طراحی-سایت-تهران
شخصی سازی اطلاعات در طراحی سایت
21/03/2019
با عناصر اساسی طراحی سایت آشنا شوید
23/03/2019
نمایش همه

نقش ابزارهای جستجو در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت طراحی سایت تهران

نقش ابزارهای جستجو در طراحی سایت موارد بسیار زیادی وجود دارد که در مورد نمونه هایی که در زیر آورده شده اند، در مورد چگونگی یا چرا از عناصر مربع یا مستطیلی در طراحی سایت استفاده می کنید. برای فهرستی که بعضی از آنها برای تطبیق، سازماندهی، دکوراسیون یا هم پوشانی بین عناصر دایره ای و جعبه در صفحه طراحی سایت استفاده می شود. راه های بسیاری وجود دارد و دلائلی پیش می آید و از مربع ها در طراحی سایت استفاده می شود. بیایید جزئیات بیشتری را به آنها برسانیم.

همه این نشانه های بصری از استفاده مناسب از فضا در طراحی سایت استفاده می شود. مکان هایی که فضا حیاتی است در حالی که استفاده از فضای سفید به طور موثر بخش مهمی از طراحی کلی است، چندین حوزه وجود دارد که شما واقعا باید توجه خود را تمرکز کنید.

 

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

هدف از بکارگیری بلوک های مربع در طراحی سایت

برای دریافت کمی فلسفی و نظری در مورد شما، من می خواهم بیش از حد به دلیل کسی ممکن است راه برای استفاده از مربع است. (به هر حال من وقتی مستطیل می گویم مربع ها را مستقیما می بینم بعضی از مثال ها در طراحی سایت مستطیل هستند.) دو دلیل کلیدی وجود دارد که چرا چنین عناصری در طراحی سایت استفاده می شود. اول و مهم تر از همه، کمک به سازماندهی است. دوم، این است که یک سبک خاص را تنظیم کنید. آنها نوعی از عنصر برای استفاده به منظور نمایش هر چیزی دلخواه و نیازهای شما در طراحی سایت هستند. اگر به نمونه کارهای دنیس ادلمن نگاه کنید، می توانید به وضوح ببینید که عناصر مستطیلی برای سازماندهی کار خود استفاده می شود.

این یک راه بسیار ساده برای سازماندهی هر مقدار محتوا است. آن چیزها را تمیز نگه می دارد. اما اگر به طراحی سایت نگاه کنیم ما عاشق سر و صدا هستیم؛ کاملا متفاوت است! بله، شما عناصر مربع را در کنار هم مشاهده می کنید. بله، هنگامی که ماوس خود را در آن حرکت می کنید، یک انیمیشن سرگرم کننده در طراحی سایت وجود دارد. اما علاوه بر سازماندهی محتوا، شما به وضوح می توانید ببینید که عناصر مربع به عنوان بخشی از سبک طراحی سایت استفاده می شود. این در واقع یک عنصر بسیار مهم و کلیدی برای سبک است.

 

نموه کد طراحی سایت

چگونگی استفاده از بلوک های مربع در طراحی سایت

من فکر نمی کنم عناصر مربع یا مستطیلی هر چی سخت به نظر بیاد. از زمان استفاده از طراحی سایت به طور خاص از اشکال جعبه برای ایجاد طرح ها و رابط ها استفاده کرده است. اما اگر می خواهید این عنصر جعبه را کمی بیشتر در طراحی سایت مورد استفاده قرار دهید، باید سه مرحله ساده را دنبال کنید. آنچه را که می خواهید انجام دهید تعیین کنید هدف از صفحه یا بخش می تواند بر اساس آنچه که شما در تلاش برای انجام آن هستید، در طراحی سایت بسیار متفاوت باشد. هنگامی که شما آن را می بینید می توانید از عناصر جعبه ای برای کمک به رسیدن به هدف خود استفاده کنید.

