طراحی سایت
آشنایی با فریم ورک در بحث طراحی سایت
15/07/2019
نمادشناسی در طراحی سایت
16/07/2019
نمایش همه

نحوه تولید لینک های با کیفیت برای طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

نحوه تولید لینک های با کیفیت برای طراحی سایت نحوه ایجاد آیکن ها در طراحی سایت این چیزی است که شما در جعبه ابزار طراحی سایت خود نیاز دارید و توانایی ایجاد یک آیکون بزرگ برنامه آی او اس. و این آموزش به شما کمک خواهد کرد که فقط این کار را یاد بگیرید. برای شروع، به آیکون برنامه آی او اس در طراحی سایت نیاز دارید. شما می توانید یکی از طرح آیکون آی او اس یا آیکون الگو را دریافت کنید؛ من از دومی استفاده می کنم همانطور که می بینید، صفحه نمایش من تنها شامل آیکون بزرگ پیکسل در طراحی سایت می شود.

این به این دلیل است که من نمی خواستم با عناصر دیگر مقابله کنم شما می توانید فایل آیکون برنامه آیکون را برای فقط شامل آیکون یا مقابله با عناصر باقی مانده در پی اس دی برش دهید و برای طراحی سایت شما مناسب است. یک لایه جدید ایجاد کنید و تمام سند را یک رنگ پس زمینه بگذارید من از در طراحی سایت استفاده می کنم. برای استفاده از ابزار سطل و رنگ در لایه جدید، جی را فشار دهید بعد، یک ماسک در اطراف رنگ پس زمینه به شکل نماد در طراحی سایت اضافه کنید.

 

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

ایجاد شکل پایه در طراحی سایت

از لحاظ فنی، لازم نیست که اپل در هنگام بارگذاری تصویر از گوشه ها برای شما دور باشد. با این حال، برای دیدن تصویر بهتر از چگونگی شکل آیکون، پیشنهاد می کنم با استفاده از ماسک در طراحی سایت استفاده کنید. برای انجام این کار، دکمه کامند یا سی تی آر ال را فشار دهید و روی ماسک لایه در طراحی سایت کلیک کنید. در حال حاضر باید انتخاب مربع از شکل آیکون در پس زمینه آبی وجود داشته باشد با استفاده از کارت پستال شما می توانید.

قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از اکنون سعی کنید به صورت رایگان! برای ایجاد ماسک، نماد ماسک را در پایین لایه در طراحی سایت انتخاب کنید. افزودن گرادیانت در طراحی سایت بعد، روی لایه پس زمینه آیکون راست کلیک کنید و گزینه بلندینگ را انتخاب کنید. ما می خواهیم یک گرادیان کوچک برای پس زمینه اضافه کنیم. فقط چند دقیقه با توجه به بلوک های ساخته شده در کیت ایجاد کنید.

 

ایجاد دایره درونی در طراحی سایت

بخش بزرگی از این طراحی آیکون یک دایره سفید در وسط است. برای ایجاد یک شبکه آیکن آی او اس را دنبال کنید. شما می خواهید از ابزار که زیر دکمه یو استفاده می کنید در طراحی سایت استفاده کنید. یک دایره به اندازه پیکسل بلند و عرض ایجاد کنید. شما می توانید اندازه آن را در پانل پروپرتیز تنظیم کنید، اگر آن را به طور کامل با شبکه در طراحی سایت تنظیم نشده است. رنگ شروع باید باشد و رنگ پایان باید در طراحی سایت باشد. هنگامی که این دارایی ها تنظیم می شوند، شما می توانید یک طراحی سایت کاملا پاسخگو را است.

گرادیان باید خطی باشد برای رسیدن به آن مورب، زاویه را درجه را در طراحی سایت تنظیم کنید. شیب باید تنظیم شود تا از آبی تیره تر در گوشه بالا سمت چپ به آبی روشن در گوشه پایین سمت راست حرکت کند. اگر رنگ ها را مخلوط کنید، زاویه را به درجه را در طراحی سایت تغییر دهید سبک دایره در طراحی سایت حالا که دایره داریم، باید آن را سبک کنیم. دایره باید سکته مغزی، سایه و گرادیان را به آن اضافه کند؛ پس بگذارید یک به یک در طراحی سایت اضافه کنیم.

 

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

اضافه کردن شیب در طراحی سایت

این یک شیب شعاعی است زیرا ما می خواهیم وسط دایره برخی از درخشش را به آن بدهیم. اطمینان حاصل کنید که سفید در مرکز در طراحی سایت قرار دارد و خاکستری روشن در خارج از گرادیان است. همچنین، مقیاس را حداکثر کنید و آن را به در طراحی سایت تنظیم کنید. مقیاس را تنظیم کرده و آن را به تنظیم کنید. رنگ ها در طراحی سایت سقوط در اطراف دایره به نظر می رسد مثل مرز ضخیم. سکته مغزی را در داخل قرار دهید و مطمئن شوید که ضخیم است.

اندازه گیری های من را به پیکسل را در طراحی سایت تنظیم کرده ام. علاوه بر این، سکته مغزی شامل یک شیب است. رنگهایی که برای شیب استفاده میشوند، یک نسخه سبکتر شیب پس زمینه از آیکون در طراحی سایت است. گرادیان با رنگ آبی روشن شروع می شود و با رنگ کمی تاریکی و اشباع، به پایان می رسد. شیب باید به صورت مورب با نور آبی براق و آبی تیره به سمت پایین در طراحی سایت تنظیم شود. برای دستیابی به این زاویه، درجه را در طراحی سایت تنظیم کنید.

