طراحی سایت هواشناسی تهران
17/12/2018
اصطلاحات طراحی سایت
انتخاب دامنه مناسب برای طراحی سایت
18/12/2018
نمایش همه

نحوه ی پیاده سازی صفحات طراحی سایت

نحوه ی پیاده سازی صفحات طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

نحوه طراحی سایت صفحات فرود که تبدیل می شوند شما یک محصول یا سرویس قاتل دارید اما بدون یک صفحه فرود طراحی سایت بزرگ، هیچ کس آن را نخواهد دانست. طراحی وب سایت شما آن را انجام داده اید ماهها در مقابل کامپیوتر در حال رقابت بوده و در نهایت به یک محصول مؤثر تبدیل شده است. خدایا زمان آن را در جهان آزاد کنید. شما طراحی سایت را راه اندازی کرده و دستگاه بازاریابی را آتش می زنید. تو صدای جیر جیر تو به اشتراک گذاشتی شما ایمیل شما تنظیم تبلیغات برای فیس بوک و هیچی کریکت ها برنامه تجزیه و تحلیل شما نشان می دهد نرخ تبدیل غلط کاربر جدید از چه اتفاقی افتاد، تعجب میکنید مردم قطعا می توانند از محصول شما بهره مند شوند، اما آنها ثبت نام نمی کنند. پاسخ در صفحه فرود طراحی سایت شما شاید این گیج کننده یا خسته کننده باشد یا کاملا ترسناک باشد. علت هر چه باشد شکسته است. بیایید ببینیم چگونه می توانیم آن را حل کنیم. عنصر از صفحات فرود طراحی سایت موفق اگر هیچ کس برای محصول قاتل شما ثبت نام نکند، مشکل در صفحه فرود طراحی سایت شما قرار دارد. خوشبختانه، میلیون ها صفحه فرود که توسط هزاران شرکت ساخته شده اند و با تجزیه و تحلیل دقیق مرتبط شده اند، به یک فرمول برای موفقیت طراحی سایت منجر شده است.

در اینجا عناصر صفحات فرود طراحی سایت بالا تبدیل می شود کپی دقیق، اما مختصر دقیقا در مورد محصول شما چه چیزی، آیا، چرا مهم است و چگونه آن را به بازدید کنندگان طراحی سایت شما کمک خواهد کرد. مردم چیزی را که نمی فهمند، پرداخت نمی کنند اما آنها نمی خواهند اولا مقاله را بخوانند. فراخوانی برای اعمال تماس شما با عمل دکمه ها و پیوندها باید به صورت بصری طراحی سایت برجسته و روشن در معنا باشد، بنابراین مردم می دانند که شما چه انتظاری از طراحی سایت آنها دارید.

 

 

اهمیت صفحات طراحی سایت

صدای واقعی صدایی مانند یک ربات کلیدواژه طراحی سایت کلمات می تواند مردم را بترساند و صدای محصول شما را ارزان کند مثل صحبت کردن نوشتن بنویس مطالب جذاب مردم با حروف بزرگ از متن خسته و تهدید می شوند. توجه خود را با کپی لیست ها تصاویر و تجسم داده های طراحی سایت جذاب و آسان برای خواندن نگه دارید. اثبات اجتماعی طراحی سایت نام بزرگ و یا مشتریان واقعا خوشحال است نمایش آنها را خاموش کنید. هیچ کس نمی خواهد از برنامه های دیگر استفاده کند قیمت گذاری محتاطانه قیمت گذاری مناسب می تواند تصمیم گیری مردم را تحت تاثیر قرار دهد. پیشرفت منطقی متقاعد کننده ترین استدلال به زمان دقیق وابسته است. اگر قبل از پوشش مزایا به قیمت غرق شوید، می توانید مردم را تهدید کنید. در این صورت، اگر یک محاکمه آزاد یا قیمت دارید، تفاوت زیادی در رقابت تان است، لازم به ذکر است که اوایل مهم نیست که تعداد بازدیدکنندگان طراحی سایت در صورتی که آنها را تبدیل نکنند، به صفحات مقصد طراحی سایت شما حمله می کنند. بنابراین اجازه دهید هر کدام از این عناصر یک صفحه فرود طراحی سایت را عمیق بیاوریم تا بتوانید از تمام ترافیک که در حال شکستن بانک هستید سرمایه گذاری کنید.