آیا این کار را برای سازماندهی محتوای خود انجام می دهید؟ آیا می خواهید صفحه را کمی سرگرم کننده تر بسازید؟ با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از ۱۰۰ جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان! به مقاله و رنگ نگاه کنید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

عناصر مهم طراحی سایت

آنها از عناصر جعبه استفاده می کنند تا صفحه خود را به ترتیب در طراحی سایت نگه دارند. آنها از آنها برای تأکید بر جریان خاص صفحه استفاده می کنند. همان طور که پایین می روید چیزهای مختلف در هر جعبه اختلاف نظر دارند که یک اثر بسیار باحال است  و هر جعبه چیزی منحصر به فرد در طراحی سایت به شما می گوید که مربوط به داستان کلی صفحه است. هدف از این جعبه ها این است که بخش های مختلف صفحه را به صورت شسته و رفته با هم هماهنگ کنیم، که همچنین در توسعه داستان خاصی که صفحه پس از آن است، کمک می کند. افرادی که در طراحی بلوک سطح طراحی شده اند، برای انتخاب هر یک از آیکون ها یک انتخاب آگاهانه ساخته شده است. گام بعدی این است که چگونگی ترکیب این محتوای تازه هماهنگ را به یک طراحی سایت لذت بخش بفهمیم. و این در واقع آینده است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

نقش بلوک های مربعی در سازماندهی طراحی سایت

آنتونی جان گروه از جعبه برای نشان دادن پروژه های طراحی سایت مختلف آنها توسعه یافته و همچنین اطلاعات کلیدی شرکت مانند “مرد پشت نام” استفاده می کند. این صفحه اصلی به خوبی برنامه ریزی شده و ساخته شده است، اما بسیار انسجام. بسیار واضح است که آنها برای ارتقاء سطح بالا بر اساس ظرافت صفحه نمایش در طراحی سایت تلاش می کنند که بدون جعبه ها قابل دسترسی نیستند. از مربع ها برای سازماندهی استفاده کنید اکنون شما می دانید که پس از آن چه می گذرد و با این حال، احتمالا یکپارچگی در میان اطلاعات طراحی سایت شما می توانید به بخش سازمان ملل برسید.

شما باید محتوای شما را فهرست کنید. چگونه می خواهید محتوای خود را در میان جعبه های مختلف سازماندهی کنید و کدام یک جعبه دارای محتوای بیشتر از دیگری در طراحی سایت است؟ این است که سازماندهی محتوای شما بسیار مفید خواهد بود؛ شما باید با آنچه که کار می کند بازی کنید و با چه چیزی بیش از حد و خیلی کم کار کنید. من قول می دهم که این علم راکتی نیست، در واقع واقعا آسان است واغلب پس از آن نیز بسیار شهودی نیست و شما فقط باید نشستن و انجام آن. آیا متوجه شده اید که در طراحی سایت زیر، Block Level، فقط در مورد تمام آیکون ها در مربع ها و مستطیل ها فقط این است که تنها آیکون ها هستند. این دقیقا همان چیزی است که من با سازماندهی محتوای شما به آن در طراحی سایت اشاره کردم.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

سازماندهی مربع در طراحی سایت واقعی است؟

اکنون که می دانید گروه های اطلاعاتی شما چگونه از سازماندهی محتویات شما شبیه هستند، باید بدانید که چه کاری انجام می دهید با خود جعبه ها. این است که در آن شما می توانید اندازه محتویات را در طراحی سایت اصلاح کنید اگر می خواهید همه آنها متحد و مشابه باشند و یا، این جایی است که شما تصمیم می گیرید دوست دارید که آنها ناسازگار باشند. این همه به هدف کلی شما بعد از آن در طراحی سایت بستگی دارد. همانطور که می توانید در Nedd مشاهده کنید، عناصر جعبه در واقع بسیار بزرگ هستند، اما آنها در عرض مشابه هستند و به همان اندازه بالا دادن طراحی سایت به یک نگاه سازمان یافته است. همانطور که امیدوارم متوجه شده باشید.

اگر چه این یک رویکرد سازمان یافته تر است، سبک طراحی سایت بسیار سرگرم کننده و سبک است؛ این به دلیل رنگ، عناصر بردار، بازی با محافل، تایپوگرافی و غیره است. از سوی دیگر، ما چیزی شبیه به کافه موزیک داریم که عناصر پراکنده هستند و اگر شما بخواهید ظرافت را در طراحی سایت تغییر دهید. با توجه به انتخاب های تایپوگرافی، رنگ ها و غیره، این طراحی سایت همچنین از آن لذت ببرید. این استفاده خاص از عناصر جعبه چیزی جز تصمیم گیری در مورد طراحی آگاهانه برای کمک به طراحی سایت شما نیست.

