جذابیت محتوا طراحی سایت در شبکه های اجتماعی
04/05/2019
طراحی سایت
منظور از فرم سازها در طراحی سایت چیست
06/05/2019
نمایش همه

نقش پلاگین ها در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

نقش پلاگین ها در طراحی سایت سه سال پیش، ما گاردز، یک افزونه صفحه ساز برای وردپرس را در طراحی سایت منتشر کردیم. این سال ما تصمیم گرفتیم نسخه رایگان این پلاگین را ارائه دهیم و شما می توانید آن را مستقیما از دایرکتوری پلاگین طراحی سایت وردپرس دانلود کنید. یک پلاگین وردپرس در طراحی سایت است که به شما امکان می دهد تا کارت های محتوا از قبل طراحی شده را انتخاب کنید و آنها را به یک دنباله در یک صفحه برای ایجاد یک طراحی سایت کاملا سفارشی قرار دهید. ایده اصلی پلاگین این است که به شما اجازه می دهد تا بر روی ایجاد محتوا در طراحی سایت تمرکز کنید و نگران نباشید در مورد طراحی، اجازه دهید که گاردز از آن مراقبت کند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

مزایای استفاده از پلاگین ها در طراحی سایت

 • این هیچ مهارت طراحی سایت ندارد همه چیز از طریق کشیدن و رها کردن ارائه شده است.
 • برای اجرای پلاگین لازم نیست مهارت های برنامه نویسی در طراحی سایت مورد نیاز باشد.
 • این کاملا پاسخگو و دوستانه همراه است.
 • این ویرایش در خط را فراهم می کند، بنابراین نیازی نیست بین یک پنجره ویرایشگر و پیش نمایش در طراحی سایت به عقب و جلو بروید.
 • پشتیبانی از کشیدن و رها کردن برای آپلود رسانه ها مستقیما از روی دسک تاپ شما.
 • با تم وردپرس فعلی شما کار می کند.

 

بررسی امکانات پلاگین ها در طراحی سایت

 • کاملا قابل تنظیم در طراحی سایت (تغییر رنگ، متن، پس زمینه و بیشتر)
 • فرم اشتراک
 • طراحی تعاملی
 • با هر تم وردپرس در طراحی سایت کار می کند
 • گزینه های جستجوگرها
 • بلوک های پیش طراحی شده
 • آسان به ویرایشگر کلیک کنید تا تغییر دهید
 • فونت گوگل و تایپک
 • ویرایشگر متن قدرتمند
 • سفارشی CSS / HTML اجازه می دهد یک ظاهر طراحی سایت پیشرفته برای هر عنصر
 • تبدیل هر بلوک به HTML برای سفارشی کردن پوسته های پیشرفته
 • فورا اصلاح ظاهر شبکه
 • این افزونه را دانلود و نصب کنید.

 

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

آشنایی با پلاگین وردپرس طراحی سایت

کاپتین فورم یک پلاگین وردپرس با پنج ستاره است که ساخت آن را به سطح دیگری در طراحی سایت می برد. فرم ها برای توسعه دهندگان CMS هرگز اولویت اولی نبودند. در بسیاری از سیستم های مدیریت محتوا، قابلیت اساسی وجود دارد، اما پیاده سازی در طراحی سایت محدود است. به غیر از اشتراک اولیه و یا فرم تماس، شما در آنچه که می توانید با قابلیت های داخلی انجام دهید محدود شده است. حتی “کاپیتان” وردپرس، دارای برخی از اشکال اساسی فوق العاده قدرت در طراحی سایت است.

