طراحی سایت
بازاریابی آنلاین به کمک طراحی سایت
18/02/2019
قانون انتخاب نام دامنه برای طراحی سایت
19/02/2019
نمایش همه

معایب طراحی سایت تجارت الکترونیک

طراحی سایت

طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

معایب طراحی سایت تجارت الکترونیک همواره در قبال ویژگی های مثبتی که در اختیار مردم قرار می گیرد افرادی سود جو کمین کرده اند تا با سو استفاده از اعتماد مردم جیب های خود را پر کنند و باعث سلب اعتماد از ارائه دهندگان طراحی سایت واقعی خدمات شوند. اما نباید این موضوع را فراموش کرد که از تمامی امکانات می توان استفاده مثبت و منفی کرد و این بستگی به هدف شما دارد. بازاریابی آنلاین به کمک طراحی سایت از مقالات جذاب و خواندنی می باشد که مطالعه ی آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

 

طراحی سایت

معایب تجارت الکترونیک از طریق طراحی سایت برای کاربران:

  • وجود هزینه های مخفی

بسیاری از افرادی که به صورت اینترنتی و از طریق طراحی سایت به فروش محصولات خود می پردازند این نکته به مشتریان خود یاد آور نمی شوند که هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد و در بسیاری از موارد به دلیل مسافت طولانی هزینه ی بالای پیک و ارسال برای مشتریان خوشایند نمی باشد.

  • امنیت و حریم شخصی

با رواج خرید و فروش های غیر حضوری از طریق طراحی سایت سر و کله بسیاری از افراد شیاد و کلاه بردار در این زمینه پیدا شد. به این صورت که در قبال دریافت وجه از مشتریان کالایی برای آن ها ارسال نمی شد و مخاطبان به دلیل عدم دسترسی به این افراد پول خود را از دست می دهند به علاوه بسیاری از افراد سود جو اقدام به دریافت اطلاعات بانکی شما می کنند و در فرصت مناسب حساب شما را تخلیه می کنند پس توجه داشته باشید که از طراحی سایت هایی خرید کنید که از اعتبار و نماد اعتماد الکترونیک بر خوردار باشند.

  • کیفیت مناسب

از آنجایی در خرید های غیر حضوری از طریق طراحی سایت کالا ها ملموس نیستند شما از کیفیت کاری که سفارش می دهید مطمئن نیستید و در برخی موارد کالای دریافتی با تصورات شما اختلاف بسیاری دارند پس برای اطمینان بیشتر به سراغ طراحی سایت هایی بروید که به ارائه جزییات کامل از محصولات خود می پردازند.

 

طراحی سایت تهران

معایب طراحی سایت تجارت الکترونیک برای صاحبان کسب و کار:

  • تعدیل نیرو کاهش افراد مشغول به کار
  • رقابت تنگاتنگ با سایر رقبا و آپدیت طراحی سایت به صورت مداوم
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته و پاسخ به کالا های مرجوعی
  • نداشتن اطلاعات کافی در این زمینه
  • وجود مشکلات پرداختی مشتریان