طراحی سایت
بزرگترین شرکت طراحی سایت تهران
27/04/2019
طراحی سایت
اهمیت صفحه اصلی طراحی سایت
28/04/2019
نمایش همه

منظور از ناوبری در طراحی سایت چیست

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

منظور از ناوبری در طراحی سایت چیست منوهای ناوبری آسان و موثر به طور موثر در تجربه کاربر کمک کرده و جستجوی را در طراحی سایت بهبود می بخشد. امروز، ما قصد داریم تا برخی از راه حل های ناوبری جالب، اصلی و حتی پیشگام را بررسی کنیم که واقعا در طراحی سایت جذاب و قابل توجه است. برخی از آنها پیچیده تر از آنچه که از مفاهیم ناوبری مشترک انتظار می رود، پیچیده تر است. اصالت این ایده تنها دلایلی نیست که ما تصمیم گرفتیم چنین لیستی را در طراحی سایت ایجاد کنیم.

اکثریت نمونه ها شامل استفاده از تکنیک های پیشرفته برای ایجاد مجموعه الهام بخش، آموزنده و شناختی در طراحی سایت است. بررسی جاوا در طراحی سایت  منوی هدایت جاوا دارای یک منوی ناوبری منحصر به فرد، منظم در طراحی سایت است. خطوط نازک راست، طرح شبکه، طرح رنگ سیاه و سفید و تایپوگرافی تیز و تیز، ظاهر واقعا ظریف با توجه به هندسه جذاب است که کاملا با یک پس زمینه نور در طراحی سایت تولید می شود.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت بلوساهو

نمونه های منو این تیم به طرز ماهرانه ای برای یک راه حل کاملا هوشمندانه ای که بلافاصله در طراحی سایت به چشم می آید، می رود. در نگاه اول ممکن است به نظر برسد که این یک تصویر پایه تصویر است، با این حال نقاط پالس قرمز که با علامت های منو همراه هستند، نشان می دهد که همه چیز به همان اندازه در طراحی سایت ساده نیست. در واقع، آیتم های منو تعاملی هستند، بنابراین شما فقط می توانید با کلیک بر روی اشاره گر و رفتن به صفحه که شما نیاز دارید. این یک راه حل کاملا جالب است که بر اساس واقعیت مجازی است. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید!

شامل بیش از ۱۰۰ جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان! طراحی سایت اول شخص اول شخص دارای یک صحنه مکعبی پیچیده و حیرت انگیز با چشم انداز دقیق در طراحی سایت اجرا شده است که جذاب است. چه چیزی بیشتر است، جسم دو تغییر دارد: روز و شب. البته، این یک ناوبری اصلی نیست، بلکه فقط جزء است که در نظر گرفته شده است تا شما را در طراحی سایت درگیر کند، با این حال این ایده و همچنین یک اعداد بسیار دقیق که تقویت شده توسط جلوه های پویا کاملا فوق العاده و بی نظیر در طراحی سایت است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت شرکت نعنا

طراحی سایت شرکت نعنا یک طراحی باور نکردنی دارد. این طراحی سایت دارای تصاویر دست کشیده شده است که از طریق انیمیشن به زندگی می پردازند. همانطور که در چنین پروژه های طراحی سایت هنری مناسب است، تمام عناصر شامل ناوبری در یک شیوه و سبک ساخته می شوند. هر یک از آیتم های منو دارای دو تفسیر از جمله نسخه رنگی است که در آن گذار بین آنها با یک اثر دلپذیر در طراحی سایت تحریک می شود. طراحی سایت ویبو لاتین در اینجا تیم همچنین دادلس را به منظور ایجاد صفحه ی برجسته از جمعیت، در طراحی سایت لمس میکند. تمیز کردن رنگ مونو کروماتیک همراه با تایپوگرافی دست نوشته و دهها کاراکتر متحرک نه تنها قادر است فضای جشنواره را در طراحی سایت تقویت کند بلکه همچنین یک نوع ناوبری اصلی است که به نظر بسیار انگیزه ای است.

طراحی سایت پیت ناته مجموعه نمونه آنلاین از پیت ناته با شورش رنگی مشخص شده است که طراحی سایت هوای خلاقیت و مثبت را نشان می دهد. صحنه های شهری که از عناصر سبک پر جنب و جوش تشکیل شده است چیزی جز یک ناوبری اصلی است که نوعی زمین بازی در طراحی سایت است. نه تنها توسعه دهنده عناصر دینامیکی مختلف مانند حرکت ماشین ها و قایق ها را اضافه کرده است، بلکه به شما اجازه می دهد که اجزای ترکیب را فقط با کلیک کردن در طراحی سایت حذف کنید. این یک راه حل جذاب و سرگرم کننده است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت ماتیلد جاکون

صفحه اصلی نمونه کارهای آن یک جزء  ناوبری دایره ای تعاملی است که در طراحی سایت جالب است برای بررسی. در اینجا، بیشترین بخش برای ناوبری از طریق نمونه کارها رزرو شده است. هر بخش لینک شخصی در طراحی سایت است. طراحی سایت مویرا یانگ این طراحی سایت از ظرافت با توجه به صفحه فرود صفحه تصحیح شده خود با یک مضرب طبیعی طبیعی، شعله ور می کند. ناوبری به اندازه معمول نیست؛ هر لینک زیر نقطه نورانی لرزاننده در نزدیکی درخت پنهان در طراحی سایت است. طراحی سایت بکنولومبیا بسیار شبیه به مثال قبلی، صفحه اصلی دارای چشم انداز است که با عناصر پویا در طراحی سایت پر شده است.

