اشتباهات متعارف در پروژه های طراحی سایت
اشتباهات متعارف در پروژه های طراحی سایت
05/01/2017
بررسی اصول طراحی فروشگاه های آنلاین
07/01/2017
نمایش همه

معرفی ۳ ترفند جهت افزایش کاربرد طراحی سایت

کاربرد طراحی سایت

 

معرفی ۳ ترفند جهت افزایش کاربرد طراحی سایت : در این مقاله از سری مقالات طراحی سایت لیموترش قصد داریم شما کاربران عزیز را با ۳ ترفند مهم و موثر در افزایش کاربرد طراحی سایت ، آشنا نماییم لذا تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

امروزه شاهد گسترش روز افزون وب سایت ها و فضای اینترنت میان افراد جهان می باشیم لذا رسیدن به محبوبیت در این فضای رقابتی امری دشوار به حساب می آید . برای دست یابی به بهترین جایگاه در این حوزه مسلما راهکار هایی می بایست وجود داشته باشد . در ادامه با ۳ مورد از مهم ترین راهکار ها در کاربرد طراحی سایت با شما همراه خواهیم بود .

کاربرد طراحی سایت

تاثیر میزبانی قدرتمند وب سایت در افزایش کاردبر وب سایت :

اولین گام در شروع یک پروژه ی طراحی سایت و راه اندازی یک وب سایت ، انتخاب domain یا دامنه می باشد که نسبت به نوع فعالیت یک وب سایت متفاوت می باشد .  پس از انتخاب domain name ، زمان خرید فضای میزبانی وب سایت یا host می باشد که نسبت به کاراکتر های گوناگون موجود در طراحی سایت می تواند متفاوت باشد . در این میان نکته ی قابل توجه این است که در واقع فضای هاستینگ همانند مالکیت یک دفتر کاری یا فروشگاه می باشد لذا هر چه این فضا بزرگ تر باشد ، کاربران آسان تر می توانند از وب سایت شما بازدید و استفاده نمایند .

کاربرد طراحی سایت

تاثیر فعالیت در رسانه های اجتماعی در افزایش کاربرد سایت :

با توجه به افزایش استفاده از شبکه های اجتماعی توسط کاربران اینترنت ، فعالیت در این شبکه ها کمک شایانی به افزایش بازدید کنندگان وب سایت تان خواهد کرد .

کاربرد طراحی سایت

سئو وب سایت برای موتور های جستجوگر :

طبق آمار های به دست آمده امروزه بهینه سازی و سئو وب سایت به یکی از پرکاربردترین روش ها در افزایش رتبه سایت و خدمات طراحی سایت مبدل شده است . همواره روش های سئو سایت در حال تغییر می باشد و نمی توان روش مشخصی را در این راستا نام برد اما یکی از مسائلی که هرگز از مبحث سئو وب سایت جدا نمی شود تاثیر موتور های جستجو می باشد . در واقع اگر وب سایت شما از رتبه ی بالای برخوردار باشد روزانه کاربران بسیاری از طریق جستجو در موتور های جستجوگر وارد وب سایت تان خواهند شد و از خدمات طراحی سایت تان بهره مند می شوند .