طراحی نرم افزار
طراحی سایت ریسپانسیو داشته باشید
20/05/2019
طراحی سایت
نحوه ایجاد طراحی سایت کاربرپسند
21/05/2019
نمایش همه

نقش پلاگین های جی کوئری در طراحی سایت

طراحی سایت فروشگاه

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

نقش پلاگین های جی کوئری در طراحی سایت پلاگین های پیمایش جی کوئری به ایجاد یک طراحی سایت نگاه بسیار پاسخگو و همچنین هم افزایی از جمله ارائه محتویات آن نگاه بهتر است. این به کاربران اجازه می دهد محتویات را به بهترین نحو در طراحی سایت ارائه دهند. پلاگین های خاصی وجود دارند که به طراحان کمک می کند تا محتوای طراحی سایت و محتوای کلی طراحی سایت ها را شکل دهند. آنها دامنه پیمایش افقی و عمودی و گاهی ترکیبی از هر دو را فراهم می کنند. پلاگین های اسکرول سفارشی که از رابط کاربری جی کوئری استفاده می کنند کاملا با سی اس اس در طراحی سایت قابل تنظیم است. آنها ویژگی های عمودی و پیمایش افقی و پشتیبانی از چرخ موس را دارند که ممکن است به دلیل پلاگین موس بروی جی کوئری براندون آرون در طراحی سایت باشد.

علاوه بر این، آنها همچنین از کاهش اسکرول و تغییر ارتفاع و عرض اسکرول های قابل تنظیم در طراحی سایت پشتیبانی می کنند. اسکرول بارزهای کوچک برای اسکرول کردن مطالب عمدتا در طراحی سایت استفاده می شوند. این با کمک کتابخانه جی کوئری جاوا اسکریپت در طراحی سایت ایجاد شده است.هدف این پروژه طراحی سایت ادغام پروژه با انیمیشن هایی است که در حال حرکت هستند در حالی که کاربران در حال حرکت هستند. این گزینه ای را برای زور اشیاء به محو شدن، پرواز، چرخش، مقیاس، چرخش، اسلاید، پاک کردن و برخی دیگر در طراحی سایت. همچنین برای بهبود عملکرد وب سایت خود می توانید طراحی سایت ریسپانسیو داشته باشید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

بررسی افزونه ها در طراحی سایت

یکی دیگر از افزونه ها، اسکرول پیش فرض را با یک اسکرول سفارشی طراحی شده به طور معمول طراحی سایت می کند، درست همانند یک کاغذ دیواری را پوشش می دهد و نام آن را به نام اسکرول بار در طراحی سایت می دهد. نقطه مثبت است که با این گزینه در دسترس است این است که رفتار اسکرول اصلاح شده را نمی توان تغییر داد و پشتیبانی از چرخ موس، انتخاب متن و همچنین عملکرد اسکرول ها باقی می ماند در طراحی سایت یکسان است و آنها را کاربر پسند تر به طوری که آنها می توانند توسط کاربرانی که تکنولوژی درک نیست در طراحی سایت استفاده می شود. بررسی اسکرول ها در طراحی سایت اسکرول کوچک پلاگین جی کوئری است که پیمایش را به سطح بعدی می برد.

تکنیک های پیمایش جی کوئری در طراحی سایت برخی از پلاگین های پیمایش جی کوئری در دسترس هستند به طور کامل قابل لمس و همچنین نوارهای پیمایش قابل تنظیم است که به کاربران در طراحی سایت امکان می دهد که به نوارهای اسکرول منظم بازگردند و یا زمانی که جاوا اسکریپت در طراحی سایت غیرفعال می شود. این تکنیک خاص در تعدادی از طراحی سایت ها استفاده می شود و به جای رفتن به صفحه بندی منظم، جایی که کاربر نیاز به کلیک بر روی آن را دارد تا از یک صفحه به صفحه دیگر برود، اسکرول نامحدود به کاربر اجازه می دهد تا به طور خودکار به صفحه بعدی به عنوان و زمانی که کاربر به پایین صفحه طراحی سایت می رسد. چند پلاگین جی کوئری سبک وزن وجود دارد که به پیمایش نوارها کمک می کند.

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

بررسی نمونه ای از پلاگین های پیمایش در طراحی سایت

در صورتی که صفحات طولانی باقی بمانند، بینندگان به طور کلی با یک روش نسبتا آسان به سرعت و همچنین به صورت خودکار در طراحی سایت حرکت می کنند یا به سمت بالای صفحه می روند. این تکنیک در قسمت پایین گوشه سمت راست پنجره کنترل ثابت را در طراحی سایت نشان می دهد. نوع دیگر پلاگین های پیمایشگر جی کوئری است که به کاربران برخی از اسکرول های سفارشی خاص است که به طور مداوم با تمام انواع مرورگرهای مدرن در طراحی سایت کار می کنند. در اینجا کاربران می توانند با استفاده از برخی از تکنیک های ساده سی اس اس، نوارهای پیمایش را سبک بندی کنند و هر زمان که یک جاوا اسکریپت غیرفعال شود، می تواند از این تکنیک در طراحی سایت استفاده کند. مانند شبیه او اس ایکس شیر. پیمایش بی پایان یا به عبارت دیگر پیمایش بی نهایت یکی دیگر از تکنیک های بسیار محبوب است که در طراحی سایت تمرین می کند.