 

طراحی وب

طراحی وب

انتخاب سبک مناسب در طراحی سایت

شما مقدار زیادی از گزینه های طراحی را می توانید از آن انتخاب کنید تا سبک خاصی را ایجاد کنید که عناصر جعبه ای را در پروژه طراحی سایت بعدی شما ایجاد می کند. شما می توانید مربع ها را با عناصر دیگر مانند حلقه ها ترکیب کنید یا آنها را به عنوان کانون اصلی طراحی سایت با استفاده از اشکال مربع یا مستطیلی در سراسر آنها قرار دهید. در دو نمونه قبلی که در زیر آورده شده است، دوباره می بینید که چطور عناصر مربع و مستطیلی را در طرح های خود بسیار خوب استفاده می کنید. امیدوارم بتوانید از این موارد در طراحی سایت بعدی خود استفاده کنید. از عرض کامل و ارتفاع صفحه برای استفاده از مستطیل استفاده می کند؛ هر کدام از آنها یک هدف خاص دارند، بیشتر آنها نشان دادن مطالعه موردی پروژه است که قبلا در آن کار کرده است.

واقعیت این است که جعبه ها در سراسر پنجره مرورگر در طراحی سایت گسترش می یابند و طراحی بسیار جالب دارند. این آژانس با استفاده از صندوق ها در سراسر! در صفحه اصلی شما می توانید ببینید که آنها نیز نشان دادن مطالعات مورد خاص است. آنها از مربع های مختلفی برای هدایت چشم کاربر استفاده می کنند. چیز مورد علاقه من در مورد طراحی سایت آنها این است که آنها از دو مربع برای ساختن یک تصویر بزرگتر استفاده می کنند، هرچند که هر یک از آنها یک پیوند به یک پروژه متفاوت دارد و فقط فکر کردم این خیلی سرد بود. شخصی سازی اطلاعات در طراحی سایت که از بهترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی وب

طراحی وب

مبانی فضا در طراحی سایت

این فضا هر چند به درستی سفید نیست. اصطلاحات مرجع هر فضایی است که رنگ پس زمینه است. بنابراین می تواند سفید، سیاه و سفید باشد و حتی حاوی یک الگوی ظریف در طراحی سایت باشد. فضا بخش مهمی از هر طراحی سایت است. مقدار فضای بین حروف و یا بین خطوط متن تعیین می کند که چگونه کاراکترها قابل خواندن هستند. اگر نامه ها بیش از حد تنگ و یا بیش از حد سست باشند، می توانند خواندن بسیار دشوار باشد. پیدا کردن تعادل مناسب کلید است. فضا همچنین تصاویر و عناصر دیگر را در طراحی سایت از یکدیگر جدا می کند. فکر کنید در مورد برخی از طراحی سایت های مبهم که دیده اید. اغلب مشکل این است که بین عناصر فضای کافی وجود ندارد. به خاطر داشته باشید که مقدار زیادی از بسته بندی بین عناصر و نوع وجود دارد و سعی کنید از مشخصات بسته بندی یکنواخت برای یک نگاه حرفه ای تر در طراحی سایت استفاده کنید. همانطور که درست است.

هنگام استفاده از چندین ستون در طراحی سایت (حتی اگر فقط شامل یک ستون اصلی و نوار کناری) باشد. با اضافه کردن فضای کافی بین این عناصر عمودی، شما یک جدایی متمایز ایجاد می کنید. فضا نیز به شما کمک می کند تا بدانید کجا نگاه کنید، چه اهمیتی دارد و کلید توسعه سلسله مراتب در طراحی سایت است. چشم ها بلافاصله به یک عنصر احاطه شده توسط فضای سفید می روند. فضا تاثیری بر عنصر تعبیه شده در آن اضافه می کند. فضا ابزاری است که تعادل، هماهنگی و پایه ای برای سازماندهی محتوا در طراحی سایت شما ایجاد می کند. بدون فضا، چطور می توانید عناصر ناوبری را گروه بندی یا حتی پیدا کنید؟ چگونه می دانید محتویات بیشتری در پیمایش وجود دارد یا اینکه از بالا به سمت چپ پایین به راست چیده اید؟