طراحی سایت
طراحی سایت سنگ آنتیک در تهران
09/04/2019
طراحی سایت
زبان برنامه نویسی ای اس پی در طراحی سایت
10/04/2019
نمایش همه

مطالعه اصول فنی طراحی سایت پاسخگو

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

مطالعه اصول فنی طراحی سایت پاسخگو در این مجموعه از توضیح می دهد چگونه برای طراحی تجربه کاربر از مهم ترین مواد برنامه های طراحی سایت و تلفن همراه. گام به گام آموزش و نمونه هایی از مهم ترین خدمات در جهان به شما در تمرین روزمره شما در طراحی سایت کمک خواهد کرد.  پیش نمایش در طراحی سایت شما همچنین می توانید پاسخ طراحی سایت را بررسی کنید. پنجره را تغییر دهید و ببینید که چقدر هوشمندانه این تجربه را برای قطعنامه های مختلف روی صفحه نمایش می دهد. پیش نمایش مد در طراحی سایت طراحی سایت پاسخگو بیشتر از یک فلسفه طراحی است که از یک روش به خوبی تعریف شده است. طراحی ذهنی است که طراحان را مجبور می کند تجربیات مربوط به دستگاه های مختلف را در نظر بگیرند.

 

نتیجه عملکرد طراحی سایت

نتیجه عالی است یک طراحی سایت روشن و قابل حمل که به درستی از الگوهای محبوب استفاده می کند هرچند همه کانال ها در یک منو به نوعی عجیب و غریب است. اگر تغییر اندازه پنجره به پیکسل و در پایین، یا فقط آن را در باز کنید، چیز عجیب و غریب اتفاق می افتد. پنج پیوند ناوبری به سادگی از صفحه نمایش ناپدید می شوند. مطمئنا وضوح بیشتری به شکل کلی اضافه می کند، اما اگر لینک ها در همه موارد مهم نبود، چرا آنها در وهله اول روی صفحه نمایش گسترده تر حضور داشتند شاید من اهداف کسب و کار خاصی را درک نکنم، اما به نظر می رسد پیچیدگی غیر ضروری در کل ناوبری که فقط بر روی طراحی سایت فشرده شده است، چرا که متناسب با صفحه نمایش گسترده است.

 

طراحی سایت

بررسی وضعیت فعلی طراحی سایت پاسخگو

سه سال از زمان اتان مارکوت، اصطلاح طراح طراحی سایت پاسخگو گرفته شده است. هنگامی که یک ایده تازه انقلابی در سال به یک کالای تبدیل شده است. طراحی سایت پاسخگو دیگر روند نیست، این واقعیت بیان طراحی است. حتی می توانم بگویم که طراحی سایت پاسخگو به زودی به همان اندازه جداسازی CSS و به دلایل معنایی واضح خواهد بود. این سوال نیست که آیا از آن استفاده کنید یا نه. این سوال است که آیا شما می توانید آن را به درستی پیاده سازی کنید. ما در دوران پست کامپیوتر زندگی می کنیم. دستگاه های موبایل و رایانه های قابل پوشیدگی به زودی در حال افزایش است.

و امروزه ما هیچ گزینهای نداریم تا این واقعیت را پذیرفت که طراحی سایت های ما نیاز به ارائه یک تجربه استثنایی برای قطعنامه های صفحه نمایش مختلف دارند. در سال از ترافیک اینترنت از اسمارت فون ها و تبلت ها می آید. بیش از درصد از تلویزیون های فروخته شده در سال تلویزیون های هوشمند با اتصال به اینترنت بودند. فقط طراحی سایت پاسخگو به شما این امکان را می دهد که به راحتی تمام این دستگاه ها و صاحبان آنها را خدمت کنید. طراحان نیاز به طراحی سایت های پاسخگو را دارند و کدنویسی ها باید آنها را کد کنند. این واقعیت جدید است. به سن طراحی سایت پاسخگو خوش آمدید.

 

 

طراحی سایت پاسخگو چیست

طراحی سایت پاسخگو مطمئنا یک اصطلاح بدون توضیح نیست اگر چه نزدیک به آن است، بنابراین حدس می زنم ما باید آن را تعریف کنیم. یک رویکرد طراحی است که به طراحی سایت اجازه می دهد تا به وضوح صفحه نمایش دستگاه های خاص پاسخ دهد. این بدان معنی است که به لطف طراحان طراحی سایت پاسخگو قادر به کنترل نگاه و احساس یک طراحی سایت زمانی که آن را بر روی تلفن همراه، قرص، صفحه نمایش بزرگ و غیره باز می شود نمی توانید صبر کنید تا در عمل ببینید؟ را در یک پنجره مرورگر جدید باز کنید به هر حال، در حالیکه شما آنجا هستید.