اما به همین دلیل است که قهرمانان نیاز به همکاری دارند. در یک ردیف آزاد در دسترس است و بیش از اندازه در طراحی سایت کافی است تا به شما کمک کند سریع فرمهایی را که همیشه خواستید طراحی کنید. پلاگین را دانلود کنید یا از افزونه وردپرس استفاده کنید، آن را مانند هر پلاگین دیگری نصب کنید، و در طراحی سایت فعال کنید و همه شما تنظیم شده است. شما ممکن است بخواهید به یک ویدیو تور سریع برای شروع بروید، اما با آن یکی از پلاگین های بصری ترین و ساده ترین است که من با آن در طراحی سایت مواجه هستم.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

استفاده از ویرایشگر در طراحی سایت

این شگفت انگیز است آزادی که شما هنگام طراحی فرم ها لذت می برید. خالق شکل کشیدن و رها کردن در هر سناریوی در طراحی سایت کار می کند. یک فرم از داشبورد پلاگین ایجاد کنید، فرم پیش نمایش را مشاهده کنید و فرم را با توجه به نیازهای خود در طراحی سایت تنظیم کنید. شما هیچ گاه نمی توانید تجربه کنید. مهم نیست که چند عنصر و اجزای که من در آن پرتاب کرده ام، سازنده مرورگر من را به مرور زمان کم نکرده است. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید!

شامل بیش از ۱۰۰ جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از اکنون سعی کنید به صورت رایگان! تم ها و نقش آن ها در طراحی سایت سازنده تم دارای تم های رنگی از پیش تعریف شده برای فرم های طراحی سایت شما است. هر تم را می توان سفارشی کرد، از جمله سفارشی CSS. سفارشی سازی اضافی برای دکمه ها، پس زمینه ها و پیام های هشدار می تواند با چند کلیک در طراحی سایت بهینه سازی شده است. در سمت راست، پیش نمایش زنده از فرم شما، تغییرات شما را در حال حرکت نشان می دهد. این راحت و مفید در طراحی سایت است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

بررسی ویژگی های پلاگین در طراحی سایت

قبل از کاپاتین فورم، من یک پلاگین فرم نسبتا خوب در طراحی سایت استفاده کرده بودم، اما مجبور بودم افزونه های اضافی برای ویژگی های خاصی نظیر پرداخت ها یا تجزیه و تحلیل ها نصب کنم. و بدیهی است که از یک دیدگاه کاربر در طراحی سایت استفاده کنید. نیاز به اضافی برای صرفه جویی در روز است. بدون تناقض، تجربه خالص و ساده شده کاربردر طراحی سایت. برای نصب پلاگین کمتر از ۱۰ دقیقه وقت گذاشتم و یک فرم جدید از یک قالب از پیش تعریف شده را در طراحی سایت ایجاد کردم. رابط بصری روان و سازگار است. همه گزینه ها جایی هستند که انتظار می رود آنها باشید.

علاوه بر این، آموزش های مفید به شما کمک خواهد کرد تا برخی از محبوب ترین انواع فرم را در طراحی سایت بسازید. بدون اینکه شما را با تعداد زیادی گزینه (ابرقدرت) موجود در اختیار شما قرار دهد. اگر شما عجله دارید یا به دنبال الهام هستید، یک فرم را بر اساس یکی از قالب های موجود در طراحی سایت ایجاد کنید. در داخل این دو برگه، همه چیزهایی را که لازم است فرم کامل ایجاد کنید را در طراحی سایت پیدا کنید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

ایجاد یک فرم جدید در طراحی سایت

من کسی نیستم که زیر آن هستم، اما آنچه من انجام می دهم این است که من را تعریف می کند. اما به اندازه کافی با بحث کوچک. قهرمانان واقعی صحبت نمی کنند، آنها عمل می کنند. با کلیک بر روی دکمه “فرم جدید”، شما با گزینه های مختلف در طراحی سایت ارائه می شود. با یک فرم خالی شروع کنید یا از یک لیست از قالب های از پیش تعیین شده استفاده کنید که همه چیز را از فرم های تماس اولیه به نظرسنجی ها، آزمون ها، نظرسنجی ها، فرم های ثبت نام و مواردی که نیازهای مختلف و صنایع را در طراحی سایت، پوشش می دهد.

