طراحی سایت پارچه
طراحی سایت پارچه
11/06/2017
طراحی سایت سوپرمارکت
طراحی سایت سوپرمارکت
12/06/2017
نمایش همه

نقش کلمات کلیدی در موفقیت طراحی سایت

کلمه کلیدی سئو

کلمه کلیدی سئو

نقش کلمات کلیدی در موفقیت طراحی سایت

 

نقش کلمات کلیدی در موفقیت طراحی سایت : در دنیای طراحی سایت امروزه توجه کمتری به نوع عبارات کلیدی یک وب سایت می شود . آیا می دانستید که بدون در دست داشتن کلمات یا عبارات کلیدی مناسب و صحیح ، وب سایت شما سئو یا بهنیه سازی نخواهد شد ؟ به بیان ساده کلمات کلیدی به کلماتی اتلاق می شود که در در افکار کاربران می باشد و آن کلمات را برای جستجو در وب سایت گوگل وارد می کنند .

 

 

روش یافتن بهترین کلمه کلیدی در طراحی سایت :

 

برای شروع می بایست چند کلمه کلیدی را انتخاب نمایید و آن ها را در مرحله ی بعدی در گوگل پلنر وارد نمایید . پس از انجام این امر می بایست بر روی تنها یک کلمه ی کلیدی کار کنید . این روش امروزه منسوخ شده است و دیگر نمی توان از این روش برای دست یابی به کلمات کلیدی مناسب استفاده نمود . در واقع در عصر امروز استفاده از گوگل پلنر برای پیدا کردن یک عبارت کلیدی اشتباهی بزرگ به حساب می آید . عنصر گوگل پلنر عباراتی را به شما پیشنهاد می دهد که به کلمه کلیدی طراحی وب سایت تان شما گره خورده است . این کلمات و عبارات به موضوع مد نظر شما بسیار نزدیک می باشند اما به شکل مستقیم نمی باشند و به ندرت مورد استفاده و کاربرد مخاطبین وب سایت تان واقع می شوند . اگر بخواهیم به طور کلی به این موضوع نگاهی داشته باشیم باید بگوییم این کلمات کلیدی تقریبا کم ترین سود را برای کسب و کار شما به همراه خواهند داشت. این مسئله که به طور کلی نخواهید از گوگل پلنر استفاده ای داشته باشید کار صحیحی نمی باشد اما فقط برخی از کلمات کلیدی در این عنصر به کار شما خواهند آمد .

 

طراحی سایت نکات

تولید عبارات کلیدی شاخص در طراحی وب سایت :

 

اگر می خواهید در طراحی سایت حوزه فعالیت کسب و کارتان بهترین و کاربردی ترین کلمات کلیدی را در اختیار داشته باشید می بایست کلمات کلیدی مد نظرتان را با کاغذ و قلم یادداشت نمایید . نا گفته نماند یکی دیگر از روش هایی که در این زمینه می توان از آن بهره جست جستجو در موتور گوگل به صورت زیر استفاده نمود .

“keyword”+”forum“