طراحی سایت
نقش پلاگین ها در طراحی سایت
06/05/2019
طراحی سایت
سئو سایت
06/05/2019
نمایش همه

منظور از فرم سازها در طراحی سایت چیست

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

منظور از فرم سازها در طراحی سایت چیست این که آیا شما نیاز به یک سیستم بازخورد، فرم تماس و یا یک نظرسنجی وجود دارد، گزینه های زیادی در طراحی سایت وجود دارد که برای شما وجود دارد. این لیست پلاگین مختلف وردپرس را ایجاد می کند و پلاگین هایی را برای شما ایجاد می کند تا طراحی سایت وردپرس خود را بهینه سازی کنید. به طور کلی، هیچ کدام از اینها نیازی به تغییر در کد خود ندارند. در عوض، سفارشی سازی کامل با CSS، یا به عنوان یک گزینه برای افرادی که این کد ها را می دانند، در طراحی سایت ارائه می شود. در هر صورت، یک فرم تماس حرفه ای چیزی است که می تواند طراحی سایت شما را به سطح بعدی برساند.

مهم است که از آنها استفاده کنید تا یک پیوند پایدار بین مشتریان خود و خودتان ایجاد کنید در غیر این صورت ممکن است در طراحی سایت منجر به پاسخگویی شود. اکثر این گزینه ها نیاز به دانش گسترده ای از یا کد ندارند. همه شما باید بدانید که چگونه باید آنها را نصب کنید و راه خود را در طراحی سایت ادامه دهید. برای بهترین پلاگین سازنده فرم، به لیست زیر مراجعه کنید و براساس نیازهای منحصر به فرد در طراحی سایت خود انتخاب کنید.

 

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

طراحی سایت وردپرس

با این حال، اگر شما یک طراحی سایت وردپرس دارید، اما روند بسیار ساده تر از تصور شماست. این احتمال وجود دارد که شما بدانید که چگونه وردپرس کار می کند، و سهولت که شما به معنای واقعی کلمه می توانید پلاگین های خاصی را به آن متصل کنید، دوم به هیچ کدام نیست. به همین دلیل است که وردپرس یک کالای ارزشمند برای صاحبان طراحی سایت است. یکی دیگر از چیزهای مهم در مورد وردپرس این است که کاملا منبع باز است.

این بدان معنی است که می توان آن را با تغییر کد طراحی سایت ویرایش و تغییر داد. اما تغییر دادن کد در مورد دانستن زبان برنامه نویسی و نحو پیچیده کامپیوتری نیست. در بیشتر موارد، شما فقط باید افزونه ها را برای تغییر کد نصب کنید مگر اینکه شما می خواهید این کد را به صورت دستی تغییر دهید. اگر فکر میکنید که یک فرم تماس برای طراحی سایت خود اضافه کنید، گزینه های زیادی برای انتخاب شما وجود دارد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

سازندگان فرم در طراحی سایت

جوفرم به عنوان یکی از سازندگان برتر قالب در وردپرس، کاربران را با استفاده از رابط های ساده و فرم های استثنایی در طراحی سایت ارائه می دهد. آنها یک سازنده کشیدن و رها کردن را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد اشکال خود را در طراحی سایت از زمین بسازید. آنها همچنین اجازه می دهند که داده های ارسال شده با فرم ها از طریق ایمیل به شما منتقل شوند. این همچنین با بسیاری از تم ها و سبک های مختلف برای شما به طور کامل سفارشی فرم تماس خود را در طراحی سایت.

فرم تماس در طراحی سایت این فرم تماس با ای جی ای ایکس به شما یک فرم تماس ظریف طراحی شده و فوق العاده مفید برای طراحی سایت وردپرس شما می دهد. این کد از و کد های پی اچ پی استفاده می کند و اگر می دانید پی اچ پی را می توان در طراحی سایت ویرایش کرد. هر زمان که بازخورد از طریق فرم تماس ارسال می شود، شما بلافاصله از طریق ایمیل و پیام مستقیم مستقیم توییتر مطلع خواهید شد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

ضرورت بازبینی در طراحی سایت

با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان! بر خلاف اکثر فرمهای دیگر، این یکی در واقع برای نمایش بازخورد عمومی در یک پنجره مودال که برای بحث عمومی در طراحی سایت استفاده می شود، اجازه می دهد. این چهار دسته مختلف بازخورد، ایده ها، ستایش ها، سوالات و مشکلات را فراهم می کند و تقریبا هرزنامه را به طراحی سایت خود اختصاص می دهد.

ایمیل پشتیبانی در طراحی سایت این افزونه برای کاربران ساده است و همچنین برای وب مسترها ساده است. فرم پشتیبانی به چندین قسمت تقسیم می شود و هر قطعه جدید بازخورد، یک بلیط مربوطه را در طراحی سایت دریافت می کند. این بلیط ها و بازخورد در صندوق پستی سازماندهی شده و بلافاصله از هر بلیط جدید از طریق ایمیل در طراحی سایت مطلع خواهید شد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

فرم تماس جادوگر و نقش آن در طراحی سایت

این پلاگین به شما امکان می دهد انواع مختلفی از فرم ها را در طراحی سایت ایجاد کنید، گرچه بیشتر برای فرم های تماس به کار می رود. آنها گزینه های مختلفی برای فرم های تماس در متن جعبه دارند. آنها همچنین سازندگان فرم، پشتیبانی از آن و ویرایش را در طراحی سایت ارائه می دهند. این افزونه یک سازنده فرم تماس با خود نیست، اما اجازه می دهد تا چندین فایل را در یک بار آپلود کنیم. بنابراین، هر گونه بازخورد، سوالات، شکایات و یا نظرات می تواند در طراحی سایت به طور همزمان با کلیک یک دکمه آپلود.

