طراحی سایت
افزایش بازدهی کار در طراحی سایت
03/03/2019
سبک سازی در طراحی سایت
آنالیز طراحی سایت توسط موتورهای جستجوگر
04/03/2019
نمایش همه

نحوه استفاده از رنگ در پروژه طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

نحوه استفاده از رنگ ها در پروژه های طراحی سایت استفاده از رنگ های استیل در طراحی سایت بیش از یک روند اخیر است، طراحان تکنیک برای سالیان متمادی برای ایجاد تصاویر پرکاربرد استفاده می کنند. وقتی می بینید که پاستیل پین های رنگی، بلوز و زرد ممکن است به ذهن برسد اما برای این نوع پالت رنگ خیلی بیشتر است. پاستل ها لازم نیست نوزاد را به آنها حس کنند. در صورتی که با عناصر دیگر به شیوه مناسب در طراحی سایت ترکیب شده باشد، این رنگ ها کاملا جسور هستند. در اینجا ما 10 راه را برای استفاده از رنگ های استیل در طراحی سایت بر اساس سایت هایی که به خوبی کار می کنند نگاه می کنیم. پوشش پاستل در عکس ها یا عکس های گرفته شده در شرایط روشنایی مناسب می تواند یک طراحی سایت زیبا را ایجاد کند. طراح با زنگ های خاموش تر در یک عکس، منطقه ای را برای قرار دادن عناصر دیگر در دسترس قرار می دهد. با استفاده از عکس های عکاسی همچنین می توانید کنتراست را با عناصر دیگر مانند لوگو یا دکمه ها در طراحی سایت ایجاد کنید. همچنین توجه داشته باشید که چگونه زیبایی لوگو متناسب با عکس پاستل است. این همان مفهوم یک دکمه بزرگ روحانی نیز خواهد بود.

 

طراحی سایت

ایجاد پس زمینه ی مدرن در طراحی سایت

پس زمینه بافتنی می تواند یک راه عالی برای استفاده از بسیاری از رنگ بدون کاربران شدید در طراحی سایت باشد. به دلیل تناقضات پنهانی سایه ها، آنها می توانند برای پوشش بیشتر بوم بدون احساس خیلی قوی استفاده شوند. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان یک روند مشترک در هنگام کار با پس زمینه های پاستل، استفاده از تغییرات رنگ یکنواخت برای یک رنگ مانند مادر عزیز است. رنگ تک رنگی زیبا و متناسب با عناصر متن سفید در طراحی سایت ایجاد می کند. این تکنیک فقط با تایپوگرافی سمت راست جفت شده است و همچنین یک حالت مدرن با احساس هپستر در طراحی سایت ایجاد می کند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

استفاده از پالت رنگ مناسب در طراحی سایت

در حالی که شما اغلب در جملاتی و پاستل در همان جمله فکر نمی کنید، این نوع پالت رنگ می تواند به شما کمک کند طرح های جسورانه ای در طراحی سایت ایجاد کنید. از آنجا که پاستیل تمایل به عقب می افتد، آنها انتخاب خوبی هستند اگر شما می خواهید چیزی در اطراف آنها انجام دهید. ماری کبریب این کار عالی را در طراحی سایت انجام می دهد. رنگ های پاستیل خیلی جسورانه هستند اما هنوز هم ظاهرا از راه بیرون آمده اند تا شما بتوانید زن را از لایه های رنگی ببینید. جسارت پاستل ها به شما کمک می کند تا تصویر را تمرکز و بر روی تصویر تمرکز کنید، یک پس زمینه کاملا خاموش می تواند تاثیر کمتری در طراحی سایت داشته باشد.

بسیاری از طراحان پاستیل درخشان، از نسخه های برخی از رنگ های فوق العاده روشن که در شروع ظهور طراحی مسطح محبوب بودند، استفاده می شود. در مورد استفاده از دستمال کاغذی در پروژه های طراحی سایت مسطح خوب است که رنگ ها همان احساس و نگاه کلی را دارند، اما به طور یکسان در فضای مجازی برای کاربر توجهی ندارند. طرح بندی رنگ پاستل و صاف کمی ساده تر از استفاده از رنگ برای هدایت کاربران به بخش های خاصی از صفحه نمایش و یا برجسته کردن عناصر متن در طراحی سایت مهم است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

تاثیر استفاده از رنگ پاستیل در طراحی سایت

چگونه می خواهید بازدیدکنندگان در طراحی سایت خود احساس کنند؟ پاستیل عالی است برای ایجاد احساس آرامش و آسایش. اگر این احساسات کلماتی هستند که طراحی سایت یا کسب و کار شما را توصیف می کنند، پالت رنگ پاستیل ممکن است گزینه مناسب باشد. سوئز یک کار عالی برای ایجاد این ارتباط عاطفی با رنگ می کند. همه چیز در مورد تصویر است در رنگ خاموش، رنگ پاستا. و این باعث می شود شما در مورد نشستن در یک مکان آرام و آرام فکر کنید و از یک کاپوچینو گرم لذت ببرید. ببینید که رنگ ساده موثر است؟ رنگ های پاستل یک انتخاب عالی برای تصاویر نیز در طراحی سایت می باشد. از این مفهوم رنگ برای ایجاد چیزی که باعث می شود کاربران نگاه کنند استفاده کنید. تصویر کشویی، هر دو ایده آنچه را با یک آرامش خاص از رنگ کشیده شده، کنار می گذارد. تصاویر پاستل اجازه استفاده از نقاشی هایی را می دهد که ممکن است آنها را در طراحی سایت انتظار نداشته باشید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