با این حال، باید اشاره کنم که از یک فلش پلیر درخواست می کند، که در عصر در طراحی سایت کاملا غیر قابل توجه است طراحی سایت نات تحقق مینیمالیسم ارزش توجه دارد. این مسائل مربوط به جنبه های طراحی سایت و همچنین ساختار کل را در بر می گیرد. فقط نگاهی به این صفحه تمیز و تقریبا خالص با تعداد زیادی فضای خالی که شامل تنها چندین جزء است که در سراسر صفحه ظریف پراکنده شده اند نگاهی بیاندازید. آنها نمایه های نمونه کارها را به شیوه ای کاملا غیر معمول در طراحی سایت نشان می دهند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت کارمن رزلاو

نمونه کارهای آنلاین آن دارای لمس شخصیت است که خود را از طریق یک تصویر منظم تصویری پیچیده در طراحی سایت نشان می دهد. علاوه بر این، آن را نقش ابزار ناوبری غافلگیر کننده ایفا می کند. بخش خوش آمدید به نظر مثبت در طراحی سایت پیچیده است. طراحی سایت اوریلو از بازدیدکنندگان با یک مرکز کنترل خطی نفیس در طراحی سایت استقبال می کند. خنده دار و زیبا، به کاربران اجازه می دهد تا کارهای زیادی انجام دهند و همچنین از طریق پروژه طراحی سایت حرکت کنند. متاسفانه، نسخه های تلفن همراه و تبلت دارای یک صفحه فرود جایگزین هستند. بزرگترین شرکت طراحی سایت تهران شرکت نونگار پردازش می باشد این شرکت با سابقه بی نظیر خود تاکنون نمونه کارهای بسیار موفقی را در کارنامه درخشان خود قرار داده است.

برای دریافت تجربه کامل از نسخه دسکتاپ در طراحی سایت بازدید کنید. طراحی سایت اوکی کاید بیشترین استفاده از راه حل های پیشرفته را با استفاده از ناوبری مبتنی بر ویدیو تمام صفحه در طراحی سایت انجام می دهد. تیم به شدت به تاثیر بصری که به آنها اجازه نمی دهد، به تکیه می کند. طراحی سایت رنگ های حرکتی رنگ های حرکت شما را در یک سفر دوست داشتنی از طریق درام های کلاسیک آمریکایی می برد. این طراحی سایت شامل یک ناوبری واقعی و جذاب از طریق قسمت های فیلم است. این علامت های شناسایی ندارد، فقط یک سری رنگارنگ از خطوط و یا مربعات بسیار نازک که به فریم ها در طراحی سایت منجر می شود.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت سلام نیکولاس

نمونه کارها آنلاین توجه کاربران را در کار از اولین ثانیه در طراحی سایت تمرکز می کند. هنرمند یک راه حل تازه ای را که شامل تظاهرات اقلام نمونه کارها در یک شیوه جذاب بصری است، تطبیق داده است. طرح بندی به نوارهای تعاملی پر جنب و جوش نسبتا گسترده و گسترده شکسته شده است، که هر کدام به طور مشخص یک کار انتخابی را در طراحی سایت مشخص می کنند. طراحی سایت گریموویول آیا می خواهید یک سفر کوتاه و به یاد ماندنی را از طریق آن در طراحی سایت انجام دهید سپس از این طراحی سایت بالای صفحه بازدید کنید. این به شما اجازه می دهد در واقع خیابان های شهر را با برخی از عناصر تعاملی جالب در مسیر راه اندازی کنید.

طراحی سایت پیست های لیجنز صفحه اول ظاهر به یاد ماندنی خود را به دو قسمت اساسی در طراحی سایت تقسیم می کند: جلوه های تصویری دیدنی و جذاب، که تن و ناوبری را تنظیم می کند که به شما این امکان را می دهد که پروژه طراحی سایت را به طور مولدتر مورد بررسی قرار دهید. ناوبری فوق العاده ای که در مرکز قرار گرفته است مانند یک دستکش به لطف ظاهر ظریف و سبک آن، مناسب است. هر رمبو دارای یک ویدئو کوتاه همراه است که از عنوان در طراحی سایت پشتیبانی می کند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت ساپو

دارای یک بطری دوست داشتنی جعبه است که از طریق منوی ناوبری مبتنی بر شبکه در طراحی سایت به دست می آید. توسعه دهنده هماهنگی بلوک های جامد رنگ و بلوک های مبتنی بر تصویر را مخلوط، ارائه هر یک از یک اثر آگاه در جهت طراحی سایت. طراحی سایت برزیل را ببینید بازدید از برزیل یک طراحی سایت واقعا مفهومی است که نام پلاک را توجیه می کند. این اجازه می دهد تا شما در مورد کشور با یک سفر تعاملی از طریق خانه، که در آن عناصر مختلف به داستان های خود را در طراحی سایت بگویید طراحی سایت الکساندرو نستاز این طراحی سایت ماهرانه از تایپوگرافی استفاده می کند.

صفحه اول را با ظاهری کاملا ساده و با عجله دوست داشتنی به نمایش می گذارد. در حالی که قلب صفحه با یک عنوان پر از بسته بندی مشخص شده است، اقلام هدایت شده به طور منظم در اطراف آن پراکنده شده است، شکل یک فرم را در طراحی سایت شکل می دهد. راه حل های ناوبری بی رحم و غیرقابل تحمل همیشه قادر به توجه و هیجان دادن به کاربران است. آنها می توانند یک طراحی سایت ابتکاری را به یک شاهکار تبدیل کنند. با این حال، مهم است بدانیم که چه زمانی باید متوقف شود، زیرا امکان دسترسی به صفحه دلخواه بدون نیاز به فشار زیاد است و همواره از اولویت شماره یک برای کاربران صرف نظر از اینکه جالب و جذاب و غیرعادی است، در طراحی سایت به نظر می رسد.