طراحی سایت چهره پردازی
10/11/2018
طراحی سایت
آشنایی با اصول اولیه در طراحی سایت
10/11/2018
نمایش همه

معروف ترین طراحان سایت

طراحی سایت

معروف ترین طراحان سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

مزایا و سودمندی های اینترنت و سایت های مجازی برای عموم پیداست و اغلب کسب و کارها از این طریق برای معرفی حرفه و کار خود استفاده می کنند و طراحی سایت ویترین و کاتالوگی دائمی برای معرفی شبانه روزی کالاها و خدمات آنهاست . شما می توانید با طراحی سایت تمامی اطلاعات لازم را برای کار و حرفه ی خود به نمایش بگذارید و از طریق سئو و بهینه سازی طراحی سایت ، از رقبان خود در زمینه ی کاری خود پیشی بگیرید. شرکت طراحی سایت نونگار پردازش یکی از با سابقه ترین و معروف ترین شرکت های طراحی سایت در شهر تهران بوده که روزانه مشتری های بسیار زیادی به این شرکت جذب می شوند.

 

معروف ترین شرکت های طراحی سایت

این که طراحی سایت شما توسط چه شرکت و طراحی انجام بشود بسیار حائز اهمیت می باشد و در موفقیت کاری شما تأثیر چشمگیری خواهد داشت ، طراحی سایت شما باید سرعت بالا و قابلیت استفاده ی آسان برای کاربران داشته باشد و طراحی و برنامه نویسی آن متناسب با کسب و کار شما و نیازهای شما و مخاطبانتان باشد. طراحی سایت خوب لزوما قیمت بالا ندارد بلکه توجه به این نکته که توسط چه سایتی و چه طراح و برنامه نویسی طراحی سایت شما طراحی بشود بسیار حائز اهمیت می باشد. معروف ترین طراحی سایت های جهانی عبارتند از: گوگل فیسبوک یوتیوب یاهو بایدو ویکی پدیا بلاگ اسپات ویندوز لایو توئیتر آمازون

 

معروف ترین شرکت های طراحی سایت دنیا عبارتند از:

  • Intechnic ( شرکتی در شیکاگو که دارای سازمان بازاریابی دیجیتال UX می باشد )
  • Lounge Lizard (شرکتی که در سال ۱۹۹۸ فعالیت خود را در نیویورک شروع کرده است که شامل گروهی ازطراحان NYC با رتبه ی بالا در بازاریابی می باشد )
  • WebpageFX (از شرکت های طراحی وب سایت محبوب و پرطرفدار در پنسیلوانیا میباشد که در سال ۱۹۹۷ تأسیس شده است.که جوایز زیادی را کسب کرده و از بازاریابان اینترنتی می باشند.