طراحی سایت رستوران
افزایش فعالیت کاربران در طراحی سایت
25/06/2019
طراحی نرم افزار
طراحی سایت بنر تبلیغاتی
25/06/2019
نمایش همه

معایب طراحی سایت استاتیک

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

معایب طراحی سایت استاتیک طراحی سایت های استتاتیک که ساختار ثابتی دارند و کارفرما در صورت نیاز به ایجاد تغییرات در آن ها می بایست از طراح سایت کمک بگیرد. در واقع در طراحی سایت تهران برای وب سایت های استاتیک چند صفحه به صورت ثابت آماده می شوند و هرگونه ایجاد تغییر در آن نیازمند کد نویسی دوباره و علم و دانش کد نویسی است بنابراین سایت های استاتیک برای کسب و کار هایی که به طور کلی نیاز به تغییرات زیادی ندارند و تغییرات درخواستی ساختار کلی سایت را بهم نمی زند مناسب است. پیش تر از مزایای وب سایت های استایتک گفته شد اما در این میان معایبی نیز دارند که در ادامه به آن ها می پردازیم.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

بررسی معایب وب سایت های استاتیک در طراحی سایت تهران به شرح زیر است:

  • به روز رسانی دشوار طراحی سایت

به منظور ایجاد تغییرات در سایت های استاتیک تمام فایل های html  می بایست تغییر داده شوند و برای این کار به فردی با تجربه و با دانش کد نویسی در طراحی سایت تهران نیاز است به دنبال آن هزینه بیشتری را از شما طلب می کند. از این رو این ویژگی سایت استاتیک یکی از معایب بزرگ آن برای کسب و کار هایی که مستلزم ایجاد تغییرات هستند به شمار می رود چرا که یا می بایست دائما وابسته به طراح سایت باشید و یا به کسب آموزش ها و مهارت های لازم بپردازید.

 

  • عدم امکان برقراری ارتباط کاربر و مدیر سایت

در سایت های استاتیک کاربر امکان ایجاد کامنت , نظردهی  ,ارسال اطلاعات و سایر تعاملاتی که لازمه وجود آن ها خصوصا در طراحی سایت های فروشگاهی است وجود ندارد. با این وجود با گسترش اینترنت و بالا رفتن قابلیت های سایت ها این گونه وب سایت ها خوشایند کاربران نخواهد بود.

 

  • هزینه طراحی سایت استاتیک

در نگاه اول سایت های استاتیک نسبت به سایت های داینامیک هزینه کمتری می طلبند اما باید بدانید که هزینه نگهداری سایت های استاتیک بیشتر است و در طولانی مدت مستلزم پرداخت هزینه های زیادی هستید.

 

  • بهینه سازی برای موتورهای جستجو

سایت های استاتیک قابلیت سئو کمتری دارند و به دلیل این که تغییرات و به روزرسانی هایی زیادی در آن ها صورت نمی گیرد شانس پایین تری برای کسب رتبه های برتر را دارند.

 

  • طراحی صفحات سایت استاتیک

کد نویسی صفحات سایت ها استاتیک به صورت جداگانه انجام می شود و همین طور جداگانه در هاست ذخیره می شوند بنابراین برای سایت هایی که تعداد صفحات بالایی دارند انجام این کار بسیار دشوار و طاقت فرسا خواهد بود.

 

  • کار کرد محدود وب سایت استایک

پس از راه اندازی یک وب سایت استایتک در طراحی سایت در تهران تنها امکان بارگذاری محتوای خود به صورت متنی فیلم با عکس را دارید و پس از آن می توانید به آن لینک اضافه کنید که این تنها عملکردهای سایت های استاتیک می باشند که نسبت به سایر سایت ها بسیار محدود هستند.