در اینجا، به جای رفتن به سیستم صفحه بندی معمول، صفحه فقط به طور مداوم بارگذاری با موارد جدیدتر که در طراحی سایت به پایان می رسد. برخی از پلاگین های پیمایش جی کوئری به همراه حرکت حرکات ماوس در پیمایش کمک می کنند. طراحی این پلاگین با هدف ارائه سفارشی سازی بصری بهینه و راحتی برای برنامه نویسی به صفحات در طراحی سایت ایجاد شده است. کاربران می توانند پیمایش افقی و عمودی را در طراحی سایت انتخاب کنند. هدف اصلی این ابزار خاص، ارائه سفارشی سازی بصری، سهولت استفاده و قابلیت برنامه ریزی در طراحی سایت است. شما می توانید پیمایش افقی و عمودی داشته باشید. تمام این پلاگین های پیمایش جی کوئری طراحان را قادر به ترکیب برخی از طرح های بسیار موثر است که عمق بصری و زرق و برق به طراحی سایت ها را فراهم می کند.

 

 

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

بررسی مسیر پیمایش در طراحی سایت

همانطور که ممکن است حدس بزنید که افزونه اجازه ساخت مسیرهای سفارشی را می کند که به آسانی کاربران را از طریق رابط کاربری در طراحی سایت هدایت می کند. شما می توانید برخی از جلوه های ویژه مانند چرخش را به منظور تزریق برخی از زندگی به محیط زیست در طراحی سایت اضافه کنید. این روش هایی هستند که شبیه به روش های بوم هستند تا شما از دست ندهید. این یک ابزار عالی برای تجربه داستان سرایی بصری در طراحی سایت است. بررسی ویژگی های پیمایش در طراحی سایت اسکرول های عمودی افقی حرکت پیمایش قابل تنظیم ناوبری از طریق صفحه کلید و چرخ موش است.

پشتیبانی از دستگاه های لمسی روشها برای تحریک اقدامات پشتیبانی از رابط این ماژول مبتنی بر جی کوئری یک ابزار عالی برای ایجاد یک اثر اختلاف منظر هوشمند و صاف است. بسیار قابل تنظیم و سبک وزن بسیار کارآمد در طراحی سایت است نوار پیشرفته در طراحی سایت نوار ایجاد شد تا بازدیدکنندگان را تحت تاثیر قرار دادن نوار اسکرول ظریف و انتقال صاف و دلپذیر بین بخش ها در طراحی سایت. این دستگاه به طور پیش فرض با نسخه بهبود یافته است که می تواند به راحتی در طراحی سایت کنترل شود. از آنجا که این راه حل عمدتا براساس خواص سی اس اس است، بسیار سبک و قابل تنظیم است. همانطور که مناسب است، آن را با موفقیت در تمام مرورگرهای مدرن مورد آزمایش در طراحی سایت قرار گرفت.

 

نموه کد طراحی سایت

پیمایش سفارشی در طراحی سایت

این بسته شامل چندین نسخه هوشمند از نوارهای پیمایشی با دقت ساخته شده است که باید جای آنها را به طور پیش فرض در طراحی سایت جای دهد. هشت موضوع از پیش تعریف شده وجود دارد که زیبا و شیک هستند. شما می توانید بین جهت عمودی و افقی را انتخاب کنید و از این طریق راه حل را برای هر رابطی در طراحی سایت اتخاذ کنید. این نیز قابل کلیک است به طوری که کاربران با آن مشکلات را تجربه نمی کنند. بر اساس صرفا بر روی اس سی سی و جاوا اسکریپت، افزونه پروژه طراحی سایت را بارگیری نمی کند و کارایی آن را کاهش نمی دهد.

اسکرول جی کوئری در طراحی سایت برای سیستم عامل اندروید و ای او اس بهینه شده، کتابخانه یک نوار اسکریپت عالی در طراحی سایت ایجاد می کند که یک طرح ایده آل برای طرح های پاسخگو است. با تبلت ها، تلفن های همراه و دسکتاپ های بزرگ در طراحی سایت کار می کند. شما می توانید آن را از طریق سی اس اس سفارشی یا به سادگی یک پوست از پنج موجود را انتخاب کنید. این با برخی از اثرات کمی مانند “محو شدن در ماوس ترک” که به تجربه کاربر در طراحی سایت افزایش یافته است.

 

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

پلاگین جی کوئری در طراحی سایت

رول بار همه چیز را برای تبدیل شدن به یک جایگزین مناسب برای اسکرول مرورگر پیش فرض دارد. این می تواند به سرعت سفارشی به تناسب نیازهای شما در طراحی سایت. شما همچنین می توانید نمایش اسلاید قدرت را با آن و آنها را به نظر منحصر به فرد و شسته و رفته. مطابق با اکثر نیازهای فعلی، با یک رفتار پاسخگو و پشتیبانی از دستگاه های تلفن همراه در طراحی سایت عرضه می شود. ساخته شده در بالای چارچوب جاوا اسکریپت، سریع، سبک و قدرتمند در طراحی سایت است. این با ویژگی هایی مانند پشتیبانی از چرخ ماوس و صفحه کلید پیمایش در دو جهت عمودی و افقی به صورت خودکار تغییر اندازه دسته اسکرول گزینه پنهان کردن نشان دادن اسکرول در رویداد شناور این با هر محتوایی همکاری می کند.

و می تواند با سی اس اس مدل دهید. نتیجه گیری پیمایش امروزه بسیار محبوب است. این یک پایه محکم برای طراحی صفحات طولانی و تجربه داستان سرایی است. با وجودی که معمولا با استفاده از روش ساده و شهودی برای حرکت در کنار آن، نقش ثانویه ایفا می کند، با این حال، با استفاده از انیمیشن ها و تصاویر جفت با استفاده از آن می توانید نتیجه خیره کننده ای را در طراحی سایت به دست آورید. پلاگین پرمیوم به شما کمک خواهد کرد که از این تکنیک بیشترین بهره را ببرید و چیزی باورنکردنی در طراحی سایت ایجاد کنید.