 

سایه درونی در طراحی سایت

از لحاظ فنی، سایه درونی یک تابش سفید است و شما می توانید از درخشش درونی در طراحی سایت استفاده کنید. تنظیم حالت مخلوط را به طور عادی کاهش فاصله تا درخشش سفیدی باید کمی از سکته مغزی باشد تا اندازه آن به اندازه پیکسل در طراحی سایت باشد آخرین چیزی که باید انجام دهید این است که سایه را به دایره اضافه کنید. این امر به مرز ضخیم سکته مغزی تعریف بیشتری می دهد. این دایره را به طور کامل از پس زمینه آبی در طراحی سایت جدا خواهد کرد.

در سایه افتادن، کدورت را به تغییر دهید بعد، فاصله را به کاهش دهید، اما اندازه آن را کمی کوچکتر افزایش دهید. من پیکسل را در طراحی سایت انتخاب کردم. ایجاد نماد در طراحی سایت آخرین چیزی که این آیکون نیاز دارد آیکون است. من یک مداد انتخاب کرده ام یک آیکون در اسلایس بری را پیدا کنید و آن را به پی اس دی در طراحی سایت خود ببرید. اطمینان حاصل کنید که آیکون بزرگ است چرا که فایل ما در حال کار بر روی بیش از پیکسل بلند و گسترده است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

آیکون های کاربردی طراحی سایت

اگر می خواهید از آیکون مداد من انتخاب کنید، می توانید از پروژه طراحی سایت اسم آن را دانلود کنید.  وارد کردن آیکون به فایل خود و تغییر اندازه آن اگر از همان آیکون مداد به عنوان من استفاده می کنید، می خواهید این آیکون را در حدود در طراحی سایت تغییر دهید. از راهنمای راهنمای آی او اس برای کمک به شما در اندازه گیری تصویر به کوچکترین دایره در طراحی سایت استفاده کنید. آیکون قلم در طراحی سایت برای گرفتن آیکون به صورت عمودی، آن را به درجه می چرخانید.

برای انجام این کار، کنترل تی را در طراحی سایت فشار دهید. در بالای نوار بالا درجه با نماد مثلث کوچک در طراحی سایت وارد کنید گرچه این کاملا اختیاری است. دو مرحله آخر در طراحی آیکون برنامه آی او اس ظاهر آیکن مداد است. اکنون که وارد کرده اید و نماد مداد را قرار داده اید، آن را سبک کنید. این آیکون باید یک پوشش اضافه گرادیان اضافه شود و همچنین یک سایه درونی در طراحی سایت باشد.

 

نقش گرادیان در طراحی سایت

گزینه های مخلوط کردن لایه مداد را باز کنید تا یک شیب گرادیان اضافه کنید. گرادیان ما اضافه خواهد شد رفتن به همان گرادیان همان همانطور که ما در زمینه آبی از کل آیکون در آغاز از آموزش در طراحی سایت اعمال شده است. گرادیان را با رنگ آبی روشن شروع کنید و آن را با آبی تیره تر پایان دهید. شیب باید در قطر باشد. با این حال، در این زمان، آبی روشن تر در سمت چپ بالا در طراحی وب سایت قرار خواهد گرفت در حالی که آبی تیره تر در پایین سمت راست قرار دارد.

چرخش را در درجه تنظیم کنید تا این زاویه شیب را در طراحی سایت بدست آورید. سایه درونی در طراحی سایت آخرین چیزی که ما باید اضافه کنیم، سایه درونی به آیکون مداد است تا عمق آن را بدست آوریم. آنچه که شما انجام می دهید این است که همه چیز را همانند حفظ کنید، به جز اینکه باید کمبود را در طراحی سایت بسیار سبک تر کنید. من شفافیت خود را تنظیم کردم. سایه هنوز هم وجود دارد، اما نباید بیش از حد تلفظ شود، زیرا در طراحی سایت تهران کل آیکون بر اساس رنگ های روشن، شیب، برجسته و سایه است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

آیکون آی او اس در طراحی سایت

پس از اتمام درج سایه درونی، همه چیز تنظیم می شود. آموزش برنامه آیکون آی او اس به معنای آن است که به شما نشان دهد که چه چیزی برای ایجاد یک آیکون شیک آی او اس در طراحی سایت در نظر گرفته شده است و همانطور که می بینید خیلی زیاد نیست. طراحی نهایی برنامه یک نماد پیچیده است که شما می توانید برای بسیاری از برنامه ها در طراحی سایت استفاده کنید ساخت طراحی سایت در این آموزش تصویری، دیوید به شما نشان می دهد. آشنایی با فریم ورک در بحث طراحی سایت که از جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

که چگونه پوشه ها را به درستی نصب کنید و سی اس اس و جاوا اسکریپت را از کیت در طراحی سایت وارد کنید. دیوید همچنین منطق پشت کد جاوااسکریپت را در انتهای صفحه توضیح می دهد جایزه عالی است. دیوید توضیح می دهد که استفاده از بلوک ها از چارچوب راه اندازی برای دریافت یک طراحی سایت اولیه آغاز شده است و نشان می دهد که چگونه در بعضی از سفارشی های اولیه اضافه یا ترکیب و مطابقت بلوک ها در چارچوب راه اندازی مجدد برای ترکیب سبک های مختلف است.