می توانید یک آزمایش رایگان از برنامه ایجاد کنید که به شما امکان نمونه برداری از نمونه های طراحی سایت پاسخگو را می دهد و به آرامی مرورگر را نازک تر و وسیع تر تغییر اندازه پنجره  شما باید طرح را جادویی ببینید که به اندازه پنجره است. این یک شبیه سازی باز کردن طراحی سایت در دستگاه های با قطعنامه صفحه نمایش های مختلف است. اگر اندازه پنجره را به پیکسل تغییر دهید، خواهید دید که طراحی سایت چگونه بر روی آی فون و غیره ظاهر می شود.

 

 

چالش های طراحی سایت پاسخگو

حالا که متوجه شدید که طراحی سایت پاسخگو چیست، اجازه دهید چالش های آن را مورد بحث قرار دهیم. نیاز به طراحان و برنامه نویسان دارد که یک فرایند تفکر طراحی چند کاناله داشته باشد. شما باید تجربیات ایجاد شده توسط طراحی سایت خود را در بسیاری از دستگاه های مختلف در نظر بگیرید. این معمولا به این معنی است که شما باید رابط کاربری را به طور کامل بازسازی کنید تا بتوانید از آن لذت ببرید. هر یک از قطعنامه های اصلی باید یک نقطه پایانی باشد که رابط را تغییر می دهد. یکی از چیزهایی که باید به خاطر بسپارید این است که طراحی سایت در مورد کاهش همه چیز به صفحه نمایش یک آیفون نیست. طراحی سایت در مورد ارائه یک تجربه بزرگ، مداوم و متقابل کانال است. این هدف شما و بالاترین نگرانی است. به نظر می رسد بسیار این است این زندگی سخت ما زندگی می کنیم.

 

مهم ترین اجزای ناوبری در طراحی سایت

فکر می کنید در مورد ناوبری یکی از مهم ترین اجزای هر طراحی سایت ممکن است در دستگاه های تلفن همراه کاملا از بین برود اگر آن را به دقت به قطعنامه های صفحه نمایش کوچکتر تنظیم نیست. نتیجه مرگ و میر خواهد بود. طراحی سایت شما، بدون ناوبری به درستی طراحی شده، تبدیل به یک تجربه غیر قابل استفاده و یک منبع بدبختی خواهد شد و هرچند طراحی سایت های پاسخگو که من می دانم دارای اجزای ناوبری قابل انطباق هستند، معمولا طراحی شده اند. دستگاه های لمسی وقتی که به ناوبری می آیند الزامات و قراردادهای مختلفی دارند. صفحه نمایش بزرگ فضای بیشتری را برای رسیدن به وضوح و غیره فراهم می کند.

این چیزی است که شما همیشه باید در هنگام طراحی سایت های پاسخگو به آن توجه داشته باشید. برای طراحی مداوم، متقابل کانال، تجربه، بدان معنی است که به دقت بررسی کنید که آیا هر کانال دستگاه با همان دقیق خدمت کرده است. ناوبری پاسخگو ناراحت کننده چیزی است که من می خواهم به طور مفصل بحث کنم. برای کمک به شما در درک الگوهای طراحی، هر جزء ناوبری به عنوان یک نمونه اولیه تجدید شده است. این باید به ساختار و معنای راه حل پاسخگو کمک کند. در زیر هر مثال شما همچنین لینک هایی پیدا می کنید که به شما اجازه می دهد الگوها را در طرح های خود دوباره در طراحی سایت استفاده کنید و اکنون بیایید با الگوهای ناوبری محبوب که در طراحی سایت های پاسخگو استفاده می شوند، مقابله کنیم.

 

 

کوچک و پنهان شدن در طراحی سایت

یکی از نمونه های مورد علاقه من از ناوبری پاسخگو بسیار طراحی شده است. برای یک صفحه نمایش استاندارد پیکسل انجام شده است یک لیست ساده از لینک ها در منوی بالا با دو استثناء هوشمندانه: یک دکمه برای “برنامه ها و قیمت گذاری و یک لینک ورود به سیستم جداگانه در طراحی سایت. در هر دو مورد، طراحان تمایزی بصری برای اقلام ناوبری ارائه دادند که آنها در نظر گرفته بودند. ممکن است شگفت انگیز نباشد اما مطمئنا یک کار طراحی سایت مناسب است. آفرین. جادو برای قطعنامه های کوچکتر اتفاق می افتد هنگامی که شروع به تغییر اندازه پنجره می کنید.

