طراحی سایت رستوران
طراحی سایت هدفمند در راستای رسیدن به موفقیت
26/02/2019
دنیای تجارت الکترونیک
شرکت های طراحی سایت حرفه ای در تهران
27/02/2019
نمایش همه

مواردی که قبل از کدنویسی طراحی سایت باید فراگرفت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

مواردی که  قبل از کدنویسی طراحی سایت باید فراگرفت در علم طراحی سایت با توجه به این موضوع که امروزه خیلی از افراد به دنبال کد نویسی هستند .اگر افراد با ایده و هدف مناسب به دنبال این کار بروند صد درصد موفق خواهند شد. کسانی که به تازگی وارد بازار کد نویسی طراحی سایت شده اند با این تصور که می توانند به راحتی تبدیل به یک کد نویس حرفه ای بشوند این کار را اغاز می کنند در صورتی که این تصور کاملا اشتباه است. اکثر افراد پس از مدتی پشیمان می شوند به این دلیل که  برنامه نویسی طراحی سایت طبق انتظار و ذهنیت آنها نبوده پس بنابراین برنامه نویسی علاوه بر دانش نیازمند به علاقه نیز هست. در نتیجه عامل موفقیت هر برنامه نویس طراحی سایت انگیزه و محرک ذاتی اوست.

 

طراحی سایت

وظایف برنامه نویس در طراحی سایت

هر برنامه نویس طراحی سایت بیشترین وقت خودرا صرف اشکال زدایی و برطرف کردن باگ ها می کند و تقریبا ۱۰درصد از وقت خود را صرف نوشتن باگ می کند. تقریبا می توان به این موضوع اشاره کرد که هرکسی توانایی تبدیل شدن به یک برنامه نویس حرفه ای را دارد اما اینکه در مقابل برخورد با خطا چه واکنشی از خود نشان بدهند نیاز به شخصیت خاص در قالب برنامه نویس شدن حر فه ای دارد. برنامه نویس موفق کسی است که وقت خود را صرف پیدا کردن راه حل کند. با توجه به این توضیحات متوجه این موضوع خواهید شد که یک برنامه نویس طراحی سایت موفق کسی است که با علاقه این حرفه را انتخاب کرده باشد. طراحی سایت هدفمند در راستای رسید به موفقیت به درآمدزایی بیشتر شما کمک می کند.

 

طراحی وب سایت

هدف خود را از برنامه نویس شدن مشخص کنید

برنامه نویسی طراحی سایت یک رشته گسترده با صدها زبان قابل برسی است در هر زمینه ای با میلیون ها فریم ورک مختلف مواجه می شوید که به الگوها سطح بالایی می رسید که در موقعیت های مختلف قابل پیاده سازی است. به دلیل گیج شدن در منحنی یاد گیری و تضعیف روحیه اغلب کسانی که تازه شروع به کد نویسی کرده اند در همان ابتدا کار را رها می کنند. اگر هدف دقیق از برنامه نویسی طراحی سایت نداشته باشند ممکن است هرگز یک برنامه نویس موفق نشوند پس  قبل از یادگیری هدف خود را مشخص کنید. اگر درصدد طراحی سایت هستید انرژی خود را متمرکز کنید بروی یاد گیری جاوااسکریپ اگر می خواهید osxبسازید بهتر است سویئفت را یاد بگیرید و اگر بدنبال بازسازی هستید #cرا فرا بگیرید.

 

طراحی سایت تهران

انتخاب کد نویسی به عنوان شغل یا سر گرمی

اگر شما جزء افرادی هستید که کد نویسی را صرفا برای پر کردن وقت آزاد خود فرا می گیرید یا هدف شما از یادگیری کد نویسی طراحی سایت انجام کار در شرکت ها است مشخص کردن هدف در روش مطالعه و پیشرفت شما در این مسیر بسیار تاثیر گزار است. در مسیر برنامه نویسی طراحی سایت شما هر زمان بخواهید می توانید مسیر خود راعوض کنید ولی نکته مهم این موضوع است که برای یاد گیری هدف واحدی داشته باشید و در این صورت کد نویسی و برنامه نویسی طراحی سایت برای شما آسان تر خواهد شد.