این یک ویژگی مفید برای وبلاگ نویسان گاه به گاه است که می خواهند به اندازه زمان کمی به عنوان فرم های طراحی سایت مناسب و برای کارآفرینان و یا بازاریابان که نیاز به پالایش اضافی دارند صرف کنند. با یک قالب خالی شروع کنید و زمینه های مختلف، جعبه ها، رادیو ها و غیره و برخی از اجزای پیشرفته مانند تصاویر، قیمت، نقشه ها، زمینه های آپلود و غیره را بکشید و رها کنید و آنها را به طوری که می خواهید در طراحی سایت ترتیب دهید. سازنده فرم هوشمندانه زمینه های ابتدایی و پیشرفته را تقسیم می کند و بهره وری شما را در طراحی سایت افزایش می دهد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

نقش اطلاعیه ها در طراحی سایت

در اینجا می توانید اعلان ها را در مورد ارسال فرم در طراحی سایت فعال کنید. شما باید آدرس ایمیل را برای دریافت اعلانات از فرم خود پیکربندی کنید، با فشار دادن دکمه ویرایش برای تغییر ایمیل. برای مرتب کردن کارها، میتوانید هدر ایمیل و موضوع را در طراحی سایت سفارشی کنید. شما می توانید چندین گیرنده را برای ارسال اعلان ها پس از ارسال فرم پیکربندی کنید. علاوه بر این، شما می توانید یک شناسه ورود برای کمک به شما در مدیریت پیام های خود و اطلاعات کاربر اضافی مانند IP، کشور و یا مرورگر در پایان پیام را در طراحی سایت اضافه کنید.

ویژگی های پاداش مانند پیوست یک فایل پی دی اف از ارسال یا اعلان های SMS برای سطوح پرداختی در دسترس هستند. برای لمس شخصیت، شما می توانید خودکار ارسال ایمیل پس از ارسال فرم، هدایت کاربران خود را به یک صفحه از طراحی سایت خود و یا آنها را به خوبی پیام تشکر می کنم. به نظر من، استفاده از این گزینه باید باشد، بنابراین خوب است که آنها را در طراحی سایت داشته باشیم.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

فروش محصولات در طراحی سایت

شما می توانید از کاپاتین فورم برای فروش محصولات و خدمات از طریق فرم سفارش در طراحی سایت استفاده کنید. شما همچنین می توانید مالیات و تخفیف را اضافه کنید و یک ماشین حساب پیشرفته برای کمک به شما برای گرفتن شماره درست وجود دارد. از آنها به طور همزمان استفاده کنید تا مشتریان را در طراحی سایت از دست ندهید. یکی دیگر از ویژگی های فوق العاده این است که علاوه بر پرداخت های ثابت، شما همچنین می توانید پرداخت های محرک برای محصولات یا خدمات خود را در طراحی سایت فعال کنید. در مورد تخفیف ها، می توانید به عنوان کد کوپن بسیاری از کوپن ها را به فرم سفارش خود اختصاص دهید. بدیهی است، شما می توانید تخفیف هر گونه که شما می خواهید نام. تخفیف می تواند ثابت یا درصد بر اساس.

 

امنیت در طراحی سایت

برای محافظت از فرم خود از تهدیدات خارجی، پلاگین ها در طراحی سایت به طور پیش فرض با رمزگذاری SSL همراه است. علاوه بر این، شما همچنین می توانید طیف وسیعی از ویژگی های امنیتی مانند حفاظت از رمز عبور حفاظت از هرزنامه فیلترهای کشور محدودیت IP محدودیت ارسال پشتیبانی از کپچا ساخته شده از اسپم ها در طراحی سایت دور خواهد ماند. بزرگترین شرکت طراحی سایت که از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت لیموتزش می باشد را نیز مطالعه نمایید.