اصطلاحات طراحی سایت
با طراحی سایت های کلیکی آشنا شوید
01/05/2019
طراحی سایت
رتبه یک شدن سایت
01/05/2019
نمایش همه

نفر اول گوگل

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

نفر اول گوگل در این مقاله چگونه رسیدن طراحی سایت را به رتبه اول گوگل را توضیح خواهیم داد در ابتدا به بیان با اهمیت بودن در صفحه اول پرداخته و شما را با قوانین کار آشنا می کنیم. ویژگی هایی که یک طراحی سایت برای رسیدن به صفحه اول گوگل باید طی کند را بیان می کنیم. با توجه به این موضوع که رتبه بندی گوگل و طراحی سایت توسط گوگل بر پایه شایسته سالاری صورت می گیرد ودر صورتی که طراحی سایت شما بر این اصول بنا باشد گوگل امتیازات بسیاری را برای شما در نظر خواهد گرفت.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

بدست آوردن رتبه در گوگل دارای قوانینی است

با توجه به نظریه گوگل ساخت طراحی سایت ارزشمند و پاسخگویی به نیاز کاربران بیش از دیگر فاکتورها بروی رتبه طراحی سایت شما تاثیر گذار خواهد بود .قوانین ذکر شده در راهنمای گوگل صراحتا بیان کرده که هر گونه اقدام در جهت فریب گوگل و دستکاری در رتبه بندی طراحی سایت ها موجب پنالتی شدن طراحی سایت و در بدترین شکل ممکن موجب حذف کل طراحی سایت از ایندکس گوگل می گردد.با توجه به این موضوع که گوگل بسیاری از قوانین قدیمی سئو راتایید نکرده و در صورت مشاهده طراحی سایت های خاطی راجریمه می کند. این موتور جستجو توجه کاربران را به راهنمای خو جلب می کند و این توضیحات را اضافه کرده که هر گونه تخطی موجب حذف طراحی سایت از نتایج گوگل می گردد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

کسب رتبه های بالا با بهینه سازی طراحی سایت

طراحی سایت های زیادی مشاهده شده اند که با تکیه بر روش و تکنیک اسپم دچار افزایش رتبه شده اند و بعد از مدتی که به یک رتبه گوگل رسیده اند ناگهان دچار سقوط ناگهانی شده اند. حتی در برخی موارد شاهد حذف این طراحی سایت ها از صفحه گوگل شده ایم. اگر شما در بالاترین جایگاه نتایج جستجو گوگل و در حیطه رقابتی قرار گرفته اید مطمئن باشید که گوگل با دقت بیشتری به طراحی سایت شما نگاه می کند و طراحی سایت های کلیکی آشنا شوید این بدان معنا است که انالیزهای الگوریتمی گوگل به صورت دقیق بروی طراحی سایت شما انجام می گیرد. گوگل با افراد بسیار زیاد حتی این کار رابه صورت دستی انجام می دهد. با توجه به رقابت و حیطه کاری طراحی سایت شما عبارت مختلفی برای کسب رتبه وجود دارد و سختی کسب رتبه در این کلمات به میزان رقابت و طول کلمه کلیدی شما وابسته است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

انواع کلمات کلیدی طراحی سایت برای کسب رتبه

  • برند سازی برای کسب رتبه : انتخاب نام برند مستقل و خاص در طراحی سایت به شما دراین کار کمک زیادی می کند شما می توانید تنها با بهینه سازی کوچک و چند لینک داخلی و بک لینک برای نام برندتان می توانید موجب کسب رتبه اول گوگل برای طراحی سایت خود باشید و در جستجوی نام برند خود باشید و تنها زمانی این کار دشوار می گردد که طراحی سایت  شمااعتبار زیادی نداشته باشد و یا با نام مشابه در همان زمینه فعالیت شما طراحی سایتی وجود داشته باشد.

 

  • کسب رتبه برای نام خدمتان در کشور : کسب این هدف کمی سخت تر از موارد قبل است اما نه به واسطه کسب بک لینک از طراحی سایت های مشابه و حتی با کیفیت تولید محتوا بسیار با کیفیت برای صفحات فرود شما امری کاملا ضروری است .

 

  • کسب رتبه برای نام خدمات :رسیدن به این هدف برای طراحی سایت کار بسیار دشوار بوده و حتما باید تولید محتوا قوی به بک لینک های طراحی سایت رقیب دهید .یا به عبارتی در جایی که آنها لینک دارند لینک های انکر تکست مناسب قرار دهید و به خاطر وجود رقبا شاید مجبور به درج لینک درطراحی سایت بی ربط شوید .