 

 

دسترسی راحت به صفحات طراحی سایت

به آنچه که در طراحی سایت پیشنهاد می دهید بگویید من فقط عاشق چگونگی دانستن آنچه می سازد پس از خواندن یک جمله بیش از حد بسیاری از صفحات فرود طراحی سایت آن را غیر ممکن است دقیقا مشخص کنید که چه محصول می کند. آنها با اظهارات عمومی و عمومی که بر احساسات بیش از وضوح تأکید دارند پر شده است. چند بار شما یک عنوان را دیده اید كاملا شما را متحول خواهد كرد و تصور كرد شما هرگز نمی خواهید بازدید کننده ها از این سوال بپرسند شما می دانید که کسب و کار طراحی سایت شما چیست و چه کار می کند اما مشتریان شما هیچ نظری ندارند. بنابراین توضیح دهید محصول خدمات طراحی سایت شما چیست آیا یک برنامه دسکتاپ یک برنامه تلفن همراه یک شبکه اجتماعی است روشن توصیفی و مختصر باشد. بنویسید به عنوان اگر با کسی صحبت می کنید که هیچ فکری در مورد محصول طراحی سایت شما نمی کند زیرا از زمان شماست. یک کلمه در اصطلاح در طراحی سایت بیشتر موارد، شما می خواهید محصول خود را به همان اندازه که ممکن است، با استفاده از زبان روزمره توضیح دهید. اما اگر شما به مخاطبان طاقتفرسا فروش می دهید، استفاده از اصطلاحات خاص صنعت استفاده می شود. فقط فرض بر این نیست که هر فردی که از صفحه طراحی سایت شما بازدید می کند اطلاع از آنچه شما در مورد آن صحبت می کنید.

 

 

بهینه سازی صفحات طراحی سایت

به عنوان مثال، طراحی سایت به جای گفتن اینکه شما یک پلت فرم بهینه سازی جستجوی زبان را پیشنهاد می دهید می توانید بگویید با استفاده از شرایط جستجو که در واقع از آنها استفاده می کنید، افراد بیشتری را به وب سایت خود برسانید از تماس های برجسته و روشن برای اقدام استفاده کنید غالبا یک صفحه نمایش دو راه برای ثبت نام این که آیا شما می خواهید مردم برای ثبت نام طراحی سایت برای خبرنامه خود و یا خرید محصول خود، شما باید آنها را به مسیر روشن به مرحله بعدی را به آنها بدهید. بنابراین اطمینان حاصل کنید که تماس شما با عمل  از بقیه صفحه طراحی سایت جدا می شود. به جای پیوند متنی ساده، از یک دکمه استفاده کنید. سپس آن را با رنگ قوی و با کنتراست بالا پاپ کنید و مطمئن شوید که تماسهایتان را در سراسر صفحه طراحی سایت گسترش دهید. پس از همه، بعضی از مردم می خواهند به سمت راست سیب بپوشند، در حالی که دیگران ممکن است نیاز به حرکت در کل صفحه داشته باشند. بعضی ها حتی صفحه طراحی سایت شما را بررسی می کنند، پس برای بررسی نظرات و یا هتتریک رسانه های اجتماعی، فقط برای بازگشت و تبدیل بعدا مجاز می شوند. بنابراین حداقل دو تماس برای عمل وجود دارد و دیگری در پایین صفحه طراحی سایت شما همچنین می توانید یک را امتحان کنید که مردم را به سمت پایین حرکت می دهد، به طوری که آنها هرگز یک راه آسان برای تبدیل یک محیط تبلیغی نباشید باشگاه طراحی سایت ممکن است برنده جوایز طراحی نگردد اما مطمئنا به نظر می رسد که یک طراحی سایت معمولی است.