طراحی سایت و اهمیت دسترسی سایت
01/01/2017
علت پنالتی شدن طراحی سایت چیست
02/01/2017
نمایش همه

نقش طراحی سایت در پروسه ی برند سازی

 

نقش طراحی سایت در پروسه ی برند سازی ، موضوعی است که در این مقاله از سری مقالات آموزشی طراحی سایت لیموترش قصد داریم به تحلیل و بررسی آن بپردازیم . لذا اگر می خواهید در رابطه با برند سازی اطلاعات بیشتری کسب نمایید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید .

برند چیست ؟

در واقع هنگامی که بتوانید مجموعه ای از محصولات و خدمات یک کسب و کار را نسبت به دیگر محصولات و خدمات متمایز نمایید ، می توانید یک نماد اختصاصی را برای کالا ها و خدمات تان در نظر بگیرید . انجام این امر را برندسازی می گویند .

نقش طراحی سایت در پروسه ی برند سازی

قوانین برند سازی :

  • به تمامی نماد هایی که کاربران به کمک آن ها بتوانند انواع خدمات را از یکدیگر تشخیص دهند ، برند گفته می شود .
  • به نامی که معرف شخص حقیقی یا حقوقی باشد ، برند گفته می شود .

مزایای انجام برند سازی :

هنگامی که برای کسب و کارتان یک برند می سازید کاربران شما محصولات و خدمات تان را از سایر خدمات و محصولات تشخیص دهند ، به بیان دیگر با برندسازی انواع کسب و کار ها و سازمان ها به آسانی از یکدیگر تفکیک و متمایز می شوند . با در دست داشتن یک برند ، سازمان ها و کسب و کار های گوناگون در تلاش خواهند بود تا کیفیت خدمات و کالا های خود را افزایش دهند . در حقیقت برندسازی ، موجب افزایش اعتبار شما خواهد شد .

نقش طراحی سایت در پروسه ی برند سازی

زمان اعتبار برند ها :

اعتبار برند هایی که ثبت شده اند به مدت ۱۰ سال می باشد و امکان تمدید این زمان موجود می باشد به این صورت که پس از به پایان رسیدن زمان اعتبار برند ، ۶ ماه برای تمدید برند تان زمان دارید .

تاثیر طراحی سایت در برند سازی :

هنگامی که اقدام به طراحی سایت می کنید برای شما بستری به وجود خواهد آمد که مشتریان تان برای یافتن شما به آن مراجعه می نمایند از این رو اطلاعاتی که راجع به خودتان و کسب کارتان در سایت قرار می دهید در هویست سازی برند تان بسیار تاثیرگذار می باشد . هم چنین می بایست نمادی از تعهد اجتماعی کسب و کارتان را در وب سایت تان قرار دهید .