متوجه خواهید شد که ابتدا پیوندهای ناوبری کوچکتر اما هنوز هم به راحتی قابل خواندن هستند، مثلا در و سپس در پیکسل، پیوندهای ناوبری را پنهان می کنند. طراحانی که بر روی طراحی سایت کار می کنند، متوجه می شوند که نمی توانند به اندازه ی اندازه فونت در ناوبری به طور نامحدود ادامه یابند، به طوری که آنها از الگوهای محبوب مرورگر تلفن همراه استفاده می کنند. پیوندهای ناوبری که در یک منو مناسب پنهان شده اند، موقعیت ثابت در بالای صفحه طراحی سایت نمایش دارند. این به این معنی است که در حالی که طراحی سایت را پیمایش میکنید، دسترسی دائمی به ناوبری دارید. دوستش دارم.

 

پیش نمایش در طراحی سایت

نمونه اولیه پاسخگو در یک پنجره جدید باز شده و تغییر آن را برای مشاهده تغییرات. الگوهای ناوبری پاسخگو استفاده مجدد از انجام شده در در طراحی سایت. برنامه طراحی سایت دیگر از این استراتژی، طراحی سایت فرآیند پاسخگو تعجب، درست است. برای قطعنامه های صفحه نمایش کوچکتر، اتصالات ناوبری کوچکتر و حرکت می کنند تا یک تجربه پیوسته از سهولت ناوبری فراهم شود. اگر صفحه را در تلفن هوشمند خود باز کنید، متوجه خواهید شد که موقعیت ناوبری را “ثابت” کرده است، همانطور که در طراحی سایت انجام شد. دوست داشتني. با این حال، نسخه جدید طراحی سایت دارای یک مسئله کوچک است. پیوند “کشف” تحت لوگوی طراحی سایت در آی فون قرار دارد. می تواند بهتر انجام شود؟ مطمئن. برای مثال، آنها می توانند لینک ها را در منوی سبک پنهان کنند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

پیش نمایش در طراحی سایت

سرانجام، نمونه مورد علاقه من روابط لاغر. این طراحی سایت زیبا طراحی شده دستگاه های مختلف را بسیار خوب می کند. ابتدا، اندازه ناوبری بالای آنها به اندازه صفحه تنظیم می شود همچنین کمی موقعیت را تغییر می دهد تا یک طرح سازگار ایجاد شود. طراحان کوچکتر برای صفحه نمایش کوچکتر تصمیم گرفتند سبد خرید، جستجو و ورود به سیستم ثبت نام لینک. انتخاب بسیار خوبی آن را به عنوان آن را در طراحی سایت ترک می کند کرکره کاملا کاربردی توجه داشته باشید که محتوای رها کردن نیز به اندازه صفحه نمایش تنظیم شده است، در حالی که فضای گرانبها ذخیره شده است. طراحی سایت پاسخگو لاغر روابط پادشاهی وضوح است. طراحی سایت فروشگاهی یکی از بهترین و کارآمد ترین خدمات وب سایت لیموترش می باشد که در کمترین زمان با کمترین هزینه برای مشتری های عزیز قابل اجرا می باشد.

 

پیش نمایش در طراحی سایت

حرکت و مخفی کردن هر ناوبری برای کاهش و پنهان کردن لینک ها مناسب نیست. اگر ناوبری لایه های زیادی داشته باشد، معماری اطلاعات پیچیده، بسیاری از لینک ها، و یا شاید فقط تایپوگرافی که واقعا نمی تواند شما را به استفاده از فونت های کوچک و شما باید یک گزینه دیگر در طراحی سایت در نظر بگیرند. انتخاب محبوب این است که تغییر مسیر لینک های پیوند برای صفحه نمایش های متوسط ​​و پنهان کردن آنها را در یک منو برای صفحه نمایش های کوچکتر گوشی های هوشمند. طراحی سایت بعدی به هنر حرکت و مخفی کردن لینک های ناوبری تسلط یافته است.

طراحی سایت پاسخگو آنها در یک صفحه گسترده، یک الگوی ناوبری پیچیده ارائه می دهد. دو کشویی، پیکرنگاری، پنج پیوند، جستجو پنهان و این گروهی است که ممکن است مشکلی ایجاد کند. طراحان طراحی سایت بعدی، ایده خوبی داشتند. اگر اندازه پنجره را به پیکسل تغییر دهید، متوجه خواهید شد که کل صفحه وب را دوباره سازماندهی کرده اید. لوگو برای متناسب با منوی بالا کاهش یافته است. ستون تمام کانال ها در منوی سمت چپ صفحه پنهان شده است. نمادگرایی محدود شده است زیرا پیوندهای اجتماعی پیروی از ما را حذف کرده اند.