ابزار مهم کنتراست و ناوبری در طراحی سایت

رنگ پاستا نباید در خلاء استفاده شود. رنگ پاستل یک ابزار عالی برای ایجاد کنتراست با سایر عناصر طراحی سایت است. کار بسیار خوبی از استفاده از دستمال کاغذی و عکس ها و متن های روشن می کند. جزئیات بخش کوچکی از طراحی سایت وجود دارد، اما آنچه شما می بینید ابتدا تصاویر کودکان و کلمه لبخند است. سپس کاربران متوجه برخی از جزئیات خوب می شوند. پاستیل همچنین می تواند ابزارهای ناوبری بزرگ را در طراحی سایت کمک کند. معموال طراحان طراحی سایت هایی با مرزهای سیاه یا سفید را برای ناوبری طراحی می کنند اما رنگ نیز می تواند در این فضا کار کند. دلیل استفاده از پاستل ها به عنوان ابزار ناوبری می تواند این باشد که آنها از راه دیگر بخش های طراحی سایت خارج می شوند. به عنوان مثال، در عکس این است که کاربران به نظر می رسد اول و واکنش نشان می دهند. عناصر ناوبری به خوبی با محتوا اصلی محتوا ترکیب می شوند، اما از طریق انتخاب رنگ به دلیل بصری اولیه نمی آیند. بخش عمده ای از آنچه که ما با روند رنگ پاستیل امروز روبرو میشویم از طراحی سایت تخت خارج شده است. شرکت های طراحی سایت حرفه ای در تهران که از مقالات کاربردی وب سایت لیموترش می باشد را مطالعه نمایید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

تایپوگرافی در طراحی سایت

طراحان تنها به استفاده از دستمال کاغذی برای تصاویر و پس زمینه ها در طراحی سایت محدود نمی شوند. این سبک رنگ نیز می تواند به تایپوگرافی اعمال شود. اگر چه می تواند روی حیله و تزویر باشد. پاستل ها بهترین استفاده را با تایپوگرافی های بزرگ و جسور در برابر یک پس زمینه قوی تر برای ایجاد بسیاری از کنتراست در طراحی سایت استفاده می شود. با استفاده از یک فونت با ضخامت ضخیم در اندازه بزرگتر، اطمینان حاصل کنید که رنگ خاموش تر روی صفحه نمایش نشان داده می شود. این مفهوم باید برای گروه کوچکی از حروف یا کلمات ذخیره شود و نباید برای کپی بدن در طراحی سایت استفاده شود. استفاده از پاستیل به عنوان بخشی از طرح برای عناصر رابط کاربری یک مفهوم سرگرم کننده است. یکی دیگر از ترفند که از مفاهیم طراحی متولد شده و دکمه ها و دیگر عناصر تشکیل شده است می تواند از رنگ های استیل در طراحی سایت استفاده کند. در طراحی سایت هر کادر کشویی واقعا یک دکمه بزرگ است.

رنگ های پاستیل به کاربران می گویند که کدام جعبه است و باعث می شود که هرکدام به راحتی کلیک کنند یا شیر رنگها نیز به دلیل متضاد با حداقل تصویر اصلی تصویر، برجسته می شوند. هر تصویر در نوار لغزنده از دکمه های پاستیل جدا می شود. کلید استفاده از رنگ های پاستیل در یک پالت رنگ، ایجاد چیزی است که به نظر می رسد تازه، و نه شسته شده است. با کشیدن جادویی با اشباع عمیق که ممکن است انتظار داشته باشید و تصاویر روشن یا عناصر متضاد سفیدی، شما می توانید به ایجاد یک پالت رنگ خاموش با ضربه در طراحی سایت کمک کنید. رنگ های پاستل، طبیعت، ایده آرامش بخش و آرامشان را در اطراف آنها دارند. هنگام ساخت طرح های وب با این نوع طرح رنگ، از آن استفاده کنید. به یاد داشته باشید به خاطر داشته باشید که رنگها با سایر قسمتهای طراحی سایت کلی ارتباط برقرار می کنند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت براساس دیدگاه های قابلیت استفاده

هنگامی که زمان طراحی سایت بود، ما بر اساس چند مرحله گذشته از فرآیند طراحی پیروی کردیم. مدیرعامل مارسیین تریدر ابتدا با بسیاری از طرح های غیر رسمی شروع به کار کرد تا پیش از تصمیم تیمی، آن را به طرح اساسی در طراحی سایت تبدیل کند. برای جلوگیری از طراحی توسط کمیته، مارسیان نهایت قضاوت در مورد اینکه طرح ها به ساخت سیم و مدل سازی با پیشرفت می کنند. پس از حرکت به ، ما یک قاب برای ایجاد بیشتر تغییرات طراحی ایجاد کردیم، سپس بعضی از تعاملات و انیمیشن ها را اضافه کردیم تا آن را به یک نمونه اولیه کم اعتماد تبدیل کنیم. هنگامی که انیمیشن ها برطرف شد، ما در جزئیات نمونه اولیه را در طراحی سایت اضافه کردیم.

تعریف کلی از برنامه ریزی در طراحی سایت روش هایی که در اینجا انتخاب کرده ایم، برای یک فرآیند طراحی سایت سریع طراحی شده است، اما اصول برای شرکت ها و شرکت های کوچک قابل اجرا هستند. درک اهداف کسب و کار، شناسایی گروه کاربری مناسب، و سپس تست هایی را که برای بودجه و جدول زمانی شما در طراحی سایت مناسب است، برنامه ریزی کنید. این کار را انجام دهید و یکی از اولین گام های مهم برای طراحی خود را به پایان رسانده اید. پس از همه، بدترین دشمن در فرآیند طراحی، ابهام است.