتی نمی خواهد این حجم از کاربران خود را از دست دهد همواره در تلاش برای یافتن وب سایت های بی کیفیت که با خرید بک لینک قصد رسیدن به مراتب بالا در نتایج جستجو را دارند ، می باشد .

نادیده گرفته شدن طراحی سایت های دیگر :

هر فردی به عنوان مدیریت یک طراحی وب سایت می تواند هر نوع مطالبی که می خواهد در وب سایت خود منتشر سازد ، گوگل هیچ گونه مشکلی با این موضوع ندارد اما هنگامی که حقوق دیگر وب سایت ها به میان می آید ، گوگل وارد ماجرا شده و از سایت های معتبر دفاع می نماید زیرا از زحماتی که پشت یک طراحی وب سایت کاربردی و اصولی می باشد با خبر است و حق جایگیری در رتبه های بالا در نتایج جستجو را متعلق به چنین وب سایت هایی می داند .