فرم های متحرک در طراحی سایت سازنده این فرم سهولت و کنترل را با یک ویرایشگر پویا در طراحی سایت به شما می دهد. این اجازه می دهد تا شما را به ایجاد انواع اشکال مختلف از جمله فرم های تماس، فرم های بازخورد، و حتی آزمونها. همه شما باید انجام دهید این است که گزینه های خاص را به فیلدهای مورد نیاز بکشید و رها کنید و سپس در طراحی سایت آماده باشید که بروید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

فرم بازخورد در طراحی سایت

این افزونه طراحی سایت وردپرسی شما را با یک دکمه بازخورد فوری فراهم می کند. جعبه بازخورد برای کاربر برای ورود بازخورد خود ظاهر می شود. این محصول به شما امکان می دهد تمام بازخورد را در راحتی وجوه مدیریت وردپرس خود مشاهده کنید. شما همچنین می توانید در مورد هر گونه بازخورد جدید از طریق ایمیل، اگر دوست دارید، در طراحی سایت هشدار داده شود. همانطور که از نام آن پیداست، این افزونه به شما امکان می دهد فرم های بازخورد، نظرسنجی ها و آزمونها را در طراحی سایت ایجاد کنید.

هنگامی که این اشیاء منتشر می شوند، به عموم باز خواهند گشت. سپس می توان آنها را تجزیه و تحلیل کرد تا ببینید که چگونه بهتر می توانید کارهای داخلی طراحی سایت خود را بهبود بخشید. مانند فرم انتقادات و پیشنهادات مدال خود، فرم تماس با مدال برای ۹۰ درجه شامل یک دکمه “تماس با ما” در طراحی سایت شما است. این همان کارکرد لایت باکس را در حالی که آدرس ای پی های هر فرستنده را نیز می گیرد، در طراحی سایت استفاده می کند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

آشنایی با سیستم تایید سن در طراحی سایت

اگر صفحه وردپرس شما هر محتوای بالغی داشته باشد، مهم است که آن را با یک سیستم تأیید سن در طراحی سایت کنترل کنید. این دقیقا همان چیزی است که این پلاگین برای شما انجام می دهد. این فرم را ایجاد می کند که افراد را قادر می سازد تا تاریخ تولد خود را تا قبل از ورود به طراحی سایت خود شرایط خود را بپذیرند. اهمیت پیوست ها در طراحی سایت این افزونه به کاربران اجازه می دهد تا به همراه فایل پیوست خود در طراحی سایت بازخورد بدهند. اگر آنها یک تکه بازخورد خاص را در یک فایل جداگانه ترسیم کرده باشند، می توانند آن را با این فرم تماس بفرستند. این همچنین از سیستم امنیتی “کشیدن و رها کردن” استفاده می کند که در اکثر موارد امن تر در طراحی سایت است.

 

فرم طرفدار در طراحی سایت

این پلاگین از گوگل مپس استفاده می کند تا هر مشتری بالقوه را در اختیار شما قرار دهد که در آن عملیات شما از آن در طراحی سایت خارج شده است. هر زمان هر کسی یک فرم تماس را باز می کند، آنها خواهید دید که در آن کسب و کار شما است و قادر به شکایت یا نظر درست در طراحی سایت است. این یک پلاگین فرم تماس استاندارد است که از ای جی ای ایکس استفاده می کند تا هیچ یک از پهنای باند خود را نخرید، که مزیت واقعی آن در طراحی سایت است. طراحی فرم تماس ساده، براق و پر از گزینه های قابل تنظیم در طراحی سایت است. نقش پلاگین ها در طراحی سایت که از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

عملکرد فرم بازخورد با سیستم رأی گیری در طراحی سایت

این سیستم بازخورد نوآورانه به کاربران اجازه می دهد محتوای ایجاد کنند و سپس توسط کاربران دیگر رای دهند. به عنوان مثال، یک کاربر ممکن است یک ایده را بسازد و این ایده برای طیف گسترده ای از کاربران دیگر برای رای دادن در طراحی سایت در دسترس خواهد بود. البته، شما می توانید این رای ها را مشاهده کنید و تصمیمات را بر اساس آنچه که کاربران به نظر می رسد در طراحی سایت ترجیح می دهند. جنبه های خاصی وجود دارد که هر طراحی سایت نیاز دارد تا خود را حرفه ای بنامد. البته، قابلیت حمل و نقل، کیفیت زیبایی شناسی و محتوای استثنایی، بخش عمده ای از این قانون را تشکیل می دهد.

با این حال، گزینه های دیگر باید به یک طراحی سایت اضافه شود تا درخواست تجدید نظر به یک پایگاه مشتری گسترده شود. داشتن یک فرم تماس با کیفیت یا بازخورد با کیفیت بالا می تواند به طور موثر شما را به هر مشتری متصل کند. اکثر طراحی سایت ها نوع خاصی از فرم تماس را دارند تا مشتریان و بازدیدکنندگان آنها بتوانند با آنها ارتباط برقرار کنند. برای بعضی از افراد ممکن است به دنبال یافتن فرم تماس در طراحی سایت مناسب باشد.